Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

rhyme tylko,ze sobie niszczysz nerwy ;) fisiowna jak zerwiecie to Ci je odesle, tak mysle ... hermia zlosliwosc rzeczy martwych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,ze nie o olewanie chodzi, bo ja tez nie olewam ;) po prostu coraz mniej mnie dotyka to co oni mowia, coraz rzadziej jestem przez to smutna i reaguje na wiele rzeczy duzo mniej emocjonalnie niz wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie111
A ja nie potrafie, reaguje emocjalnie na wszystko co mowia ludzie. Mam podobna sytuacje do Harpii. Tez mam problemy z rodzina. Z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ... ja tez tak mialam (mam jeszcze na pewno w duzym stopniu ), mi pomagaja teraz bardzo wizyty u psychologa i ucze sie reagowac inaczej, ucze sie wierzyc w siebie i rozumiec siebie rpzede wszystkim :) to ejst dlugaaaaaaaa praca to nie rpzychodzi z dnia na dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilna85
no i teraz mi sie wydaje ze wszystkim jest lepiej tylko nie mi:/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, linnnea to wcielenie airy ;) ale napisaliście, hohohohooh :P mi dziś tez nie jest za dobrze, bo urodziny byłego... cocinelka, jedz do tego londynu...to tak,jakbyscie mieszkali w jednym miescie i sie rozstali,to co? tez bys nie wychodziła nigdzie? nie mozna tak :* widze sie dziś zW. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsilna mi tez nie jest lepiej a minelo juz poltora miesiaca, a bylismy ze soba 5 miesiecy :( wiec nie jestes sama .... Aira to bardziej chodzi o to,ze j nie umiem angielskiego, i wtedy on mi spadl jak z nieba doslownie ... zreszta sam mi mowil,ze to strach przed tym brakiem angielskiego mnie do niego pchnal :( nie musialam sie niczym zajmowac tam,bo wszystkim on sie zajmowal a teraz bede tam sama i wlasnie boje sie ze sobie nie poradze, ale pojechac i tak pewnie pojade ;) tylko jk ja wytrzymam miesiac bez kafe ..... :( Fisiowna on napewno sie odezwie tylko musisz bbyc cierpliwa, wiem ze to strasznie trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz coci ja mysle, ze on sie nie spodziewal, ze postawie sprawe jasno...albo rybki albo akwarium...dotychczas nie znal mnie z takiej strony...a tu psikus...postawilam sie i sie zdziwil...a teraz totalny olew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna a ja mysle,ze nie totalny olew a myslenie :) czytalas "tajemnice udanego zwiazku" ?? tam pisze,ze facet jak jest skupiony na jakiejs rzeczy to mysli tylko o niej i zamyka sie na caly swiat ;) Daj mu czas na pomyslenie, choc wiem,ze to najtrudniejsze mnie by tez skrecalo na Twoim miejscu :P Ale ja to nie wyobrazam sobie byc z kims kto na przyklad sie nie odezwie do mnie przez jeden dzien :( Ale to jest chore i zaczynam inne myslenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dostalam ta ksiazke od Ciebie, ale jeszcze nie zajrzalam...dzis po pracy zaczne czytac...ech chyba faktycznie musze sie uzbroic w cierpliwosc i nie odzywac sie...ja tez sobie nie wyobrazam nie odzywania sie przez dluzszy czas, ale moze to jest to czego on potrzebuje teraz...dzieki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie ta ksiazke ona jest dosc madra wedlug mnie :) Teraz uciekam :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilna85
cocinelka a ile wy w ogole razem byliscie? 5 miesiecy czy 5 miesiecy tylko w tym Londku?:) bo sie pogubilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsilna bylam z nim 5 miesiecy w sumie :( ale nie uwazam,zeby to o czyms swiadczylo, bo kiedys bylam z facetem 4 lata z przerwami, ale caly czas kochalam tylko jego i cierpilam po nim duzo mniej niz teraz cierpie ... to nie zalezy od dlugosci bycia z kims tylko od osoby i od tego co czula do tej osoby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka,ale własnie teraz sobie powiedz,ze sama dasz sobie radę w tym londynie. podszlifujesz język i dasz radę! to fajne uczucie wiedziec,ze sie samemu da rade ;) umowilam sie na jutro na winko. ble,ja nie lubie winka..ale moze polubie :P jakie jest dobre piwo? bo zastanawiam sie,czy by mu nie przyniesc- w ramach okazywnaia pozytywnych sygnałów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilna85
cocinelka wiesz wydaje mi sie ze wolalabym byc po 5 miesiacach niz po 2 latach:/ bo mam glowie o wiele wiecej wspomnien - tobie jest latwiej wrocic do wspomnien sprzed momentu gdy zaczeliscie byc razem a mi nie bardzo- bo wszedzie przewija sie on:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsilna,to minie. tj, może nie wspomnienia, ale ból jaki wywołują. wiem,co mówię, cbo ja z moim byłym byłam 2,5roku i mam kupę fajnych wspomnien..np jak kiedys goły skakał na przedpokoju i wołał \"czesc mamo\" :D a tu nagle klucz w drzwiach...:D jak się bawailiśmy z chomikiem..jak robilismy zakupy na wakacje..wspólne gotowanie..no i oświadczyny, hyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Matti to ta ksiazka :) Aira wiem,ze bede musiala sobie jakos poradzic :P nie jestem cykorem i nie zrezygnuje ze strachu :P :P co do piwa to Ci nie pomoge bo nie znosze go :O wina zreszta tez nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja tez nie lubię ;/ jak byłam o niego tydzien temu, to piłam martini,a on jakies piwo,dlatego pomyslałam,ze może.. ale teraz nie wiem, czy się w ogóle spotkamy, bo niby dziś powiedział,że jutro się zgadamy,ale czy to tak trudno wejsc na gg i napisac co i jak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pytanie, wino-wytrawne, polslodkie czy słodkie?Biale czy czerwone, a moze rozowe :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×