Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

weź mnie nie dobijaj :P nie bardzo wiem o czym mówisz :D na razie w planach jest jabol :D to juz nie bedzie takie wysublimowane popijanie martini :D tylko chcialabym moze to piwo mu kupic,bo wiem,ze lubi :P ale chyba nie powinno sie mieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mowia....pij pij bedziesz łatwiejsza:P.....ale z drugiej strony on nie bedzie mogl :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia, zbereźniku :P niemniej moje dzieciństwo się skończyło,jak usłyszałam,że ma gumki w szufladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano widzisz widzisz:P wsio mozliwe, wiec....do boju:d kup winko i piwko i zaszalej w te piątkowa goraca noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojade, nie stchorze :) ale to nie oznacza, ze nie bede sie bac :O ale za to tam nie bede miala czasu na myslenie i rozpamietywanie ;) wiec powinno mi to pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci nadal echo...ksiazke odlozylam na weekend...musze sie czyms zajac bo inaczej zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia ja mam szampana :P moja siostra zostawila po sylwestrze a ja tego nawet nie wylalam :P aha no i reszte wodki od P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna to teraz podstawa zeby sie czyms zajac, dasz rade to wytrzymac zobaczysz, a ta ksiazka moze Ci pomoc zrozumiec jego zachowanie :) Mi tam nie pomogla niestety bo P jest inny :P ale normalni faceci postepuja tak jak w tej ksiazce jest opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka no jakbyś mieszkała blizej tobym juz była u Ciebie :P.....a Ty babo jedna wredna kapuściana miałaś sie odezwac 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna dasz rade zobaczysz !!! musisz dac rade :) hermia zagadalam sie z Kasia ale ona wlasnie poszla wiec juz sie odzywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna ---jaaaaaa :D Jaaa tylko gdzie ty mieszkasz:P......kurde alkoholu we krwi mi brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie...od czasu do czasu sie rozumie :D....i taki czas jest teraz.....pic :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was dziewczyny porozrzucało po tej Polsce:P... Cocinelka- tu nie chodzi o chlanie, niczym Mietek spod butki z piwem, tu chodzi o delektowanie sie wytwornymi trunkami:P :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole sok :D bananowo porzeczkowy ;) wlasnie robie sobie zapiekanke bo jestem max glodna :O A o tej porze to nie powinnam jesc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×