Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

dzięki...to może jakoś mi myślami pomożesz...idę do nauki :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia , Ryhme suuuper :D Fisia co jest??? nadal cisza?...ale wiesz ze to tylko pare godzin mineło.... U mnie tak pizdzi ze cały dzien mnie głowa boli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia- ja mam doła dziś... Walentynki sie zblizają.. i urodziny Kaski... dół totalny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia, od smsa tak ponad doba, ale taki stan trwa od poniedzialku, czyli od momentu kiedy powiedzialam ile ma czasu na decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryhme- szczerze, pierdolić Walentynki, owszem fajnie swieto, ale czy nie lepiej kochać sie cały rok, a nie tylko w jedno komercyjne święto? serduszka, baloniki, karteczki, róże, no bosko, fajnie, wspaniale...ale to tylko jeden dzień, przeżyje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia- to ty mu wyznaczyłaś deadline???????? No nie mów tylko, że to zrobiłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam to i jestem gotowa na koniec...zdaje sobie sprawe, ze to prawdopodobnie koniec...mi jest juz wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - to nie tak. Ja pamietałem o Walentynkach zeby ona sie cieszyła. Poza tym pamietałem o weekendach, piątkach, sobotach... urodzinach jej mamy Asi (jej siostra) jak głupek jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia- a czemu ty tak myślisz pesymistycznie dziewczyno co?????? Masz jakies ewidentne ku temu przesłanki??? P.s ile masz lat - to pytanie nie zawiera drugiego dna tylko z ciekwości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia, cala sytuacje opisalam kilka stron wczesniej...mam 25 lat...kiedy mam myslec o rodzinie, o dzieciach, o przyszlosci jak nie teraz??mam zmarnowac najlepsze lata na kogos kto nie wie czego chce??mam sie obudzic za kilka lat i stwierdzic ze postawilam swoje zycie na czekanie??nie bawi mnie wakacyjna milosc i kursowanie na trasie stany-polska co roku...nie bawi mnie zwiazek na odleglosc...mam dosc takiego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryhme- lepiej tak, bo n8ie moge wygrzebać....rozumiem, ze to ona cie zostawila nie ty ja? czekać i pewnie dla innego? macie kontakt plus wiek..krótkie info i bede wiedzieć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) caly dzien sie uczylam :O pewnie i tak to nie da zadnych skutkow :( Airra ja tez nie znosze statyt :O zaliczylam ja totalnym fuksem bo zmienili nam wykladowce :O Ja tez mam dola :( poki sie uczylam bylo ok, a teraz znowu wrocily dziwne mysli :( tesknie za nim tak strasznie 😭 Pozniej jeszcze ide do kumpeli bo ma mi wytlumaczyc cos czego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli nie wróci- dogoń i zabij
... :) Mam zamiar to zrobić, chociaż ten ktoś nigdy nie był mój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - ja 28 lat. Ona 34 z dzieckiem. Ja ja kochałem. Spałem z Małym jak był chory... albo kasia zmęczona. A ona mnie kopneła z dupe w jeden dzień... wiec jestem frajerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - bo wrócił jakis byly narzeczony w zagranicy którego ona rzekomo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×