Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Gość ofiara własnych działań
po tytule wątku wnoszę , że nie dotyczy on sesji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - co masz na mysli? moją glupote? oczekuje szczerej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna mi tez zle :( rhyme nie jestes glupi !!!! sorry ale nie siedziales w jej glowie i nie wiedziales ze ona kocha ex :O choc dla mnie to ejst dziwne zostawic normalnego faceta dla kogos kto juz kiedys skrzywdzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara własnych działań
sesja się nie da nawet dotknąć tym razem :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka blaszka - w moim słowniki oznacza tłumaczac na jezyk facetow " no to kurwa niezle"....ale wez sie chłopie ty nie obwiniaj , no chyba ze numer jakis jej wyciąłeś badz tez byłes nie fair...wiecej optymizmu, serio...nie ma sznas na powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka - dla mnie w sumie tez... piszecie o trosce... o dbaniu.. o posiecaniu sie... ja jej to wszytko dałem... wiecie... jej i Szymowi... a ona mnie kopneła... wiecie co ja teraz czuje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme wiem co czujesz gwarantuje Ci :O Ale to nie zmienia faktu,ze nie mozesz uwazac,ze jestes frajerem bo nim nie jestes !!!! To ona nie umiala docenic tego co ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - nie wyciąłem kurwa numeru... szukałem mieszkania... i załatwiłem jej studia... co mogłem wiecej zrobić? no powiedz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio serio serio, dziewuchy Moje i chłopoki :P...poniewaz tak sie składa ze mam czas, sprobuje jakas wam pomoc, nie bede właziła do waszego zycia z butami, ale chociaz ten stan marazmu,, bo az mnie skreca patrzac na te wasze mordki :P Kto sie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka - jestem. Bo mogłem ją namówic na seks i se isc. A ja ? sam jej mówiłem ze nie. Lezelismy w łozku. I ją tuliłem. tylko tyle. Kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze hermia ma dzis przyplyw optymizmu, ale dzis raczej nikt z nas go od Ciebie nie rpzejmie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytkiego da sie w zyciu nauczyc :o chocby kuzwa za cene miliona NIe..... jak nie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme to moj ex tez moze sie podpisac pod tym ostatnim co napisales :P ehhh mialam zajebistego dobrego i ukochanego faceta :( dlatego tak trudno sie z tym wszystkim pogodzic :( ja bym w zyciu nie zostawila kogos takiego :( i wlasnie to jak nazywasz frajerstwo najbardziej mi sie w nim podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnego przypływu ani odpływu...ja taka poprostu jestem, nikomu na siłe pomagac nie bede, ani pocieszec grzecznie zaproponowałam, nic na siłe...na luz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Wam powiem? Ja miałem okazje. Walic ile chciałem. Ale Kaska była. To se tylko fajki paliłem. I jak teraz wyglądam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna jestes widzialna ja Ci caly czas odpisuje :) rhyme masz z tego satysfakcje ze byles dobry :) choc czasami tez sobie mysle,ze wolalabym widziec w sobie wine bo chyba byloby mi latwiej ze swiadomoscia,ze to ja zwalilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka, wiesz to mala pociecha miec taka satysfakcje, ze bylo sie dobrym i dostalo sie kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×