Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

nie. Wcale nie. Ja tez bym chciał zeby ktos mnie teraz utulił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos w tym stylu....chociaz pogadala spotkala sie na coli, herbatce w domku, poogladac film i nie czuc sie kuzwa samotnym....ale coz:o....albo sa zagranica, albo zareczone, albo zajete swoim uzczuciowym zyciem, albo co innego...no coz zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto :P Mam ochote na czekolade ;) To jedyna rzecz ktora zawsze mi poprawia humor :) Zreszta juz dzis jedna zjadlam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ale natrzaskaliscie postów ja nie chce sesji, ja nie umiem, wywala mnie ze studiów :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira Ty przynajmniej cos zaliczasz bo ja to nic :( Mam andzieje,ze sesja poprawkowa mi pojdzie lepiej .... Fisiowna a czytasz ksiazke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zaliczam, jak nie zaliczam...? ta pieprzona statystyka..mam jeszcze tylko jedno podejscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna po pierwsze pozwoli Ci sie czyms zajac a po drugie pozwoli Ci sie do tego zdystansowac ;) Ja wlasnie czytam "romans na recepte" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam maila od kobiety od statystyk- piszę w pierwszym tygodniu sesji oprawkowej, czyli od 18 lutrego.. powiedzcie,miala ktoras z Was na studiach poprawki? :( nie mowie o niezdaniu egzaminu,tylko niezaliczeniu ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aira ja mialam i mialam nawet warunki :P Wszystko ejst do przejscia ;) A jak juz sie robi drugie studia to juz wszystko po Tobie splywa :P Ale tak serio to znieczulicy dostajesz na trzecim roku i Cie wali czy masz poprawke czy nie ;) Bedzie dobrze :) Kazdy student musi to przejsc ;) Ja ze stata walczylam dlugoooooooooooooooooooo i dzieki bogu mam to juz za soba :D Ale ten przedmiot mnie akurat nie martwil i od poczatku bylam przekonana ze bede go ciagnac do konca studiow :P na szczescie udalo sie wczesniej od tego uwolnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilna85
cholera wszyscy przejmuja sie sesja tylko nie ja- nie bylo mnie w szkole ze 2 miesiace:/ cwiczenia leza nie mowiac o wykladach:/ ja nie wiem co to bedzie. ale nie mysle o tym? to chyba znaczy ze najgorszy stan nadal trwa :/ wszystkie jakos leca do przodu i jakos wygrzebuja sie z tego bagna tylko nie ja. zawsze na koncu. zawsze ostatnia. zawsze najgorsza. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia, no wczoraj bylam juz wykapana jak pytalas...podejalm decyzje...czas pomyslec o sobie...zrywam...on sie zachowuje jak obrazona primadonna...chyba pierwszy raz mysle o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna jestes tego pewna ??? Napiszesz mu tylko maila z powiadomieniem ze zrywasz czy bedziesz z nim rozmawiac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przez maila, ani telefon. Takie rzeczy powinno sie mówic w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme wybacz nie mam jak dostac sie do stanow i nie mam zamiaru czekac ze moze kiedys pojade...sprobuje zadzwonic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna a zemu w ogole on nie moze przyjechac do Polski zebyscie sie zobazyli ?? Przeciez on nie potrzebuje wizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×