Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Baloniku -naprawde Ciebie rozumiem, ale takiej sytuacji jedyne co moze zrobic to dac na luz i postawiac na czas, nie wiadomo co siedzi w jego głowie, baaa szczerez mowiac wolalabym zeby mi ludzie od tak nie zaagladali do glowy w moje mysli :P....zaufaj mu...tak poprostu załuz ze mowi prawde....nie analizuj wieeem ze to trudne, ze teskni, ze pragniesz go, ze cie skreca na jego widok, ale on musi miec ta swoja przestrzen, musi poukładac pewne rzeczy, on tego potrzebuje wiec uszanuj to...widzisz tak mi sie wydaje -wiec nie sugeruj sie tym - bo ja nie znam ani ciebie ani jego, ze jednak jego cos ciagnie do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Cocinelko, masz rację... A to, że jego też męczy to, co jest między nami, to chyba dobry znak. Nie mówię tego z sadystyczną satysfakcją ;-), tylko to jednak znaczy, że nie jestem mu tak całkiem obojętna. Każdy wyrzut czy podejrzenie z mojej strony on jakoś bardzo mocno pamięta i przeżywa, powraca do tych słów nawet po długim czasie. A ikonkę? Chyba można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa dopiero wstawiona.... Cocinelka....bardzo Cie kusi w skali od 0-10???? Bo jak 10 to dzwonie :P Fisia - badz silna badz poprostu Fiśka :)...dasz rade tylko postaraj sie serio nie uaktywniac emocji, sprobuj n spokojnie, posluchaj co on ma ci do powiedzenia...to bardzo wazne umiec słuchaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa dopiero wstawiona.... Cocinelka....bardzo Cie kusi w skali od 0-10???? Bo jak 10 to dzwonie :P Fisia - badz silna badz poprostu Fiśka :)...dasz rade tylko postaraj sie serio nie uaktywniac emocji, sprobuj n spokojnie, posluchaj co on ma ci do powiedzenia...to bardzo wazne umiec słuchaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermio, Tobie też bardzo dziękuję :-) To bardzo rozsądne, co mówisz (i świetnie rozumiesz moje emocje, oj właśnie, aż skręca ;-) ;-)) - a przy okazji uspokajające i dające nadzieję. Biorę sobie Wasze rady dziewczyny do serca i niech Wam ten złośliwy los czymś dobrym odpłaci za bezinteresowną pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa dopiero wstawiona.... Cocinelka....bardzo Cie kusi w skali od 0-10???? Bo jak 10 to dzwonie :P Fisia - badz silna badz poprostu Fiśka :)...dasz rade tylko postaraj sie serio nie uaktywniac emocji, sprobuj n spokojnie, posluchaj co on ma ci do powiedzenia...to bardzo wazne umiec słuchaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze posty mi sie kopiuja :P Baloniku - no problem, ja tylko mowie jak ja to widze, nie jestem zadnym ekspertem, i nie traktuj mnie jak wyrocznie, na podstawie tego co napisałas tak mysle....nastepnym razem jak zacznie cie skrecac i nosic, to zastosuj albo wdechy i wydechy albo sport...serio skutecznie rozładowuje adrenalinę Fisia - ty wiesz najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia co Ty sie tak powtarzasz z postami :P Kusdi mnie na 10 😭 kurde jak do wieczora nie zmieni opisu to raczej wysle ta ikonke tylko .... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baloniku mi to chyba nikt niczym nie odplaci :( ja Cie tak doskonale rozumiem :( Nie ma nic gorszego jak powstrzymywanie sie od okazywania uczuc buuuuuuuu ja chce zeby on wrocil :( Juz bylo w miare ok a od kilku dni znowu mam jakis dol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, siedzisz pół metra od faceta, czujesz ciepło, zapach, aż Ci się w głowie kręci... I nawet nie możesz go dotknąć :-( :-( Tak, sport... Od lutego zaczynam się uczyć flamenco ;-) Nigdy tego nie robiłam, a zawsze chciałam. A teraz na przekór wszystkiemu się nauczę! I będę taka seksbomba, że wszyscy niezdecydowani pożałują :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze Cie bierdonko
czy moglabys mi podac temat tego topiku po francusku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie kulinarne bo akurat tego nigdy nie wiem, na śmietanie pisze do 5 lutego, stoi w lodówce ale jest otwarta użyć moge czy wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Baloniku super...ja sie chce nauczyc samby i tanców latynoamerykanskich zeby trzasc dupka jak Shakira :P....kurcze tylko nie wiem gdzie u mnie jest cos fajnego i taniego...bo od cholery jest tego, ale ja nie zapłace 500 zł za lekcje u Hakiela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmakowac ??:o...oszz kurcze zebym tylko nie zwymiotowała...dobra ide smakowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki :) Si tu aimes quelque chose laisse le partir, s'il revient - il est a toi, sinon- il n'a jamais été a toi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmakowałam, nie zwymiotowałam wiec chyba jeszcze nie jest az taka zła :P A ty Baloniku z której czesci Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko tylko to jest przetlumaczone przeze mnie, wiec doslownie ;) Nie znam tego cytatu po francusku jak brzmi w orginale i czy w ogole istnieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam oryginal :P Specjalnie dla pomaranczki :) Si tu aimes réellement quelqu'un, laisse-le partir. S'il te revient, c'est qu'il est à toi. Sinon, il ne l'a jamais été.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia o fuck :( teraz dopiero zobaczylam :O bylam w kuchni i robilam zapiekanke a telefon w pokoju :( przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×