Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubas 29

DJ WESELNY CZY ORKIESTRA? proszę o pomoc

Polecane posty

dzięki. Ja wiem, ze trzeba, mnie ciekawi tylko jak to wygląda w praktyce. Jedynie buntuje się traktowaniem orkiestry jak gości (bo o samym poczestunku nie piszę - bo dla mnie to oczywiste). Jedzenie to przywilej gości, orkiestrze nie płace za robienie częstych przerw by jeść ale za granie. Po prostu nie stać mnie będzie na zapłącenie całościowo jedzenia dla personelu. Sami opłacamy wesele i długo na to zbieraliśmy. 650 zł dla mnie piechotą nie chodzi. Myślałam wcześniej o zorganizowaniu stoliczka z jedzonkiem dla nich i do głowy mi nie przyszło, że miałabym za to zapłacić tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie traktujesz ich jak gości. Nie sadzasz z gośćmi przy stole:) Jeżeli to dla Ciebie tak duży wydatek, to może \"okrój\" trochę ich menu, ale gorący posiłek powinni dostać... wiesz, to ciężka harówka jest. Wiadomo, że za to placisz, ale człowiek to nie maszynka... nieładnie by to wyglądało, gdyby musieli sobie zamówić pizzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw na każdym weselu, na jamim byłam, orkiestra i reszta obsługi jadła wtedy, kiedy jedli goście. To logiczne, bo posiłki są wnoszone na raz. Więc to nie jest tak, że goście będą szaleć na parkiecie, a oni zrobią sobie little break ;) jak ludzie jedzą, to nie tańczą i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pod warunkiem,że posiłek mają zapewniony,przez organizatora uroczystości weselnej i nie muszą szukać innego miejsca by czymś napełnić żołądki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moka2323
a moze ktos ma namiar na dobrego i sprawdzonego dj z Poznania lub okolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czy ktoras z Was bawila się na weselu z HAPPY SINGERS? albo spotkala się z opiniami na temat zespołu? Pomozcie, musze szybko podjąć decyzje o wyborze zespołu na swoje wesele. Dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dj to bardzo dobra sprawa na wesele! I niektóre wypowiedzi są niewarte uwagi!:/ Polecam osobiście dj\'a, który grał na weselu, na którym miałem okazję gościć. Było świetnie:-) ! Muzyka pod wszystkich, nie było to na zasadzie ZWYKŁEGO PUSZCZANIA MUZYKI po kolei ale na bardzo miłym prowadzeniu zabawy! POLCEAM! Podaję numer z wizytówki: 696 931 857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kapela,kapelą...a w przerwach,można coś puścić/\"na przody\"/,jakieś życzeniowe,ulubione cudeńka muzyczne/..Jedna wada,to brak ciszy w przerwach,gdy kapela \"spoczywa\".Masz dj-a gratis i urozmaicenie większe,czyli pogodzenie dobra ze złem,lub zła z dobrem.:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatoor
dj to jest Extra sprawa na weselu - lepsza od zespolu zgadzam sie , Ale niestety ciezko jest wybrac tego dobrego dj ktory naprawde potrafi zajeiscie poprowadzic wesele , gdyz 80% dj w polsce to zwykli Halturnicy !!!! , graja na byle jakim sprzecie - mini kolumny, konsoleta dj zwykla- bez profesjonalnej korekcji dzwieku , bez korekcji mikrofonu , bez swiatelek kolorowych , a co najgorsze przyjezdzaja nie którzy z jednym kuferkiem plyt- ok 200 cd , i co on tam moze miec takiego czym moze zabawic ludzi???? Jak takie Halturnictwo widze to mi sie Krew burzy!!! . Zawsze trzeba sprawdzic na jakim sprzecie pracuje dj , jaki ma repertuar muzyczny - ile cd na imprezie , oraz czy danego dj ktos poleca tzn ktorys lokal restauracja itp . Poniewza na necie to mozna znalezc 100 dj , tylko ze Nikt ich NIE POLECA -ZADEN LOKAL Z NIMI NIE WSPÓLPRACUJE- a dlaczego ???? a no wlasnie ... poniewaz sa do bani !!! A juz tymbardziej Unikac trzeba dj z LAPTOPAMI - To juz przegiecie na MAKSA!!!! CHALTURA TOTALNA!!! Ostrzegam przed pochopnym wyborem takich pseudo dj , ktorzy sie wszedzie reklamuja- po kilka reklam i ogloszen na jednym portalu , a potem przyjdzie im bawic ludzi na weselu , to po 3 godzinach grania goscie sie skarza i nie chca uczestniczyc w zabawie... takze .... szukac ale sprawdzonych dj , konkretnych fachowcow z konkretnym sprzetem i z dlugim doswiadczeniem art.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowaliśmy się na dj\'a :) i jesteśmy z tej decyzji bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ DJ-WI NIERÓWNY,TAK JAK KAPELA KAPELI... ale przy zespole jest klimat,kilka głosow...adj to tylko pustak który beznamietnie odtwarza płyty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zgadza się! pod warunkiem,że wesele jest większe liczebnie.Gdy wesele jest 20-30 osób,to najlepszym rozwiązaniem jest /człowiek orkiestra/,facet z dobrymi klawiszami,dobrym wokalem,jakościowo dobrymi dyskietkami..,to tak w uproszczeniu.Jest to antidotum na tych co puszczają ,lub odtwarzają-jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do podchmielony
alez nic nowego ten artykul nie wnosi:)) ale dzieki:)) ja wybralam DJa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lyliam, cos w tym jest. myslalem, ze wesele to wesele i z dyskoteka nie ma nic wspolnego. najwidoczniej czasy sie zmieniaja a mlodzi ludzie coraz rzadziej potrafia tanczyc - w parach. za duze wyzwanie? osobiscie wolalbym zespol (nie mylic z orkiestra), ale na razie sie nie wybieram - juz tam bylem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elokwentnaelwira
Witaj cie dziewczyny. w ostatnią sobotę byłam na wesleu, gdzie grał dee jay. Był to młody chłopak taki ponad 20 lat. Wesele prowadził bardzo łądnie. zapowiadał większość piosenek. Muzykę dostosowywał do bawiących się gości tj., gdy na parkiecie byli młodzi puszczał piosenki, które obecnie sa na toplistach, gdy bawili się starsi, to takie starsze typu głęboka studzienka. Podobało mi się równieź to,że miał ze soba akordeonistę. Nie wiem ile miał lat, ale wyglądał bardzo młodo tak na około 15-17 lat. Chłopak grał marsza weselnego, gdy wchodziliśmy na salę. Podczas gorących dań przygrywał przy stołach pioseneczki typu szładziewczeka i takie tam. Wesele było bardzo udane. Już ich zamówiłam na wesele mojego brata:-) Naprawdę gorąco ich polecam. Niestety nie wzięłam żadnych namiarów, ale ten drugi mówił,że ma ogłoszenie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martatusia
Jak oni mają na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elokwentnaelwira
niestety nie zapytałam nawet:( mam tylko numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martatusia
a możesz mi podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martatusia
ok elwirko. dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elokwentnaelwira
a co to jest dee jay???? rany julek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elokwentnaelwira
cos mi sie wydaje, ze martusia i elokwentnaelwira to akordeonista, haha- niezla autoreklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslovicqa
Ja robiłam przyjęcie w Mercure Grand w Warszawie i mieliśmy DJ-a. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie, zwłaszcza jeśli na weselu przeważaja młodzi ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioksio
Według mnie jeśli brać zespół np. za 2.500zł, który będzie puszczał piosenki z dyskietek i jakies małolatki będa na pusto machać du.pą, udając,że śpiewają,to lepiej jest wziąć dj.-a za trochę ponad 1000zł i mieć to samo bez udawania. Jeśli zespół to taki droższy, ale sprawdzony, który wszystkie utwqory sam wykonuje, w składzie ma perkusję, dwie lub trzy gitary, saksofon, trąbkę, keyboard i prawdziwych muzyków i wokalistów. Oczywiście na wesle dla 70 osób, to się nie opłaca. Tym samym na mniejsze wesela polecam mojego kolegę dj.-a 514-631-005 oraz siebie akordeonistę 513-841-639. Ja chętnie zagram również na imprezach takich jak: rocznica ślubu, imieniny,urodziny itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palley
Polecam chłopaków z Magnetic Project. wesoło i pełna profeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa,lipa
jak to tteraz wiocha sie pcha na scenę :o a do obory wsioki nie łaska ? do stajni albo do chlewika ? Zostaje jeszcze zbieranie kurzego łajna z podwórek,lizanie dupy sołtysowi i potań w remizie. Co gumofilce zasrane,znudzio sie chamskie zycie i trzeba sie pchać do czegoś o czym nie ma sie pojęcia ? Wy burki zaszczane,wam szczaw żreć i mirabelki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×