Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

no Figunia, naprawde nie swojo mi jakos tu... ja to wogóle tak szczerze powiem ze jak juz wchodziłam na kafe to na operze miałam otwarty nasz topic i od razu cyk tam... a teraz to dziwnie mi:] Martuś widze ze i Tobie nie swojo:)[tulamy sie] a i oczywiscie Witam nowe osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde urodziwy topik mamy juz nikt mi nie wmowi ze na kafe siedza same pasztety:) Choroba pojszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bardziej znanej okolicy mieszkasz czy mniej?? jedna kolezanka od nas chyba z mragowa jest o ile sie nie myle, albo ma blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu no przyzwyczailam sie strasznie, tam zaczynalam na 420 stronce, poltorej roku jestem z wami na tamtym topicu, ehh nie bede juz marudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba to masz dzieci? w ogole ile masz lat? dala bym Ci z 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba wscieklych krow na tym jednym zdjeciu co jestes sama to wygladasz troche jak Agnieszka Wlodarczyk:) takie pierwsze skojarzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Choroba Wscieklych krow ja tez poczytywalam kiedys topik ciazowy z ciekwosci i naprawe z doswiadczenia dziewczyn mozna sie duzo dowiedziec napewno bedac w ciazy zachacze sie o taki topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no powaznie, nawet pare razy sie przyjrzalam:) ale to tylko na tym jednym zdjeciu na reszcie w ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiedza Ci sie napewno przyda my sie przeniosłyśmy z Antykoncepcja-POMOZCIE!!! trafilam tam zielona w kilku sprawach ale dziewczyny mnie oswiecily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba zrzucic z czego no cos ty:) ja tez probuje nie jedac, i narazie sie trzymama i nie ruszam do kuchni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam :) więc i ja się melduję na posterunku :) Na nowym posterunku :) Mój braciszek wrócił wczoraj z Ir. No i miał wylądować w KRakowie... Mgła jak skurwysyn, chuja widać...samoloty lądują... A jego>?? jak nie było tak nie ma! Po ok 40 minutach, (bo nie pisało nic na tablicy-tylko rozkładowo) powedzieli nam, że przekierowali ich do... Katowic. Ale szopka!! Maskara! No i ogłosili łaskawie, ze do godziny podstawią autobusy, żeby ich z Katowic do Kraka przywieźć... No szok! Dodzwoniłam sie do brata i powiedzieliśmy mu, zeby czekal na nas w Katowicach... na pewno mieliśmy ze 2 godz do przodu..choć wróciliśmy o 2 w nocy do domku dopiero... Ale w Krakowie meksyk!! Mgła taka, ze na wyciągnięcie ręki nic nie widać! Spałam 3 godz, stałam w drodze do Krakowa teraz w busie...no i siedzę teraz w pracy... i musze się wziąć za robotę :) Spać mi sie chce niemiłosiernie... Ehhh... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki!! Ja tylko sie przywitac i muszę się zbierać do szkoły, mamy jeszcze dwa dni tych szkoleń,których koleś nie zdążył zrobić w grudniu :-o A ja kurna nie wiem co sie ze mna dzieje:-( Tak mnie napieprza brzuchol...Tak jakby z nerwów ,ale czym ja sie mogę dziś już denerwować???? no nic... ubieram sie i zbieeram!! Udanego dzionka!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×