Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

hej hej!! moja Ewcia w koncu urodzila. nie wiem co i jak dokladnie ale najwazniejsze ze sie juz nie meczy bidulka!! dzis nie bede do niej szla ale moze w czwartek?? ehh zdrowy chlopak, ja zszywaja teraz :) Kingus flirt?? hehe byc moze. fajnie mi sie z nim rozmawialo, jak bysmy znali sie od lat heheh jest rok mlodszy ode mnie i caly czas mi jeczal ze go nie pamietam :( czy u was dziala gg?? Leti biedna kiedy ci sie skoncza te egzaminy?? i kiedy ten malz wroci na stale do ciebie?? hmm a gdzie sie podziewa Aguu?? Ama_leta co u Ciebie?? Monia a jestes pewna ze dostaniesz okres?? tez pomyslalam o wkladkach, ja uzwyam na codzien :) usnelam gdzies o 3 pewnie albo i pozniej... nic mi sie nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ;) a bedziesz miala dostep do netu?? bedziesz zagladac do nas?? wrocisz kiedys do Polski czy zupelnie na stale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś- u mnie działa gadu. Ja umówiłam się na przyszły piątek na oddanie pokoju. coprawda dopiero na 13, bo kobieta nie mogła wcześniej. Z jednej strony trochę późno, bo jak wyjade stad o 14 to w domu będę po 20, ale z drugiej strony będę mogła wszystko zapakować do auta w piątek rano i nie będę musiała sie martwić,żeby przez noc ktoś czegoś mi nie narobił...No ale znim do tego dojdzie muszę zdać jeszcze jeden egzamin i dwa projekty:-( Więc siadam do nauki :-( Ama-leta fajnie masz z tymi Helsinkami :-D Będziemy czekały na fotorelację z pobytu :-D Do później dziewczynki!! 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz dziala gg.... u Ciebie Kingus tez juz powolutku konczy sie meka... a co z waszym mieszkankiem, rozmawialiscie jeszcze o tym?? czy dopiero jak zjedziesz na Polske zaczniecie powazniej sie rozgladac? kurcze jak fajnie mam czysciutko w domu, a zawse jak bylismy we dwojke to porzadek trwal jeden dzien :O musze sie wziasc za tego mojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Heh ja tez wlasnie mam czysciutko w domku, teraz skonczylam sprzatac :). I tez nie cierpie jak jest balagan :) Magda to gdzie ty pracujesz w tej drugiej pracy ??? Bo wiem ze pracujesz w jakiejs firmie czy cos ? A ta druga praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Dziewczyny!! NAwet nie wiecie jak mi się uczyć nie chce :-( 😭 :-( Do tego coś zaczyna mnie chyba łapać, bo czuję się jak zdechły pies :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga rozumiem doskonale, bo tez tak mam :( ale pociesz sie ze jeszcze deczko wysilku i koniec finish!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ta druga to douczanie po awansie i od 1 lutego startuje na samodzielne biuro, sekretariat duzej firmy. Wlasciciel tej firmy jest wspolwlascicielem firmy, w ktorej aktualnie pracuje do ostatniego stycznia. Cwaniak mnie przeciagnal na swoja strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kinguś wiem bo mam tak samo, mam już dość elektrotechniki. Do tego ta pogoda jest beznadziejna i mam katarek :( Ale przed 17 wychodzę, bo idziemy z P. do Spinxa na szaremkę :) bo mi koleżanka powiedziała, że dużej to ja nie zjem :) Już za tydzień go ze, mną nie będzie :( szybko minie to 8 miesięcy...musi szybko minąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magada aha. To spoko tak :) Kurde a ja dalej bez pracy :o, pomalu zaczynam jakies dola lapac ze nic nie moge znajsc :o:(:o Dizzy a kiedy twoj P ide dokladnie do tego woja ?? 5 lutego tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to 4 lutego, bo ma pociąg o 21.43 (dokładnie :P) Krówka bo nic nie napisałam wczoraj o zdjęciach :) Moim zdaniem też jesteś na nich podobna do poprzednich :) No i fajna imprezka musiała być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Hmm Olcia 8 m-cy zleci jak nic ;) A pozatym napewno bedzie przyjezdzal na przepustki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zaczynam niepokoic troche... dzis nie rozmawialam jeszcze z A i nie moge sie do niego dodzwonic. ma wylaczony tel. przed chwilka krociutki sygnal mialam od jego brata ale teraz tez nie odpowiada :O im wsztstkim baterie popadaly?? mi wczoraj padla na wieczor i juz nie wlaczalam kom... grrrrrrr kolezanka dzwonila, synus ma sie dobrze i wazy 3200 :D wiec nie taki maly ale i nie taki duzy jak starszy brat, bo pierwsze urodzila 4000 kg. mowila ze porod o wiele lzejszy byl niz ze starszym chlopcem, wiadomo mniejszy sie drugi urodzil i praktycznie nie czula skurczow, szyblo gladko poszlo w ciagu pol godziny urodzila :) w czwartek pojde ich odwiedzic, ciekawe jak ten maluszek wyglada, bo starszy od urodzenia do taty podobny byl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zaliczyłam pół godzinki leżakowania, a teraz już naprawdę muszę się wziąć do nauki :-o T. mnie wkurza... Wczoraj był u kumpla na piwie. Dziś mi napisał,że mu pizza zaszkodziła. Więc ja mu napisałam,że ja obstawiam coś innego niż pizze i ten dupek się na mnie obraził :-( Stwierdził,że nie mam dla niego współczucia... Ah! Miał kiedy strzelić fochem... JEszcze mi dziś to potrzebne:-o Dizyy-pewnie,że szybko minie A tak w ogóle jakby któraś miała ochotę na pączka to zapraszam: http://chaodiv.ddl2.pl/pk/?act=2&id=22128 :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki pozdrawiam te ktore znam i nowe osoby, bo ja w sumie tez nowa.... u mnie zycie sie toczy, spedzam duzo czasu z moim P. jestesmy szczesliwi pracuje wciaz w tym samytm miejscu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale wstyd na tym weseleu wioche zrobili jak nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie brzydal goopku, tylko sprawdzalam czy Cie dobrze poznalam na tym zdjeciu ale udalo mi sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×