Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Gosiu 👄 Classic no u mnie nic sie nie dzieje siedze w domu, dzis padnięta jestem, przeziębienie mnie bierze, polezałam poodpoczywałam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu, strasznie mi przykro.... trzymaj sie, kochana 👄 tak na marginesie powiem, że wysłałam Wam fotki domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI :D a jeszcze dodam, że wczoraj rozmawiałam z koleżanką tą, która złapała welon na naszym weselu i niedawno się zaręczyła i ..... w czerwcu wesele :) ale mnie ucieszyła, bo wreszcie jest szczęśliwa :) no to mamy już 2 wesela w tym roku (drugie w lipcu - kolega mojego małża) ;) a i ... najważniejsze moje Słońce wreszcie się wczoraj obroniło :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wyszlam z wanny. Trzeba bylo sie troszeczke ogarnac bo dzisiaj na balety :D kolezanka ma 20 urodziny :) dobra, lece wstawic obiadek, pozmywac i rozwiesic pranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lETI gratulacje z powodu obrony :) dla Twojego mężczyzny :) no i zaraz na fotki zerkne Krówka ja tez jestem wymiędolona ale to z powodu przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale materiałów do nauki masz w pokoju, podoba mi sie, czy ściany w kuchni masz żółte?? dobrze widzę ?? ogólnie na prawdę fajnie bo tak mało wszystkich mebli, no i ten ślaczek w łazience super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Leti gratulacje dla faceta:) Ja wrocilam z zakupow kupilam dwie bluzki, i dwa staniczki:) i gaciochy dla Ł:P Ewcia zdrowiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eWCIA, te kolory wyszły troche mocniejsze, ale tak- w kuchni i korytarzu jest żółty :) malowaliśmy duluxem i naprawdę fajnie wyszło :) w kuchni mam tylko 2 ściany mebli, mniej więcej 3x3m i chyba tak w sam raz, bo więcej nie trzeba ;) a i po drugiej stronie sofy jest tv - ale tego juź nie ma na fotach :D jesli chodzi o łazienkę, to całe ściany są z tych jasnych, a z tych ciemnych + ślaczek są takie jak gdyby po 2 kolumny na kazdej ścianie, tzn po dwa pionowe rzędy; a na podłodze w łaz. są płytki ciemny brąz :) i jak widzicie nie mam jeszcze żadnych zasłod itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, i te \"stare\" i nowe:) Gosia trzymaj się 👄 Chyba wiem jak to jest, mnie już tylko 1 babcia została... A tak w ogóle stęskniłam się piczki za Wami, ale teraz mam już mniej wyjazdów więc postaram się być częściej - zależy tylko jak z dostępem do neta, bo prawie cały czas w Kraku jestem, a tu się muszę u zaczatowanej \"teściowej\" podpinać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki ! ;) ;) ;) my już po Krakowie - kupiliśmy flizy do kuchni, łazienki, 50 kg kleju do fliz i 400 zł poszło się jebać :classic_cool: :D :D :D byliśmy też na mieszkaniu powyrzucać te stare meble i od razu się pusto zrobiło :D LETI ---> powiem tak :D domek bardzo fajny sie wydaje i bardzo duży aczkolwiek zdjecia są zajebiście wyraźne i chuja widać na nich heheheh :classic_cool: :D :D ani kolorów ani nic :P bardzo podoba mi się stół z krzesłami w kuchni i te flizy w łazience ;) ;) natomiast cała reszta jest nie w moim stylu :P nie podobają mi sie takie wyfiokowane lampy, stoliki z powyginanymi nogami, dywany, i wogóle :P w kuchni meble tez zupełnie nie w moim stylu - ja widziałam kiedyś taką zajebista zabudowę czarną z elementami kajneru i jakbym se kuchnię robiła w domu to tak bym chciała z waszej podoba mi się tylko piekarnik, okap i stól oraz krzesła i te meble mi tam wogóle nie pasują :P no i ściany za mdłe jak dla mnie :D :D :) no ale to oczywiście wszystko kwestia gustu - Wam sie podoba co innego, mi co innego ;) ważne że domek własny, duży i przytulny ;) i nie żebym krytykowała czy coś - wyrażam po prostu szczerą opinię jak zawsze :D i gratuluję małżowi MGR !!! 😘 mogę se z nim rękę podać bo już jest godzien hehehe :classic_cool: joke :D Krowa fajne pazurki tylko krótkie coś :P :D :D :D :D Ewcia kuruj się bidoku !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika 🖐️ 😘 dawno nie zaglądałas :P mówisz, że u Słonka mieszkasz ? :D fajnie ;) kurna Myfa mnie na imprezę ciągnie dzisiaj a mi się tak nie chce, ze szok :O jedyne o czym teraz marzę w weekendy to żeby się porządnie wyspać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze coś chciałam :D byliśmy dzisiaj w Sfinksie i pierwszy raz jadłam ten ich specjał i zajebiste to było :D Dizzy jak to sie nazywa bo se przypomnieć nie mogę :P :D to na S ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Teorka Ania :) Krówka fajne te paznokcie takie w sam raz jak naturalne wyglądają, i fajne masz swoje płytki, takie podłużne Ja tez kuchnie pewnie żółtą bede miała, od tego pokoju pomarańczowego co tutaj mam to oczy okropnie bolą i w życiu ciemnych kolorów, kuchnia musi byc jasna oj kicham i kicham iłzy mi lecą a jak poszłam do sklepu to myślałam ze mnie wiatr zdmuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Leti domek suuper. Mi sie podoba bardzo i mebelki w kuchni ten okap mmm super naprawde. Ja teraz wykorzystalam i jestem bo P poszedl sie kapac :P:P:P Asia bylismy w praktikerze i normalnie same scinki tych fiz zostaly, nie wiem czy tak szybko sie rozeszly bo ta promocja byla czy cos bo same kawalki takie nieduze pozostawaly :o A ogladalismy norlanie po normalnych cenach to jednakowo wychodzi tyle co panele podlogowe :o Nom P mnie wczoraj wzial na wypad po sklepach, na pizzy bylismyi wogole suuper bylo. Dzis tez bylismy na dwoch gieldach. Normalnie jakie pieskii widzialam, takie cudenka male ze szok, no piekniusie. Jutro rano tez wstaje o 7 i jedziemy do Myslowic p[ieski ogladac bo dzis za pozno pojechalismy. Mialam cos pisac jeszcze i nie wiem :o No nic jakby co to do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Teorka shoarma to się nazywa:) Właśnie mi przypomniałaś,że P. mi obiecał, że mnie zabierze do Spinxa i co :P Myszka a ty kopa w dupę dostaniesz jak wrócisz, być tak blisko mnie i się nie pochwalić :P następna... :) Ja czekam na kumpelę :) potem troszeczkę nauki, a potem z Pawłem coś zaplanujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka, nie mgr tylko inż., bo to 4 lata (polibuda) ;) i wiesz co czułam, że Ty innostylowa jesteś :D ja właśnie nie lubię takich bardzo nowoczesnych mebli i w ogóle; to nie w naszym stylu :D my mieliśmy ciężką noc bo po1 - odwoziliśmy i przywoziliśmy siorę i \"szwagra\" ze 100dniówki; po2 - tak zajebiście wiało, że nie było świata za oknami widać, na dodatek poszły 2 fazy i musielismy kombinować z przedłużaczami, bo te 2 fazy to m.in. lodówka, zamrażarka i piec centralny :O nie mówię już o tym, że klima siadła :( miałam prezentację na sem fragm mojego 1rozdz i gość powiedział tak - wskrócie - dobrze, ALE ............ no i tak mnie to trochę rozwaliło :O w tym tyg mam zal i porąbany egz, normalnie czytasz notatki i chuja z tego wiesz .... a było ok 50 artykułów do przeczytania, jedna książka i wykłady (też porąbane) --------------- nie wiem jak się tego wyuczę do czw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 🖐️ ja też \"innostylowa\" aczkolwiek ładnie to sobie urządziliście :) No i najważniejsze, że własne :) W domu mam podobną kuchnię do Ciebie :) To znaczy takie same portale, tylko ja mam kolor czereśnia antyczna czy jakoś tak :) Jak będziesz miała możliwość cyknij zdjęcia aparatem, wtedy dokładnie będziemy widzieć wszystkie kolory:) Pogratuluj mężowi :) buu ja też chce być już inżynierem, a tu jeszcze dwa lata zostały :( A jaki kierunek kończył Twój mąż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×