Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Rajtstopy dla małych chłopców to chyba nic złego. Szczególnie kiedy są mrozyZdrowie dziecka powinno być przecież najważniejsze! Ja swojemu synkowi kupuję rajstopy Knittexu. Mają duży wybór kolorów, a mój syn lubuje się w zieleniach i szarościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcdxz
ja mam 11 lat i nakładam na siebie rajstopy nawet 2 pary i czasem hodze do szkoły w samych rajstopach bez spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcdxz
rajstopy są zajebiste mam 11 lat i nsze rajstopy codzienie nawet w upały a czasem 3 pary. rajstopy są super super super !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1
do szkoły noszę rajstopy, a gdy wracam do domu zdejmuje spodnie zakładam grubsze rajstopy i chodze tak po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiler17
Ja lubię nosić rajstopy nawet po domu. Nawet cienkie i pończochy też ale zimą to obowiązkowo. Jak myślicie czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wielkie zakręcenie
Zanuż się w moim świecie! Uwaga - WCIĄGA!!! WWW.marysia-bijou.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zek56
ej jak namuwic mame na rajstopy? macie jakies spprytne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebik
Ja mam 18 lat i tez mama mi kaze chodzic w rajtuzach, bo bez rajtuz nie pozwala mi wychodzic na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1
Teraz po domu chodzę w samych białych grubych rajstopach. nie noszę do nich skarpet ani slipów. tak jest najwygodniej. Śpię w samych rajstopach, bo jest ciepło, a gdy robi się chłodniej zakładam koszulę nocną po siostrze chociaż jest damska widać to tylko w domu. Uwielbiam ich dotyk na nogach. Rajstopy są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I <3 Grubson
ja bym nie zakladala, poniewaz do tej pory moi rowiesnicy czsem wspominaja i zartuja z chłopcow noszących rajtuzy w podstawowce; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRtuchol123
mam 14 lat, mnie mama każe nosić rajstopy z microfibry po siostrze o 2 lata starszej, nienawidze jej za to, siostry również bo się ze mnie śmieje i mnie bije gdy nie chcę ubierać rajstop a jak się poskarżę mamie to i od mamy dostanę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucka 14
jka mam namowic mame do noszenia kabaretek czy ponczoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feti
A ja zawsze lubiłem nosić cieniutkie rajstopki a moja mama to pochwala i mówi ze ładnie wyglądam. Ja na to ze nie tylko ładnie ale jest tak w nich przyjemnie. No i własnie dlatego powinieneś sobie nosić.Teraz powiedziała ze kupi sobie i mnie bezszwowe Wolforda. To dopiero będzie przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feti
Do getry5.Jakie majty? Cieniutkie rajstopki nosi się na gołe ciało!!! Wtedy masz przyjemnośc.A chodzenie w samych rajstopach nawet tylko w domu zostaw sobie jak jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta72
Ja mam syna który ma 15lat i chodzi bez problemu w rajstopach. Nie kupuje mu ponieważ pożycza moje, są na niego o jeden rozmiar za małe ale mu to nie przeszkadza. Raz jak miał wszystkie swoje majtki w praniu to mu dałam swoje i chodził w nich cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier555
niedługo zostaniesz wyruchana przez własnego syna i zostaniecie mężem i żona i będziecie mieli dzieci dałny! Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feti
Do OGIER 555, TRUDNO O WIĘKSZEGO PROSTAKA OD CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier555
odwal sie mówię tylko jaka jest prawda, a wasze rodziny to jakaś patologia! chłopakowi zakładać rajstopy?! pojdzię sie z dziewczyną ruchać ta mu sciąga spodnie żeby zrobic loda a tu widzi rajty! nie no bylby wstyd jak nie wiem! hahahahahahhahahahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feti
Do ogiera555. Będzie wtedy mile zaskoczona i podniecona i bedzie się cieszyć nic nie wiesz o dziewczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
Witam, mam dwojke dzieci, starsza dziewczynke i mlodszego chlopca. Ostatnio bylismy na nartach. Kiedy szliśmy na stok ubierałam ich w ten sam sposób, grube rajstopy 60-100den, body zapinane w kroku z golfem i długim rękawem i na to juz normalne narciarskie ubrania. Uważam, ze ten system sprawdzil sie i u chlopca i u dziewczynki gdyż jest im cieplo, wygodnie i żadne gole plecy nie wystaja ze spodni. Syna od małego przyzwyczailam do noszenia rajstop pod spodniami, od bardzo grubych w zimie po 20den wczesną wiosną i jesienia. Nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alin5251
ja syna nauczyłam od małego chodzić w rajstopach i chodzi w nich dalej a ma już 14lat. Chodzi w rajstopach od listopada do marca. Do szkoły ni nosi bo jakby koledzy zobaczyli to by go wysmiewali ale nie jest tak źle bo ma do niej ok 1km. A po domu chodzi przeważnie w legginsach i nosi majtki figi, sam powiedział że chce bo raz mu pożyczyłam swoje bo wszystkie jego były w praniu no i zdecydował że będzie chodził w figach bo są bardzo wygodne tylko do szkoly w bokserkach chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam85
witam was! mam bardzo duzy problem otóż dostałem wczoraj tydzien temu na urodziny od zony rajstopy no i ja nie chcę w nich chodzic ale ona mi każe! są to 100% damskie rajstopy takie błyszczące w dodatku bardzo mnie cisną w kroczu najbardziej jak siedzę a do pracy mi każe je nosić a w pracy cały czas przy biurku no i sprawdza jak idę do pracy czy je założylem i jeszcze mi je bardziej zaciąga z czego jest większy ból w kroczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za walnięta
kobieta ona chcę z ciebie zrobić dziewczynę nie daj się powiec jeż że są niewygodne i nie chcesz w nich chodzić ale ja polecam rajstopy na mroźne zimy ale nie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Adama 85
Głupoty wypisujesz rajstopki są bardzo przyjemne w noszeniu na gołe ciało bez majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getry5
Brawo getry5 dobrze napisałes temu burakowi.Spróbój nosić na gołe ciało jak najcieńsze bezmajtkowe.Wtedy dopiero jest frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabęłek-dawid
hej mam 14 lat i nosze na dal w rajstopah a wczesną wiosną chodze w krutkich spodenkach lecz z gróbymi rajstopami pod spód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabęłek-dawid
i moja mama każe mi zimą nosić gróbe skarpety do rajstop lub 2 pary rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulaaaaaa
Oj, Ula jak brzydko sie wyrażasz cieniutkie bezmajtkowe rajstopki na gołe ciało na chłopcu wygladają cudnie. A jak ładnie widać dydolka któremu jest super przyjemnie w takich rajstopkach i ogólnie tez przyjemnie i podniecahjąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za problem ze
nosice damska bielizne przecierz nikt ci pod spodnie nie zaglada to co za problem z tym macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaloryferek :)
Ja nie nakładam jak dziecko nie chce. Sama chodziłam zawsze tylko w spodniach długich, dżinsach, i nie miało to wpływu na moją zaziebialność ;) Mój syn ma 16 lat i się przeziębia może raz na 4-5 miesięcy, więc ze da razy wypada latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×