Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość Katarzyna0101
owszem pogoda jest piekna ale czasem jeszcze jest zimno i rajstopki bądź pończoszki się przydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia - chyba masz racje. :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
:) cienkie pończoszki czy rajstopki :) idealne na taką pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzis ubralam
ponczoszki pod krotkie spodenki - czarne szorty. A wlasciwie nawet nie "pod" tylko "i", bo widac ze to ponczoszki. :) Spojrzenia facetow bezcenne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
Masz rację dobrze mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna0101 mozesz podac swoje gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie inny kontakt. Bardzo chciałbym z Tobą porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zwlaszcza teraz latem to bardzo dobra kara!!!! dla nastolatki np. ktora chce sexi wygladac ale jest niegrzeczna kaze zakladac obcisle latexowe skórkowe spodnie i wyganiam na balkon w poludnie kiedy nie ma cienie - 2h nagrzewania tak pupy i jest potulna jak aniolek! drogie mamy i ojcowie - polecam ta metode! super dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
a na jaki temat chcesz porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat rajstop i ubrań. Zauważyłam że syn zaczął kupywać je sobie i przedemną ukrywa. Chciałabym porozmawiać na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
48304302 o to mój nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co na to ich koledzy w szkole jak zobaczą u nich rajstpoy,czy pończochy.Chyba nie mają wtedy łatwego życia ci co noszą te rajstopki.;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rzadko bywasz a w zasadzie to wcale na gg, nie mam nigdy okazji Ciebie tam zastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn w zeszłym roku szkolnym chodził do przedszkola i żadna siła go nie zmusiła do chodzenia w kalesonach,tylko skarpetki i spodnie .Dodam ,że jezdzi ze mną samochodem w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia74
Wczoraj mój syn założył do szkoły na rozpoczęcie roku cienkie rajstopy beżowe. Gdy wrócił do domu, nie miałam nic przeciwko by je nosił cały czas. Widziałam wcześniej że moje ubrania nie są w tym samym miejscu jak ułożyłam, ale po tym wszystkim gdy porozmawialiśmy na spokojnie to pozwoliłam mu nosić moje ubrania, w końcu go mocno kocham i nie chce by stracił do mnie zaufanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie tu co poniektórzy z igły widły. Przecież, jeżeli dwunasto-trzynastolatek nosi jeszcze bawełniane rajtuzy to wcale nie oznacza to ,że jest coś z nim nieteges. Sama mam młodszego kilka lat brata i jeszcze dwa lata temu oboje nosiliśmy bawełniane rajtki, ja miałam trzynachę brat dziesięc lat. Tyle,że Kamil ukrywał to przed kolegami,żeby nie było drwin. Mama wtedy spytała go, czy nadal będzie nosił rajtki,czy ma je spakować i kupić mu chłopięce getry. Powiedział, że do codziennego chodzenia wolałby już te getry, żeby przypadkiem nie zaliczyć wtopy, ale kilka par rajstop chciałby sobie zostawić na zimowe wypady w góry , po prostu jako część ubioru pod kombinezon narciarski, bo jego zdaniem są praktyczniejsze. Zrobili wtedy razem przegląd i Kamil odłożył sobie sześć par, czarne,szare i granatowe, które rzeczywiście teraz ubiera tylko jak jedziemy na narty. Z tego wynika, że u takiego nastolatka rajstopy bawełniane ubierane w konkretnym celu niesą wcale czymś dziwnym, czy niepokojącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za kare nosze lateksowe i przywyklem do tego goranca i parzenia i sam bez upominania je zakladam spie w nich begam i sie ciesze kiedy musze je nosic kilka dni pod rząd oraz brać w nich gorące kompiele i sikac do nich bez sciongania to samo sie tyczy srania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze bajkopisarz od opalania przypaletal sie i tutaj. Tutaj tez opisuje pieknie swoje dyrdymaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_ ktoś
realne to jest ze ma takie kary bo ja za kare musze chodic w legginsach z eco skóry oraz spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina2100
Nie sadzisz Kasiu ze Twoj syn gdy bedzie juz duzo starszy bedzie okropnie w tym wygladac ? . Jest narazie w takim wieku gdzie moze wygladac sexy ale za pare lat chyba nie chcialabym zastac go w takim stroju. Chetnie tez bym z Toba podyskutowala ale nie widac Ciebie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina2100 Tu nie chodzi zapewne o to czy pieknie wyglada, a o to czy nie marznie. Nie kazdy ma ochote nosic kaleson tych luznych i zsuwajacych sie. Obecnie firmy naprawiaja blad z przeszlosci i robia legginsy meskie, ktore sa nazywane "kalesonami" by sie sprzedawaly. Gatta ma nawet dosc pokazy wybor legginsow meskich http://www.gattasklep.pl/product-pl-14760-Gat-Leggins-Wool-Men.html oto jeden z przykladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina2100
Z tego co się doczytałam wcześniej to syn Kasi nie zakłada tylko rajstop, wystarczy poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez od razu widać ,ze ta Kasia to zmyśla te historyjki o tym"synu". Podpuszcza was a wy jak naiwne dzieci czytacie te jej [lub jego,bo to też niewykluczone] fantasmagorie i się oburzacie . To są jej/jego seksualne fantazje i się ona/on cieszy ,ze ludzie to czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzynka 0101 czy twój syn pod pas zakłada majtki, bo moja mama jak miała pas to już majtek nie zakładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia74
Mój syn gdy nosi pas to i zakłada stringi, a w rajstopach już nie nosi. Jesli masz ochotę porozmawiać to moje gadu gadu: 48302119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
nikogo nie podpuszczam. Wasza sprawa czy w to wierzycie czy nie :) Czy seksy wygląda, jak na razie to tak. Wiesz Paulina2100 za parę lat to i ja bym nie chciała go zastać w takim stroju, wszystko się zmienia. Zacznie się praca, żona, dzieci.. Wolę by tak przy mnie chodził ubrany niż potem miał z tym problem. ja go do tego nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
49201949 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię nosić rajstopy. Są dużo wygodniejsze pod spodniami niż rozwleczone kalesony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 24 lata, i też chodzę bardzo często w rajstopach pod spodniami. Mam kilka par swoich, o których wie cała rodzina i nosze zima oficjalnie, zamiast kaleson, ale to tylko takie grubsze 80-100den, i tylko czarne, U nas w domu to normalne że sie chodzi w samych rajstopach, jak wrócę zima do domu to ściagam spodnie i czasem jak jest chlodniej to zostaje w rajstopach., siostra młodsza też tak chodzi i nikt się nie dziwi. Oprócz tego podbieram tez czasem siostrze cieńsze i białe (uwielbiam białe), ale o tym to już nikt nie wie :) Chętnie przyjmę jakies rajstopkowe fotki, lub pogadam o rajstopkach :) rajstopek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając wypowiedzi niektórych poprzedników, którzy po prostu sobie zakpili wypowiem się w ten sposób,że moim zdaniem bawełniane rajstopy nie są dziś zbyt chętnie noszone przez dzieci i z reguły zakładają je bo muszą, ale i tak uwazają je za obciach. Chłopaki generalnie sieją bunt już w pierwszej kl. podstawówki, więc co tu się dziwić, że nastolatek się sprzeciwia. U mnie sytuacja wygląda tak,że dwunastoletni syn z własnej woli do tej pory nosi zimą zarówno ciemne chłopięce bawełniane getry jak i czarne, albo szare rajstopy, ale powtarzam, tylko ciemne, bawełniane (jedynie takie są odpowiednie dla chłopca) i jedynie kiedy wyjeżdżamy na narty, stwierdził,że są praktyczniejsze, bo nie krepują ruchów, co przecież przy jeździe na nartach jest ważne. To,że ja uważam bawełniane rajstopy za odzież pasującą młodszym dzieciom (w wieku szkolnym) obojga płci, bo kiedy ja byłam w podstawówce to moi rówieśnicy i rówieśniczki jeszcze bodaj w piątej klasie nierzadko je nosili (chłopaki już się z tym trochę kryli) nie ma nic do rzeczy, świat się zmienia i dzieciaki dziś prędzej dorastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×