Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość doswiadczony1
jak byłem mniejszy mama kazała mi nosić damskie rajstopy. Jak w innych przypadkach nie były to przykładowo różowe albo w różne dziewczęce wzorki, tylko ja miałem nosić takie jak ona. Teraz w każdy zimny dzień noszę typowo damskie rajstopy. Mam w sumie 6 par swoich. Trzy pary cielistych (2 majtkowe ze wzmocnieniami na palcach i 1 błyszczące), parę majtkowych przezroczystych szarych oraz dwie pary czarnych - przezroczyste i grubsze kryjące. Jak widać to typowo damska bielizna, do której jestem przyzwyczajony od małego. A jak nie ma ojca to lubimy z mamą leżeć na kanapie w rajstopach (mama bez spódniczki, ja bez spodni) i oglądać razem film dla relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh ;p
Ja swojemu synowi nie nałożyłabym - od początku sam decyduje czy chce rajstopy, czy getry, czy czapkę. Jako brzdąc latał bez czapki i szalika po podwórku a chorował i choruje dużo rzadziej niż równieśnicy. Teraz ma 15 lat i nie wyobrażam sobie że każę mu coś nakładać ;/ Już są pierwsze zainteresowania dziewczynami a ja pamiętam, że spłoszyłam chłopaka mając lat koło 20 który miał kalesony pod spodniami. Miał być pierwszy seks z nim a ja się śmieję, że wygląda jak mój dziadek... No cóż, może i lepiej dla niego, ale nigdy nie widziałam ani wcześniej ani później młodego chłopaka w kalesonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham rajstopy
uwielbiam nosic rajstopy mamy ale ona nie wie o tym i się pytam co mogę zrobic bo chciałbym jak większośc nosic rajstopy choc jestem 12 letnim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniesiunka
haha ale provo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gestapo35i6
nosze rajstopy i stringi damskie. a jestem 14-letnim chłopcem i co z tego? lubie to nosic i pardzo sa wygodne. muj kolega nosi rajstopy i podpaski kradnie mamie. czy ja tez mmoge nosic podpaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i stanik
no i może... minikiecke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimorodka14
Mam 14 lat tez nie lubialam i nadal nie lubie nosic rajstop ani getrow pod spodniami. Ale wyglada nato ze nie mam wyboru bo zaczelam sie przeziebiac nogi mialam czesto lodowate, Rodzice mi zwracali uwage zebym nosila ale ja swoje. No a teraz jestem przeziebiona i zle sie czuje. Nawet narzady wewnetrzne moga przytym rowniez zachorowac. Moje kolezanki w klasie tez nie nosza nic pod spodniami no a potem kazda z nich co chwila choruje sama sie o tym przekonalam. Wiec dobrze radze, zeby panie zmusily swoje dzieci, bo potem beda tego zalowac ze was nie posluchaly i beda chorowac a kiedys wam za to podziekuja ze kazaly pani i nosic rajstopy. Sama sie o tym przekonalam. Powodzenia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kms18
A ja mysle, ze nie ma az tak zimnych zim w polsce, zeby trzeba bylo nosic rajstopy zwlaszcza przez chlopcow. W szkocji jest tez zimno a ludzie chodza boso , faceci w podkoszulkach sie zdarza. I sa duzo zdrowsi niz ludzie w polsce. Przegrzanie gorsze niz zmarzniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roth
kms18 Obecnie sa dosc cieple dni, ale co powiesz jak przyjda temperatury -5 -20? Tez powiesz ze jest za cieplo na rajstopy? Sadze ze matka woli wydac te 30-45 zl na 3-6 par rajstop i miec spokoj, niz latac z dzieckiem do lekarza. Stac w kolejce, placic za wizyte ok 50zl(bo moze chce stac krocej) do tego leki ok 50zl. Wiec co wychodzi taniej? Dbac o zdrowie, czy zastanawiac sie, co ma dziecko nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kms18
roth Ludzie nie przeziebiaja sie od zbyt letniego ubrania. Przeziebienie to wirus i tyle! Chodzenie na golasa zima nie spowoduje choroby, a co mi powiesz na tych,co sie kapia w morzu zima i sa zdrowi. To pregrzanie jest gorsze! Ja swojemu dwumiesiecznemu synkowi zakladam rajstopki, ktore tata mi przywiozl, bo tu w szkocji nie ma rajstopek dla chlopcow. Tutaj dzieci chodza bez czapek i na gole nozki. Ja tego nie pochwalam, bo uwazam, ze to przesada, ale jednoczesnie nie widze chorych dzieci w przychodniach jak w polsce. Uwazam, ze zmuszanie 14-latka do noszenia rajstop jest smieszne. Niech nosi,co chce! Moj brat mial 2 latka jak sie darl, ze nie bedzi nosic rajstopek i go mama dzieki Bogu nie zmuszala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roth
kms18 Tak mozna chodzic nawet na golasa, a nawet kapac sie zima, ale czy to robia wszyscy? Nie jestesmy w Irlandii czy tez nie jestesmy "Morsami". Wiec warto zapobiegac niz leczyc, bo koszty leczenia sa o wiele wieksze. Ciekawe czy na Syberii/Alasce ludzie tez chodza na golasa? Ee nie, a mogli sie zahartowac ;p. Tak swoja droga : http://www.emito.net/wiadomosci/wielka_brytania/wiatr_upal_deszcz_jak_w_uk_nie_chorowac__1000204.html Ubieramy sie optymalnie - co mi wychodzi w miare dobrze(nie czuje duzo zimna, ale i nie jest mi za goraco pomimo roboty ktora wykonuje na powietrzu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael8241
A mi moja Zona doradzila legginsy. I nosze w zimie od ponad roku pod spodniami i jak na razie dobrze na tym wychodze. Rajstopy też probowalem i też sa OK. :) Polecam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk77
Dlaczego robicie problem z czegoś co jest całkowicie normalne. Nie zmuszajmy do noszenia rajstop kogoś kto tego nie lubi. A jak ktoś chce chodzić niech je nosi bo są bardzo praktyczne i dobrze się piorą oraz szybko schną. Co jest bardzo ważne. Upierzemy i na drugi dzień suche. Rewelacja. Nawet mogą być te cienkie. I czego tu się wstydzić. Ubranie, jak ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prawie 18 lat ichodze w rajstopach od zawsze. po domu to nawet chodzimy w samych, bez majtek,które zakładam do szkoły jak mam w-f.tak się przyzwyczaiłem inawet lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamama
mojamama kazała mi kiedys ubrać jej rajstopy i nie wytrzymałem z podniecenia i się w nie spuściłem i od tej pory nie nosze rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 84
Na pewno wtedy było żimno i po raz pierwszy (owicjalnie bo tak to nazwiemy założyłeś?) Pszecież to nic złego! To ma służyć jako ocieplacz. Czy cieńsze czy grube. NIe pszejmuj się jeśli ci pasują to noś ale porozmawiaj z mamą kiedy chciałbyś je nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko synom...
Ostatnio moja corka lubi zakladac. Niedawno nawet jak bylismy nad woda to moja corka stwierdzila że nie wziela kostiumu i weszla do wody i plywala w legginsach. :) Ale jeśli Jej się to podobalo, to nie widze przeciwwskazan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycie x 3
Rajstopy bardzo dobra rzecz jak sie jest bladym ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak się jest bladym...
W sumie racja. Ubieram często żeby nie było widac, że nie jestem opalona. Ale na plaze i do wody musze dopiero sprobowac. :) Niezly pomysl. Kto z Was tak probowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.benio
ja mam 14 lat i kradne rajstopy a jak je zakładam to mi jest w nich dobrze a tato jak mnie złapał na tym powiedział źe ja jestem nienormalny a w zime to ja chcem je nosić ale bd sie ze mnie koledzy śmiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooaor1
cześć, mam pytanie jaki rajstopy kupić na jesień? obojętnie z jakiego materiału ja tam nie mam problemów że są damskie tylko mają być dobre na jesień no i jeszcze jakieś ciepłe na zime by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość God, why?
Nie wierze w to. Rozumiem, ze tym mlodszym dzieciom kaze sie nosic kalesony, ale 14latek juz sam moze o tym decydowac. nie chce nosic to nie. moze ejszcze zalozysz mu ponczochy bo bedzie mu cieplej? dajcie zyc swoim dzieciom normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mojego namawiam...
I nie ma problemu - ubiera. Nie marznie i jest Mu cieplo. Chyba odnosi to skutek. Prawie nie chodzi do lekarza.. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój też nosi.
Jak jest zimno, to sam ubiera i nawet Mu nic mowic nie trzeba. W sumie Corka go przekonala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
Rajstopy to normalna rzecz. Awanturę robic komuś bo lubi je nosić? Śmieszne! Mój syn ma 16 lat i nosi rajstopy albo pończochy. Nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ RACJE
Katarzyno 0101.Masz swieta racje i zgadzam sie z Toba w 100%.Lepiej niech Twoj syn nosi ponczochy lub rajstopy jesli to lubi niz mialby wracac do domu z policja,pijany itp.Popieram i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 16
No i wielkie halo o to,że chłopak mający np. 12-13 lat nadal jak zrobi się zimno ubiera bawełniane rajstopy. Mój brat ma 13 i nosi, bez przymusu zarówno bawełniane chłopięce getry i rajstopy w ciemnych kolorach. Doszli z mamą do porozumienia, jak miał 10 lat że np. czarne, czy szare,albo granatowe bawełniane rajstopy to tak samo jak bawełniane kalesony/getry chłopięce bielizna unisex. Wtedy nawet capnął po mnie kilka takich właśnie par z których ja już wyrosłam :D Ja nie nie robiłam i nie robię mu z tego powodu drwin, bo to by go dopiero skrzywiło, poza tym różnica między rajtkami a np. kalesonami jest jedynie taka,że jedne mają stopy, drugie nie. Te chłopięce nawet często wgl. nie mają rozporka. Młody podchodzi do tego normalnie traktując je jasko wygodny ocieplacz w zimę. Szczególnie kiedy jedzie na narty,albo kiedy zimą wychodzi z basenu na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
Teraz mojemu synowi kupiłam ciepłe rajstopki 60 den i pończochy. Jest z nich bardzo zadowolony bo nie marznie. Nic nie ma przeciwko im noszeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi sie cieplo i zamiast
pod spodnie chyba lepiej ubierac zamiast spodni. :) Kto juz poczul wiosne??? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×