Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość Katarzynka0101
Mój syn ma 15 lat i też chodzi w rajstopach i pończochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosIU
Katarzynko daj swoj numer gadu gadu prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -a-a
Teraz gdy jeest ciepło noszę po domu niebieskie getry a pod nie czerwone cienkie rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odkryłam super konkurs.Trzeba tylko wysłać swoje zdjęcie w białej stylizacji z okazji TYGODNIA MODY cOLGATE mAX wHITE one. Do wygrania są naprawdę świetne nagrody. Ciężko by było samemu takie kupić. Okulary Yves Saint Laurent, torba DKNY, baleriny See by Chloe i inne rzeczy... Niezła okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka0101
36212882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuww
Jest czerwiec ale noszę rajstopy. Każe mi to robić mama uważa że to doskonały sposób na utrzymanie dyscypliny. Gdy nic nie przeskrobię noszę cienkie czarne rajstopy i długie spodnie. W poniedziałek spóźniłem się do domu. Za kare miałem nosic grube białe rajstopy. Nie chciałem tego robic Teraz muszę nosić zielone a do nich krótkie spodnie. Koledzy śmieją się ze mnie zwłaszcza na w-f zwłaszcza że ćwiczę w damskim dresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getry2
Nie kłam UUWW,kłamiesz że aż wstyd.Chyba jesteś robiony w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Ubieranie damskich ciuszków przez chłopaków może źle działać na psychikę mężczyzny. Jeżeli chłopiec podczas zakładania rajstop podnieca się to z czasem (a może już to robi) zacznie się w nich onanizować. Rajstopy na całe życie staną się dla niego fetyszem, od którego bardzo ciężko, a właściwie nigdy się nie uwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lats
Ja mam 14 lat i lubię chodzić w czarnych rajstopach, cielistych też. Tak 40 den czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Lats a co na to twoi koledzy i koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrish
rajstopy dla chłopaka? no cóż, to się nazywa nadopiekunczość moim zdaniem. on ma 14 lat a nie 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Witam, wychowuje syna który ma 15 lat. Kiedyś poprosił mnie abym mu kupiła rajstopy, troszkę się zdziwiłam ale mu kupiłam. Powiedział że lubi nosić rajstopy. Nie sprzeciwiłam sie temu. Pewnego dnia, wszedł do kuchni był ubrany w cały asortyment kobiecy oprócz makijażu (tego nie toleruje u syna) Mial na sobie pończochy samonośne bluzeczke spódniczke itp Zapytałam sie go czy dobrze sie czuje , odpowiedzial że tak. Całkiem nie dawno byliśmy razem w sklepie. Zobaczyłam na manekinie ładny komplet bielizny damskiej. Stwiedziłam że ładnie mu w tym bedzie (to były półstringi, biustonosz push-up, pas do pończoch i oczywiscie pończochy, szpileczki, a potem mu kupiłam gorset). Zapytał się dla kogo to. odpowiedziałam że dla niego, ucieszył się. W domu chodzi ubrany jako kobieta a jak gdześ wychodzi to sie przebiera. Jest normalnym chłopcem prócz że sie przebiera za kobiete. Ja wiem tylko o tym i nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rartuzy
Katarzynka0101 może wrzucisz jego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonimblebla
ja tez lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie pomocy!!!
nie wim czy coś z moją mamą jest nie tak bo ona mi każe chodzić w różowych rajstopach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w przedzialku na srodku w
co za zboki tu piszą 90% wiadomosci to napisali kafeteryjni zboczency faceci w rajtuzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid10111
hej tu dawid ja lubię nosić na codzień rajstopy teżlatem i pod krutkie spodnie latem 20de a zimą 160den ja się tego nie wstydzę i mam 12 lat i moja mama też się mnie nie wstydzę ale raz szłem na ognisko do kelegi to nie chciałem założyć to mama z tatem mi kazali lecz ja sie zprzeciwiałem temu i nie założyłem lecz jak tato mie rocebrał i zaczą bić i mie trzymał a mama mi zakładała za kare bardzo gróbe 200den i w krutkich spodenkach i me tam zaprowadzili żeby byli pewni że ich nie zdejmę i nikt się nie śmiał ale jak wruciłem do domu i zobaczyli że jeste bez nichv to mie rozebrali i bili mie pasam i kable co bardzo bolało musiałłłłem przez 3 godziny klękać na grochu z rękami w guże i cały goły i w tedy zaczą mi przez przepadek kutas sterczeć więc mie bardziej zbili i musiałe przez4 godziny klęczeć bez jedzenia i picia na drugi dzień za kare musziałem założyć 2 pary rajstop 200den i krutkie spodnie i rajstopy z wieczhu były za kare różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjjjja
To co piszesz to albo zmyslasz albo nie wiem co!! Bo to normalne zachowanie nie jest!! Wedlug mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest zimno to koniecznie..
J/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam troje dzieciaków
dwie córki 14 i 11l. oraz syna 13l. więc chłopak nosił zawsze rajstopy razem z siostrami :D Nigdy mu to nie przeszkadzało. Zimą nawet tak jak siostry sypiał w rajstopach zamiast spodni z pizamy,"bo cieplej mamo". Od pierwszej kl. podstawówki w dni z wf nosił spodnie z dresu pod dzinsami i nikt nawet nie wiedział,że normalnie chłopak nosi bawełniane rajtki :p Zaznaczam,że były to TYLKO bawłniane rajstopy i TYLKO granatowe,albo czarne lub szare. Kiedy miał 10 lat jesienią zapytałam go wprost,czy mam zabrać z Jego szafki rajstopy i dać je Agacie (młodsza córka) i zostawić tylko chłopięce getry- kalesony. Odpowiedział mi,że nie przeszkadza mu noszenie rajstop,a nawet woli je od getrów,bo te mu wyłażą ze skarpet,a rajstopy,wiadomo,są całością. Więc już tak zostało,chłopak ma 13 lat,nosi sobie ciemne,jednolite bawełniane rajstopy,a siostry wcale Go nie wyśmiewają. W tym roku Magda(starsza) stwierdziła,że swoje bawełniane rajtki odda Agacie i Paweł znowu "łyknął" 4 pary szarych :D Moje zdanie jest takie,że nie ma różnicy między ciemnymi bawełnianymi chłopięcymi getrami,a np. rajstopami,bo i te i te z rewgóly nie mają rozporka,są tak samo rozciągliwe i jedynie jedne stóp nie mają,drugie tak. Poza tym jak są produkowane ciemne bawełniane rajty nawet na 150 i nadal pisze DZIECIĘCE a nie np. damskie,czy dziewczęce to 13 latek może je nosić.Aha i żeby nie było!! Wcale nie obserwuję u Niego jakichś symptomów zniwieścienia.Sam mi powiedział,że jak wyrośnie z tych co ma,albo jak pójdzie do 3 gim to sam je odda Agacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!
ha ha ha ja mam taki problem z mężem!!! normalnie jak z dzieckiem a jesteśmy już po 30-stce. Znalazłam sposób....kupiłam takie czarne kalesono leginsy ( czy jak kolwiek mozna to nazwać). W każdym bądź razie modnie wyglądają i mojemu panu spodobały się do tego stopnia że nie muszę robić awantur w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Kitsune
Jak można nosić rajstopy po kimś ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marry-ann
Nie rozumiem w czym problem. niektórzy tu wyzywają się od różnych takich,uwaząjąc,że rajstopy w pewnym wieku już są tylko dla dziewczyn Wypowiadała się tu osoba,która ma w domu dwie córki i nastoletniego syna , co nosi bawełniane rajstopy, jak i siostry ale tylko czarne,albo granatowe i ma rację!!!! Nie widzę w tym nic dziwnego,żeby w tym wieku chłopiec nosił ciemne bawełniane rajstopy,bo od getrów nie różnią sie niczym,a są praktyczniejsze i wygodniejsze. Mój syn też nosił do 13 lat,mimo,że nie ma starszej siostry. Potem przestał,bo "śmignął w góre" I jak myślicie wyrósł na jakieś dziwadło?? Albo np. transwestytę?? NIE!! Normalnie ma dziewczynę.Pozdrawiam wszystkich "obrońców męskości" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas15
Moja mi kaze nosic rajstopy biodruwki juz chyba lepsze bylyby zwykle bo te caly czas mi zjezdzajom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alitka69
zaczyna się niedługo zima więc postanowiłam kupić mojemu 15 letniemu synowi rajstopy tylko proszę mi doradzić jakie będa najlepsze dla chłopaka. Według mnie to z mikrofibry chyba były by najlepsze ale chętnie wysłucham waszych opini na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam troje dzieciaków
Ale co Wy babki doradzacie?? Przecież to są rajstopy dla Was. Nie róbcie sobie żartów,jak ktoś poważnie pyta o radę. Tak jak pisałam przedtem rajstopy w zimie u kilkunastolatka (nawet u piętnasto) jeszcze ujdą, ale JEDYNIE pod takim warunkiem,że są to rajstopy BAWEŁNIANE , jednobarwne, w ciemnym kolorze i są traktowane jako typowy ocieplacz pod spodnie na równi z chłopięcymi bawełnianymi kalesonami/getrami,które w rozmiarach 146,lub 150 są właśnie granatowe lub czarne. np.można kupić chłopakowi takie http://sklep.wola.veax.eu/products/34534-rajstopy-611-bawelniane-gladkie.html lub podobne,właśnie z Woli,bo są dobrze rozciągliwe,wygodne i trwałe do tego nie trudno znaleźć granatowe,brązowe,czy ciemno szare. Mój takie właśnie nosi, ma 5 par i nosi zamiennie z chłopięcymi getrami i spodniami z dresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elweclca
co ty chora jesteś?! wyszczuplające rajstopy dla chłopaka?! niby po co??? najlepsze są według mnie kolory ciemne a materiał to bawełna lub mikrofibra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alitka69
kupiłam już synowi te rajstopy z mikrofiry 100den gatta co poleciła mi idoratha i powiem wam że mój syn chodzi w nich chętnie mówił że bardzo wygodne są. więc polecam je kto chce kupić dziecku rajstopy a nie wie jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×