Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Sylwuś, a może się trochę bardziej uzewnętrznisz? ;)😘 Misiu, a może Maciejka cię zaskoczy i wystartuje szybciej? :) Ale cię Tonia podsumowała :D Brawo za nowe wymiary 😘😘😘 Donia, ;) Dla Kamilki 😘 Tylko nie kładź lapka T. na udach ;):P:D No i ❤️ dla Dasi, że dała w końcu mamie pożyć wieczorem :D:D Gosza, zdrowiej szybko 😘🌻 Misiu, łał! Nie wiem, jak reszta (bo zdjęcia raczej fryzury, nie sylwetki :P ) ,ale buzia ci bardzo schudła :) Dawaj body! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) nie czytałam.. ale chyba powinnam.. hmm.. Miś.. czy ja dobrze widze, że też walka z pieluchami u Was rozpoczęta? :) A powiem, że... w końcu efekty są.. ;) Niewielkie i nie zawsze powtarzające się, ale.. ;) Wczoraj, czy przedwczoraj powiedziała do mnie "chcę siusiu" :D:D sama.. ;) a potem to ja pytałam, ale chętniej zgadzała.. i się cieszyła, że będzie nagroda za siusiu.. buhahaha... cwaniara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia chcem :D bałdzo :D my też walczymy z pieluchami .... Bobs potrafi trzy dni ani razu sienie zsikać , a są dni ze leje :o dzis mi nasikał na podłogę :o jak sie skapował że mu sie zapomniało szybko usiadł an nocniku i chyab maił nadzieję, ze ta kałuża się teleportuje do nocnika niestety sztuczka mu sie nie udała .... żebyscie widziały jak potem mył podłogę :D Misiu, zapraszaj mnei zawsze jak masz obiad niewieprzowy :p my dzis ryż z soczewicą i red kapkisz ;) jutro - któż to wie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcę misia ! Gosza wracaj do zdrowia szybciutko. Synek wrócił z zimowiska cały i zadowolony, to ja też :) Wpędzacie mnie w kompleksy z tymi ćwiczeniami i odchudzanie, może w koncu się zmobilizuję. Channah ty tak w ogóle nie jesz mięsa, czy tylko świnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoimy sobie dziś w mięsnym z zosią, po golonkę i żeberka... zosia pyta o kazdy kawłaek za ladą... i pyta a to ze świni? a to z krowy? i na koniec oznajmie: mamo zjadamy świnki, czyli jesteśmy potworami? aaa [krzyczy żalośnie... bo lubi jeść świnki, a nie lubi być potorem :o }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gruby Misiu ja jeszcze poprosze zdjecia Twoch dzieciaczków z odpowiednim opisem zebym czytając o nich mogła miećich buzki przed oczami :) Dla wszystkich po 👄 PAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Donia, wyślę ci śliczne trolliki z naszego spotkania. Są takie uroczej, jak twoje dziewczynki, tlyko lebki innego koloru - wszystkie jasny blond :D Misiu- ty potworze! ;):D:D:D Hje, hje :D Jaaga, ty nie wpadaj w kompleksy, tylko się bierz :) Myślisz, że nam było/jest łatwo? Ale jest nas już kilka: Miś (z duzymi sukcesami i doświadczeniem), my z Donią (jeddziemy na jednym wózku: taki sam wzrost i podobny \"problem wagowy\"). Pociągniemy jeszcze Flyfly (GDZIE TY?! :O) , żeby się nie stresowała na spotkaniach z chuda przyjaciółką. Zrobimy takie prywatne weight watchers :D To co, wchodzisz w to? Jeśli tak, to mogę ci wrzucił linki do fajnych ćw w necie (na youtube). Jaś nie woła ostatnio wogóle :P Siku zawsze na nocnik jakieś zrobi (zwykle dużo), ale kupa zawsze w spokoju, np. pod stołem, czy za firanką :D i wychodzi \"po\" zakomunikować, że \"ku-pa\". Odpamersowanie zostawiam sobie na wakacje - ciepło i będę miała dużo czasu na...sprzątanie po nieudanych próbach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha noc i suchy poranek :) ale są rzuty nocnikiem, próby umieszczenia tegoż w worku na śmieci itp. :p majtki włożył sam, dobrze, że jest szczupły bo na brzuszku ma tę gumkę, która powinna obejmować udo :) http://www.grubymis.fotosik.pl tu są doniu trollęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja wysłałam Donia 6 z naszego spotkania (z podpisami). Masz na poczcie, które to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima, zima, zima kurcze zima jak nic a ja sie juz na wiosnę napaliłam nic to połaziliśmy z Bobsem po zaspach tylko mam problem moje dziecko musi mieć czyste buty - włazi w wielkie zaspy , a jak wyjdzie dostaje paraliżu - muszę mu buty \"odśnieżać\" :) aktualnie śpi ja mam wolne :D kurczaczek się przyprawia :) jak Bobs wstanie zapalimy \"odeń\" :D i upieczemy :) (Jaga, nie jemy świnek tylko) czekam na zdjęcie Misia ..... czekam....... Misiu, jesteście potworami :p ide sie całowaćz Mężem swym :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Maksiu po niedzielnym obiadku został na noc u babci, żeby nie musiał wstawać o 5 i o 5.20 jechać na drugi koniec miasta. W związku z czym mama ma luzik i troszkę czasu dla siebie :) Wsadziłam kawałek świnki (Misiu :D ) do piekarnika i jestem :) Misiu, Twoje Trollęta są urocze, masz śliczną gromadkę, chyba o tym już pisałam, ale obejrzałam sobie je dziś jeszcze raz i znów się zachwyciłam. Fryzurka niczego sobie, zastanawiam się czy nie wrócić do całkiem krótkich włosów, jakie przez wiele lat nosiłam, zapuszczanie mi zupełnie nie wychodzi, zawsze jakoś mi tak nożyczki wpadają w łapki i nie mogę się powstrzymać żeby czegoś nie chlasnąć... Żeby jeszcze było co zapuszczać, a tu 3 włoski w 5 rzędach.... :( Gosikka, ja też odpampersowienie zostawiam na wakacje i babci na dodatek. Bo Maksiu jak tylko zrobi się ciepło z pewnością pojedzie z dziadkami na działkę nad jeziorem. Rany, jak pomyślę to już tęsknię... Przez wakacje musi się nauczyć, bo po ma iść do przedszkola... Dla wszystkich po 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, ja chcę te ćwiczenia :) Ostatnio chrzestna Maksia mówiła mi o treningu odchudzającym na roweku stacjonarnym. Zaczęła 2 tygodnie wcześniej i już było widać efekty. Kilka dni później mówili o tym treningu na TVN Style w programie "Co jest dla ciebie dobre". Trening polega na jeździe w cyklach - 8 sekund bardzo szybko, 12 sekund spokojniej i tak przez 20 minut, chyba 3 razy w tygodniu. Szkoda że nie mam roweru stacjonarnego, 20 minut to codziennie bym wygospodarowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, poszło (6wd na jednej kartce i kilka linków ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, dzięki a6w mam, ciekawią mnie te linki. Idę zajrzeć do wieprzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja też poproszę a6w :) Grzebie sobie w soim skepie i zastanawiałam się nad wywaleniem działu Budownictwo, ale jak zobaczyłam co tam jest, to.. zmieniłam zdanie :) http://majka.nexto.pl/e-prasa/budownictwo_c1013.xml to coś dla Was (i dla mnie też :) ), a większość jest darmowa - przynajmniej na razie :) - (przy okazji możecie powiedzieć coś o wyglądzie? np. czy ten kolor, styl czcionki nie daje po oczach? :) itd ) Gosia dzisiaj zasnęła w pieluszce, którą jej założyłam hmm.. po obiedzie jakoś :) I jak dziecię fajnie się jarzy i woła \"sucha pielucha\" :D zanim ja to sprawdzę nawet :) Dziś przemarzliśmy Gosię.. :o Byliśmy na giełdzie (stoiska ze wszystkim, ale przede wszystkim teraz auta) .. no i mała za dużo nie chodziła, tłumy itp.. albo nie chciała.. Stópki jej zmarzły i nam się dziecko popłakało zanim donieśliśmy do auta.. W sumie to nie wiem, czy to było powodem.. - niby dobrze się porozumiewa, ale nie mogliśmy się od niej dowiedzieć dlaczego płacze... :( Przypomniałam sobie, że w trakcie mówiła, że ją bolą nóżki, ale.. myślałam, że od chodzenia itp.. i zresztą nie wiem, czy tak właśnie nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, biedna Gosia :O:) Co do linka - chyba masz na myśli nas budujące, co? ;) Ale chętnie pooglądam, jak będę miała chwilkę wolniejszą. Czyli pewnie w tym tygodniu :) Jak dla mnie strona jest czytelna i dobrze, że nie przeładowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa budujące :) ale chyba sobie te Wnętrza wezmę, może mnie zainspiruje.. ;) Dzięki Gosikka ;) Miś :D kochany miś ;) - no i dobrze, czytaj na zdrowie :P (ja wrzuciłam darmówki przecie.. ;) ) W marcu mają wrzucić Harleqina - ciekawa jestem ich oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałam i mi wcięło 😡 Dermika dzięki 👄 Misiu bardzo ładnie wyglądasz. To ty jesteś taki nowszy miś, z takich chudych :) A i bardzo ładana sukienka :) Gosikka tak będę się odchudzać tylko najpierw muszę się gdzieś zważyć, żeby wiedzieć na czym stoję. Poprosze o linki. U nas straszna zima, ledwo dojechałam do pracy, boje się wracać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam kochane :) mam nową plombe w zębie prezentuje sie bardzo ladnie ;) hehe Trolęta przecudne :) już wiem kto jest kto :) Jagaa prosze bardzo 👄 u nas tez zima na calego tez sie bałam jechacod dentysty ślisko ja cholera :-0 szerokeij i nie śliskiej drogi powrotnej do domku :) Gocha jak złapałas jeszcze jakieś super okazje ? :) Majorku mni etez wczoraj na giełdzie zazczypałao w nogi :-0 buziak dla Gosi 👄 A stronka OK :classic_cool: a ja cwicze na steeperze :) channah do wieczorka bajjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Taa ja musiałam się starać, żeby wieźć na sankach Gosię na spacer i z powrotem, bo.. zanim wyszłyśmy już zdązyli zamieść chodniki.. no i.. śnieg topił się powoli też ;) Z górki trochę pozjeżdżała..chociaż jakoś tak.. nie bardzo chciała :) Bałwanki z kolega budowała :) no i takie ogólne szaleństwo na śniegu było :) A potm w domu.. bardzo mokre rajtuzki w kozakach.... Dzisiaj spotkałam siętam z tą mamą, którą właśnie chciałam spotkać, bo mieszka właśnie tam w tym bloku przy górce i przy przedszkolach (żeby coś się o nich dowiedzieć ;) ). No i dowiedziałąm się, że to jedno nieintegracyjne jest popularne i trudno się do niego dostać... No i teraz tylko kwestia jak z tym składaniem podań... bo różne rzeczy wycztałam już w necie, ale o różnych miastach to było :) Dziś nie zdążyłam zadzwonić ;) Gosia za wczesnie się obudziła ;) :P bo przecież przy niej, to nie można spokojnie porozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, poszło :) czasami w centrach handlowych są wagi :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, jak się ma teściowa? bardzo cierpi? u nas nocnikowe sukcesy, chyba w końcu trafiłam we właściwy moment! dzis juz chlewik nocnika nie próbuje wyrzucić, a nawet przyniósł mi z zawartościa i powiedział "plose, mas" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×