Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość wioluszka1
NARAZIE KONCZE na mnie zaczepki takich pajacow nie dzialaja ciekawe czy w realu tez bylby taki madry------------------------------ narazie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wioluszki
smacznego, wioluszko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
CO O TYM WSZYSTKIM MYSLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie angażuje w tego typu rozmowy. Kiedyś sie potrafiłam strasznie kłócić i wykłóciła prawie zawsze swoje. Wiem że jak bym raz coś takiej osobie odpisała to by mnie mogło wciągnąć :P Bo takiego typu osoby lubią podburzać i obrażać w nieskończoność . Zignorować ich to najlepszy przeciwnik uwierzcie , mi te metodę zazwyczaj stosuje. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zjadłam budyń, małą miseczkę :) a dokładnie 150-200ml :) więc w sumie nie taka mała, ma mleku 2% ale trochę wody tam dolałam. wcześniej jadłam jabłko i 2 jajka gotowane. no i byłam na spacerku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Troche sie tu dzialo :) Wpadam tylko na chwilke :) Powiedziec, ze sie trymam chociaz dzisiaj mam glodomora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jakiś mężczyzna nas tu odwiedził, jednak nie okazał się dżentelmenem nawet w jednym milimetrze. a szkoda, powiedział co wiedział, a fakty są takie, że nie wszyscy faceci lubią szczupłe kobiety. właśnie skończyłam studia i co zaobserwowałam: prawie wszystkie tzw. przez niego kaszaloty z mojej grupy w trakcie studiów wyszły za mąż, a zaledwie kilka szczupłych dziewczyn. może my mamy jednak coś w sobie skoro faceci to z nami się żenią. gadać z tym typkiem nie będę bo on jeszcze chyba jest bardzo młody i życia nie zna, a jeśli ma swoje lata to jakiś ograniczony jest (nie obrażając niepełnosprawnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy się wszystkie podziewacie, czyżby jakiś frajer wam chęć do życia odebrał. pisać mi tu proszę co u was, bo u mnie ok. jeszcze jogurt zjem na kolacyjkę i pierwszy dzień odchudzania za mną. ale niestety: zapomniałam ale to fakt- jutro tłusty czwartek iiiiiiiiii...... pączki. :( nie wiem czy dam radę się oprzeć, jednego zjem na bank, ale żeby tylko nie więcej. a co u WAS kobitki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M - dostalam dostalam, zdjecia obejrzalam, ale fdajna z Ciebie kobietka :) a jaka ładna :) I corcia sliczniutka, a jakie ladne ma imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba - no to super :) obys wieczorem sie nie dala... duzo wody... Checi do zycia jak najbardziej sa :) A jutro sobie odpuszcze :P tzn dieta na 1000, ale zjem 1 paczka, albo faworka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juuz powiedzaialm mezowi ze jutro paczkow u nas nie ma, a jak chce zjesc to niech zje ale zebzm ja nie widzaial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sie nastawiam, ale nigdy nie kupowalismy paczkow... pewnie nie kupimy, ale moze bede u rodzicow :) a jak nie to nie bedzie tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dozwolona 1 sztuka poczka, ale pod warunkiem przestrzegania diety przez resztę dnia. myślę że tak będzie najrozsądniej i bez ryzykowania obżarstwa wieczorkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym ominąć pączki.... żeby się nie kusić...i jaką miałabym satysfakcję gdybym nie zjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w lodówce takie babeczki :( kusza, ale sep ze mnie i szkoda mi 300kcal, wiec sie nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam sie nie dam :) dzieciom wpycham :) Niech pamietaja z czasow dziecinstwa smak czekolady :P Wiecie co, nawyki zywieniowe wynosi sie z domu, nie chcialabym zeby moje corcie mialy pozniej z tego powodu nadwage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem ze starsza, ona uwielbia maslo... potrafi dorwac sie i paluszkiem wyjadac... a kanapki tylko z maslem, nie chce wedliny, ani pomidorka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka do wszystkiego jadła majonez...od dziecka...do paluszków solonych, do kanapek, do ziemniaków...i jest szczupłą...więc ...będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od takiej iloscu majonezu watroba by mi wysiadla :P ale nie powiem, czasami lubie salatke z majonezem, ale przyzwyczailam sie i zazwyczaj robie pol na pol z jogurtem,a czasami nawet z samym jogurtem :) Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic :) Mam nadzieje, ze sie nie mylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×