Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

ja też zrobię...ale przysiady.... :D chociaż nie wiem jak i co będzie z tymi przysiadami bo od wczoraj to.....ledwo dziś wstałam z łózka po wczorajszych hihihihihiihi :) ale się nie poddam , na pewno nie tym razem :) ja majonez niekoniecznie lubię...ale czasem coś najdzie i mam ochotę :) a z jogurtem to może jutro zjem wazę.... chociaż jak pomyśle o kanapkach z nią to aż mnie odrzuca. nie cierpię tego suchego chlebka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już :) trosdzkę się pogimnastykowałam :) 15 min rozciagajacych cwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz jestem, musialam puscic meza, zeby sobie troche postrzelal przed praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po kolacji, ale po gimanstic czuję ssanie w żołądku Piję wodę z kropelkami ale i to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem....koleżanka właśnie przyniosła mi pączki i...dałam wszystkie rodzicom i rodzeństwu! o! i dumna jestem z siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople odchudzaj ące herbapolu, działaja na przemianę materii, zmniejkszaja apetyt i maj alekkie działanie uspakajajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowalas je juz, czy to pierwszy raz? moze trzeba troche poczekac, zeby zadzialaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z Ciebie dumna "setka". ja jogurcik odpuściłam, zjadłam tylko 2 wafle ryżowe i na dziś koniec. oby jutro było tak samo, ach zapomniałam: jutro dozwolony 1 pączek. i co działają te kropelki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuję je od rozpoczęcia diety, napewno mają swoje dzialanie, bo na poczatku cały czas "siusiu robiłam" ale teraz mam @ i coś nie działaj atak jak trzeba bo mnie ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 100 pieknie sie spisalas :) m - to moze faktycznie przez @, a mozna je pic w trakcie? Bo niektorych herbatek nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo kropelek, znacie jakieś sprawdzone i skuteczne środki wspomagające odchudzanie???? ja stosowałam kiedyś błonnik, ale miałam problemy w wc więc zrezygnowałam. podobno clarinol cla 1000 jest skuteczny, ale ja go nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra stosowala moroznik, ale nie widzialam rezultatow, a tak to stosowanie roznych specyfikow wspomagajacych ma sens tylko jak sie cwiczy, chyba ze chrom, na ciagoty slodyczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja odchudzając się wczesniej teżbrałam rózne wspomagacze odchudzani aw tabletkach i jesli ktps mni enie widzial dłuzszy czas to bylo bardzo widac ze schudlam, a ubrani ana mnie wisialy. Pozniej probowalam tylko samej diety i efektow nie bylo. teraz znow ze wspomagaczami i efekty sa juz widoczne bo boczki spadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona1
------>>>>>do symetria hash:)no święte słowa, ale mam wrażenie że do tych grubych prosiaków nic nie dociera.Tak jak piszesz tłuszcz chyba załał im mózgi.Proszę Cię, panna waży 100 kilo a jeszcze wypisuje ze ma chętkę a to na budyń a to na pączki...OMG ile można żreć no powiedzcie ile można??????Ja dzisiaj wyszłam z pracy po 10 godzinach zmęczona i przez cały dzien nie jadlam nic a teraz siedze i popijam sobie herbate,o jedzeniu nawet nie mam zamiaru myśleć a te w kółko jęczą że głodne,ze zjadłyby coś itp.No nie mogę , spasione słonice, tłuste wieprzki i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem. widzę że jeszcze jedna wyrozumiała duszyczka się do nas dołączyła. brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam ciekawego wypisują???? pewnie to samo co nasi przemili goście. życie jest życiem a niektórzy jeszcze nie poznali jego goryczy, przykro mi że są tacy ludzie na ziemi. tacy sami jak faszyści i rasiści. brak tolerancji. przykre to. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, nie :) nikt nikogo nie obraza, a daje duze wyobrazenie o naszych bledach zywieniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to miłe, może tam zajrzę. coś tych naszych forumowiczek nie widać, pewnie się wystraszyły natręta. ja się zaraz zbieram do kąpieli, dużo gorącej wody i piannnnnna. mężuś w pracy więc mogę sobie zrobić długi polegónek w wannie. taki wieczór dla duszy i ciała. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez juz poszedl, ale niestety mnie czeka szybka kapiel, bo boje ie ze mi sie dzieciaki pobudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×