Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

no ja też mam takie zdjęcie (to na cyfrówce znajomych). też może odgapię twój pomysł- tylko muszę baterie kupić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie! już wróciłam do domku. właśnie weszłam. idę spać. było super :) dieta zachowana :) tylko w drodze zjadłam coś złego bo kanapkę z białego chlebka ... i w walentynki zaszalałam. a tak to wszystko ok od jutra już biegam znów. pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia254
Czesc dziewczyny, zaczelam czytac wasze forum i widze jakie jestescie zmotywowane i zadowolone ze zrzucacie te kg-amy, ale powiedzcie od czego zaczelyscie, czy od jakis diet? cwiczen?? w tej waze ponad 100 kg i to juz jest tragedia okropnie sie przy tym czuje i wogule, wiem ze masakra jest dopuscic takiej wagi ale niestety tak sie stalo.. mozecie dac jakies wasze wskazowki ?? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka witamy po przerwie:) nareszcie wróciłaś:) Basia na forum jak poczytasz od początku to wszytsko jest napisane o każdej z nas jak zaczynala i co stosuje, jaką dietę i jakie ćwiczenia, sukcesy nasze i porażki, zapraszam do poczytania i do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia skąd jesteś????? ja się odchudzam w CLO i każdemu to polecam (więcej informacji na stronach wcześniejszych- nie będę powtarzać, przeczytaj tak od 60 strony to powinnaś się zorientować). CLO- centru leczenia otyłości. wszystkie dziewczyny na tym topiku mają ten sam problem- kilogramy - i ten sam cel- pozbyć się zbędnych kilogramów tak więc dołącz sie i będziemy razem walczyć o lepsze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka już śpi . Basia poszła:) albo czyta topic a ja idę sobie ziółka zaparzyć, zaraz wracam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monika muszę przyznać, że sesja jest bardzo rozbudowana. fajnie tak z wami pisać mając przed oczami jak która wygląda :) jak dobrze pójdzie to może jutro uda mi się załatwić "kulę szpiególę" i też zamieszczę na poczcie. a gdzie reszta: love..., carolima, wieluszka itd.... acha, nie wiem czemu ale ostatnio żadni "przyjaciele" nas nie odwiedzają- szkoda bo jakoś tak nudno bez tych "miłych" słów w naszym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę zaparzyć zielsko ale jeszcze czerwoną herbatkę muszę skończyć- a tak wogle to jak parzysz zioła, bo ja wsypuję do garnka, zalewam wodą i gotuję, jak sie zagotują to wyłączam i przykrywam pokrywką żeby się z 10 minut poparzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja inaczej:P gotuję wodę, jak wrze rzucam dwie łyzki ziół, przykręcm ogień, gotują się chwilkę i wyłączam , 5 minut stoją bez przykrucia, cedzę i piję, jedną szklankę na noc drugą rano na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po szklance: wieczorem przed spaniem i rano na czczo. ale parzę inaczej :) myslę że to i tak nie ma większego znaczenia. zastanawiam się czy te zioła można kupić w każdej aptece, bo jak dostaję receptę to kierują mnie do apteki obok (pewnie maja taką umowę i apteka im sprowadza) i tam kupuję. ale ciekawi mnie czy jak pójdę do siebie i powiem że chcę zioła z-10 to też je dostanę, albo czy na podstawie składu zrobią mi takie same i w jakiej cenie???? muszę sie dowiedzieć- może jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostaniesz w zwykłej aptece, tylko wybrane robią:) Patka jest z Wa-wy i zioła je przysyłają, bo są tylko w aptece na Kościuszki u mnie:), ale możesz sie spytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziółka już gotowe. teraz tylko je trzeba wypić :(:(:P wcale mi one nie smakują, ale fakt jest taki że te drugie jakie dostałam zeszłym razem były nie do zniesienia i do tej pory mam prawie całą pakę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia254
jestem, ale zaraz zabiore sie do czytania waszego forum, a skad jestes? z przedmiesc chicago, takz epoczytam i do was wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też teraz je spijam, nawet smakują mi, pamiętam jak kiedyś miałam takie co smakowały mi jak sok z kaszanki ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok z kaszanki- a to dobre, jeszcze takiego porównania nie słyszałam. ha ha. te nie są takie złe, te drugie były gorsze, ale jak będą mi chcieli zmienić zioła w CLO to się nie zgodzę, albo te albo żadne, nie wydam 40zł na jakieś świństwo którego i tak nie będę piła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze na topiku już pustki. jeszcze obejrzę kryminalne zagadki... kąpiel i lulu. miłych snów życzę dziewczęta :):):) Monia mam nadzieję że się nie obraziłaś za to "ha ha" ale jakiś taki humor mam i w żadnym wypadku nie złośliwy- taki typ jak ja już tak ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ja nie z tych:) ja tez juz zmykam spac:0 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki w ten jakże smętny, zimny i przygnębiający dzień. ja już po śniadanku, zjadłam dopiero o 9 bo sobie zaspałam :) a co u was????? znów pustki jakieś. POBUDKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zaba dziś jestem w domku bo się pochorowałam razem z mężem i mam L4. He he h eh e (razem pracujemy w jednej firmie i razem chorujemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi co z tymi zdjęciami, gdzie je wrzucacie o i ja swoje wrzucę i chętnie zobaczę jak wyglądacie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy wspólną pocztę na wp. stokilowa@wp.pl hasło mogę ci przesłać na e-mail.- tutaj nie wolno go podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super,poproszę o hasło na maila piwonska@op.pl zaraz prześlę zdjątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ale jak wstawic tam zdjęcia? po prostu wysłać na ten adres maila ze zdjatkami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak:) po prostu wyślij je na adres poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka no co z tobą, ani zdjęć na poczcie jeszcze nie ma, ani na topiku słychu ni widu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłąłm zdjęcia ale zajeło mi wybranie tychże zdjęc trochę czasu bo mam dużo galerię na kompie. Zaraz powinno się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej!! wreszcie 100kilowa sie pojawila:)) wrzucajcie zdjecia na nasza poczte, dobry pomysł sie nasunal jednej z nas, zeby cykliczne w tych samych ciuchach robic sobie zdjecia:)):P;P ciesze sie ze zesmy tak daleko zaszly, i ze faktycznie mamy cos wspolnego:) a moze dojdzie do tego, ze wszystkie sie kiedys spotkamy chudziutkie na lodach :P milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×