Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

hmm:) ja sobie daję trochę więcej czasu na pozbycie się tego balastu :) napewno w 10 mieisęcy mi się uda, ale chcę teraz go skrócić:P może 6 wystarczy:) Ja też sobie zrobię wizyty co 6 tygodni:) aaa i Patka zrób sobie zdjęcia jak juz zgubisz wszytsko i podeslij :) dla większej mobilizacji nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko tak na chwilkę, żeby powiedzieć pa pa i życzyć milutkich snów. oby jutrzejszy dzień był lepszy i efektywniejszy niż dzisiejszy. pa pa i dobranocka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny. ostatnio mnie nie bylo, bo wykorzystalam caly weekend z moim misiem, mielismy weekend walentynkowy :) bylismy na kolacji, wczoraj w kinie. i oczywiscie przez 3 ostatnie dni jadlam wszystko. oczywiscie jak jadlam obiad to zmiescilam tylko kawalek kotleta i nic wiecej:P ale nie chudne i to mnie denerwuje. no coz... dzis do pracy nie wzielam ani grosza zeby nie poleciec do sklepu po cos do jedzenia, dzis sama woda starczy. to tyle mojej historii z ost dni heh. pozdrawiam :)):)) milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam wszystkie obecne i nie obecne forumowiczki, coś nas mało na topiku ostatnio. ja właśnie przyszłam do domu na drugie śniadanko: 2 kromeczki grachama, polędwica drobiowa, pomidorek, szczypiorek a do tego kawa zbożowa z mlekiem. PYCHA, całkiem niezłe 2 śniadanie nie- ale takie mam zalecenia z CLO i będę się ich pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaszalas patka - WIELKIE GRATULACJE!!! WOW!!! Ja tez tak chce!!! Zimno i ponuro... zarowno za oknem jak i nastrojowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Całkiem niedawno wróciłam z CLO:) Waga -4,5 kg:) przemiana wzrosła o 25 cal:). Tłuszczu i wody ubyło % jakoś, ale już nie będę pisać:) Zioła dalej te same, bo pierwsza paczka na 2 miesiace jest:), do tego proszek C, chrom na poskromienie słodyczy i Topinulin active:) nastepna wizyta koniec marca:) po swiętach już:) No i dziś wyszło 204, 84 zł za wszystko bo bez ziółek:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dietkę mam tą samą:) chciałam 4 posiłkową, ale powiedziała mi dr że wtedy cukier będzie mi szybciej spadał i bedę sie rzucała na jedzenie, bo ogólnie mam trochę za niski cukier:) ale wszystki epozostałe wyniki badań w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dziewczyna prezdemną właśnie na NFZ była i niepłaciła. Zaczynała od 125 kg a teraz waży 75 przy wzroście 170. Szcuplutka jak ni ewiem co była a jesczez mówi ze chce do 60 dobic normalnie w szoku bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny grattuluje !!!:D wyniki zdumiewajace-a jak u was z ruchem/??? duzo cwiczycie/ czy tylko dieta clo/??? ile dieta ma kcal??/ i czy biora pod uwage wasze cwiczenia? bede wdzieczna za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka ja Cwiczyłam na poczatku, teraz trochę lenia dostałam i mi się nie chce, ogólnie w zaleceniach od dr jest zakkaz gimnastyki wysi łkowej, tylko cwiczeni atypu calanties, basen, rower, joga , spcery:) dietka jest podemną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam w ciebie.......ta dietke zalecaja w clo??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna wszytsko dowolnie sobie gotowac z tym ze oprócz tych produktów zakazanych czyli "nie wolno jadac":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i gratuluję ci MONIKO!!!! a jeszcze bardziej tej dziewczynie na NFZ. też bym tak chciała :) a jaką masz przemianę materii???? ja mam coś ponad 1800kcal/dzień. a powiedz mi na co jest topinulin???? słyszałam że skuteczny, może i ja go zastosuję. mi ziółka starczają na 1,5 miesiąca około (po 2 łyżki mam parzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tej diety, bo mam potrawy na 14 dni przygotowane, a wpsialam tylko 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniko , masz 5 posilkow.......kalorie liczyc trzeba???/ napisz prosze wiecej- ile spada kg w miesiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz dostałam dietę redukującą 1200kcal. ale bardziej mi sie podoba bo we wcześniejszej miałam jadłospis na cały dzień i musiałam go przestrzegać, a teraz mam 10 propozycji śniadania, 2 śniadania, obiadu i kolacji i mogę je dowolnie sobie komponować. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ja mam troche niższa zaczynałam od 1586 a teraz mam 1611 cal, ziólka tez po 2 lyzki:) i torebka n a2 miesiace jest :) Topinulin aktiv Topinulin Aktiv z chromem i jodem Preparat uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie. Jest naturalnym produktem dietetycznym bogatym w substancje błonnikowe, chrom i jod. Topinulin Aktiv jest dobrym uzupełnieniem diety: - w profilaktyce przemiany materii, - przy zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym (stany przewlekłego zmęczenia), - w celu utrzymania właściwej mikroflory jelit. Inulina – główny składnik słonecznika bulwiastego polepsza florę jelitową i naturalnie pomaga regulować pracę jelit. Wzbogaca dietę dla diabetyków i korzystnie wpływa na przemianę metaboliczną tłuszczy, pomaga regulować wagę. Jod przyspiesza przemianę materii. Chrom hamuje łaknienie i wpływa korzystnie na przemianę materii, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Jest szczególnie polecany dla osób ze skłonnością do tycia. Skład: 1 tabletka zawiera: Słonecznik bulwiasty, morszczyn pęcherzykowaty, aromat spożywczy, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, polinikotynian chromu. HELIANTHUS TUBEROSUS L. - 0,4g (słonecznik bulwiasty) chrom organiczny - 50mcg (404mcg polinikotynianu chromu) jod – 37,5mcg (31mg morszczyn pęcherzykowaty) 1 tabletka zawiera: jod – 25% realizacji zalecanego dziennego spożycia Wskazania: Topinulin aktiv z chromem i jodem polecany jest w profilaktyce i dla wzmocnienia efektu terapii farmakologicznej: - chorób endokrynologicznych (zaburzenia tolerancji węglowodanów, cukrzyca typu drugiego rozwijająca się na tle nadwagi, niedoczynność tarczycy), - chorób układu krążenia (miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, choroba nadciśnieniowa) zwłaszcza, powstałych na tle nadwagi, - poprawa przemiany materii, redukcja ciężaru ciała (NADWAGA, OTYŁOŚĆ), - oczyszczenie organizmu z toksyn i trucizn w celu wzmocnienia układu immunologicznego, regeneracji mikroflory bakteryjnej jelit i usprawnienia funkcji układu pokarmowego. Przeciwwskazania: brak przeciwwskazań przy dawkach zalecanych. Interakcje: brak danych o ubocznych, negatywnych skutkach przy stosowaniu produktu zarówno pojedynczo, jak i w połączeniu z innymi rodzajami bromatoterapii i leczenia w szpitalnych warunkach. Działanie niepożądane: nie stwierdzono. Środki ostrożności: nie zaleca się przekraczania zalecanej porcji do spożycia w ciagu dnia. nie stosować preparatu po dacie przydatności do spożycia. nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Sposób użycia: dorośli raz dziennie 4 tabletki (2g) na 30 minut przed jedzeniem z małą ilością płynu (woda, herbata, soki owocowe). zaleca się 2-3 cykle po 20-30 dni. odstęp miedzy cyklami 2 tygodnie. Opakowanie: 50 tabletek. ja mam przyjmowac tylko przed obiadem i sniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutkaa kilka postów wcześniej pisze że Monika schudła 4,5kg, dieta jest tak skomponowana, że jeśli jej przestrzegasz to jesz tyle ile masz jeść- ja np mam 1200kcal i stosując sie do zaleceń właśnie tyle kaloriI spożywam- WIęC PO CO LICZYć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutkaa 5 posiłków jest co 3 godz sniad do 9, II sniad 11, obiad 14, podwieczorek 16 , kolacja do 19:) 1200 kcal dziennie, średni spadek wagi w miesiącu 3 kg, tak zakłada lekazr, ale to też zalezy od oirganizmu, Patka np zrzuciła w ciągu miesiaca 8 kg a też w tym samym centrum jest co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJ Monika nie musiałaś przepisywać ulotki, chodziło mi krótko- jako wypełniacz, czy spalacz. super- dzięki za wyczerpującą odpowiedź. :) ja tylko ziółka, ewentualnie błonnik, ale nie chciałam, bo zatwardzenia po nim mam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka sama komponuje bo juz na pamiec znam calą dietę , bo juz raz stososwałam :) Zabka skopiowalam z netu ulotke ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłam ale zaraz coś poszukam w kompie, a gdzie ci fotki wysłać (ja twoje też chcę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś ty sprytna:):P:) ja na to nie wpadłam :P zrobię sobie herbatkę i znów jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na adres z postu, a ty swoj daj ja ci wysle takie calej mojej sylwetki ( robilam w sobote) jak teraz wygladam i jakies jeszcez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×