Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

zabka mam:) widzę ze tez w okularkach:) chyba mamay podobne figury, bo ja tez jestem proporcjonalnie gruba i wszytsko mam na swoim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, okrąglutkie okularnice. ja mam właśnie tak jak mówisz: wszędzie za dużo, ale proporcjonalnie. a problem mam największy ze spodniami, bo mam małe biodra i spodnie mi się tu zwijają zawsze- utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij mi swoje zdjęcia na e-mail (golebe@wp.pl), a ja Ci prześlę moje zdjątka. co tak puściutko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek ja Ci wysłałam chyba już wczesnioej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z doskoku, Julia się obudziła i mam zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak dziś jakoś tak gorąco na tym naszym topiku:) aż miło zaglądać. może wy wiecie co może być przyczyną krwotoku z nosa; w nocy mnie dopadł, a nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys cyklicznie co 2 dni krwawienia z nosa, zawsze miedzy godz 1 a 2 w nocy. krew byla bardzo ciemna. po jakis 2 miesiacach znikneło nagle. nie wiem co to bylo, ale wiem ze krwawienie z nosa wywolane jest przemeczeniem, brakiem jakis witamin :) a zdjecia zaraz przesle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy, z tym krwawieniem tak moż ebyć, brak witamin:) zabka a masz jakies witaminy z CLO bo ja biore cały czas skrzyp z witaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężuś też stwierdził że to przemęczenie, witamin nie piję bo mi nie kazały, ale zeszłym razem miałam pić od drugiego miesiąca. piję takie zioła które dostarczają podobno wszystko, co potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam w domu skrzyp z witaminami, też go zacznę brać, w szczególności z uwagi na włosy i paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie zmykam dziewczynki, bede po 20 jak zasnie moje malenstwo:) wtedy bede miec troche czasu dla siebie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę proszę, kolejna śliczna "laseczka". no właśnie tak to jest że te piękne muszą być czymś "pobrzydzone" żeby te chude mogły być ładne. :):):) ok, teraz ja wyślę jakieś fotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą dziewczyny stworze naszą własną skrzynke, gdzie bedziemy wrzucac zdjęcia i dzielic sie dietami, radami, przepisami. fajnie by bylo, jakby funkcjonowal on jako pokazywanie jak zesmy schudły poprzez cykliczne zdjecia właśnie. wiec jestem w trakcie tworzenia tej skrzynki. mysle ze bedzie to wp.pl bo jest najbardziej to najbardiej znana witryna. ktos ma jakis pomysl jakby tu nazwac naszą poczte??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, ładnie, teraz jak nazłość poczta nie chce się załadować. ale spoko! próbuję próbuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję "kule szpiegule" - z ortografem będzie fajnie albo "pączusie", albo ----- "setka@wp.pl" od założycielki topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, udało się zdjątka poszły!!!!!!!!:):):) mam nadzieję że wszystko dotrze. a co tak pusto, mamy już nazwę dla naszej poczty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy mamy, załozylam juz, adres podam teraz a hasło kazdemu indywidualnie na poczte:)) dZis wieczorem robie zdjecia calej siebie i wrzucam :):) email: stokilowa@wo.pl moze byc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Zaba, zdjecia doszly :) dziekuje i oczywscie wklej je na naszą poczte :) PS. ślicznie wyszliscie z mezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki serdeczne. fajnie że mamy coś wspólnego kobitki. nie wiem czy się da, ale może taką galerię zdjęć. nie jestem ekspertem w tej dziedzinie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę a nie myślę wcale co. chodziło mi o to że można zrobić galerię zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny mam prosbe z racji podonych wag moglybyscie podam mi ile macie cm w biodrach i tali???/ i jaka waga przy tych wymiarach , bede wdzieczna........na 5 wagach sie wazylam i wszedzie inaczej pokazuje:( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiarów nie znam bo się nie mierzę, waga tak jak poniżej 91kg, chyba że już coś spadło :) ale to okaże się dopiero w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monika jestem pod wrażeniem, aleś ty sprytna. wiem wiem czarne wyszczupla ha ha. właśnie obejrzałam zdjęcia na naszej poczcie. jak zdobędę zdjęcie od znajomych to prześlę na pocztę- zdjęcie pod tytułem "totalny kataklizm"- wpadli do nas znajomi i tak strzelali fotki, jak je później obejrzałam (na ich aparacie) to stwierdziłam że to już przesada i na drugi dzień umówiłam sie do CLO :):):) jak tylko je zdobędę bo to do ewenementów się zalicza- istna kula szpiególa. a tak z innej beczki to mam podobne, albo takie same buty :) (tyczy butów Moniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, .....strzelali dużo zdjęć, a jak je później obejrzałam..... ..........jak zdobędę to zdjęcie które przedstawia ewenement - czyli mnie- ... wyglądam jak kula szpiególa. sorki za te poprawki ale myślę szybciej niż piszę...albo może wcale już nie myślę ...hmmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ze czarne wyszczupla :D:D:D ale postanowiłam co miesiąc robićsobie fotki w tych samych ubraniach i w tym samym miejscu, i w tej samej pozycji, żeby widzieć jak się zmieniam:) Dodam ze ta czarna koszula bardziej mi sie rozchodziła jeszcze miesiąc temu:) a za miesiąc sądzę ze juz bedzie za luźna :D:D:D a i zaraz doślę fotek, bo seria wieksza była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×