Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

dziekuje wam serdecznie!!!!! w naszym clo-dzwonilam i daja diete 1000kcal.......i terminy na maj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Monika prześlij mi fotki na moją pocztę a ja ci po prostu odeślę. ok :) golebe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede szczesliwa jak mi julia zasnie :) zabka adres podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tylko musisz z 5 min zaczekac , bo usypiam julie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy. poczekam, fajnie tak z kimś pogadać, bo takie pisanie aby pisać i może ktoś to przeczyta trochę bez sensu jest. ja mam posiłki: śniadanie 8.00, IIśniadanie 11.00, obiad 14.00, kolacja 18.00-20.00. ale zawsze kolacje jem o 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ze slaska...dzwonilam do krakowa i katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam zabka:) teraz czekam na twoje:) mas z zroznych okresow 1 waga 85 drugie 78 i trzecie obecne sprzed mieisaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zabka do krakowa jezdzi:) dietke ma 1200 wiec tam mozesz skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co w krakowie???? ja tam chodzę na garncarską i jestem bardzo zadowolona a na termin czekałam 6 dni :) płaciłam 95zł, ale pierwsza wizyta 105 zł :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam terminy maja na maj Pani powiedziala:( i powiedziano mi przez tel w katowicach ze dieta 1000kcal, zabka a jakie ty dostalas wytyczne odchudzania? ile razy uz bylas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj bo się pogubiłam, w krakowie maja terminy na maj????? cos mi tu nie pasuje? ja jestem w krakowie i jak pisałam na termin czekałam 6 dni (w piątek zadzwoniłam a w czwartek o 12 miałam wizytę). dietę mam 1200kcal, i jestem bardzo zadowolona. sympatycznie, profesjonalnie, aż chce się tam jechać i stanąć na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jakoś tak szybko czas przeleciał. ja też muszę obiad jeść a tu jeszcze nic nie gotowe. będę zaglądać cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam przed godzinka na garncarska ......i tak powiedziala Pani:( serio a diete masz scisle zapisana co i jak?czy tam samo jak MOnia???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pisałam wcześniej, mam po 10 wariantów: śn, 2śn, obiad i kolacji i mogę je sobie dowolnie komponować. a może chciałaś na jakąś konkretną godzinę???? po prostu wierzyć się nie chce, ja już łącznie 4 razy byłam i nigdy nie czkałam dłużej niż 7-10 dni. właśnie nastawiłam ryż, do tego 2 jajka sadzone na łyżeczce oleju i surówa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal na pocztę nic nie doszło:( coś powolutku ten net chodzi macie jakiś przepis na smaczną dietetyczną szybką surówkę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zabka masz?? surówka z selera:) selera zetrezc na tarce dodac 1 jablko i marchewke doprawic cytryna i oliwa z oliwek + sol + pieprz + natka pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio pytalam o pierwszy wolny termin:(- adieta twoja wyglada jak moniki? podobnie? wszystkim daja to samo?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie dotarły. surówka brzmi smakowicie- zrobię jutro. już zrobiłam surówkę z pekinki po azjatycku: pekinka, cebula, papryka, łyżeczka oliwy, łyżeczka ketchupu, sól i odrobina cukru. wiem wiem trochę przesadziłam, ale jajka zrobię w takim razie na parze:) co jak co ale surówkę muszę mieć dobrze doprawioną; krowa ja nie jestem żebym trawsko jadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak samo, każdy dostaje taką dostosowaną do siebie; monika ma 5 posiłków, ja 4. dają też wspomagacze jak uznają że komuś są potrzebne. a jedzenie jest podobne, bo takie najzwylkejsze, jak na codzień wcinamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i są rozne centra ja jestem w CLO Sabaa zabka w krakowie ale chyba nie w sabi etylko w innyum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam obiadek, PYCHOTA. a surówka hmmmmm, niebo w gębie. dopiero teraz przyszło mi do głowy żeby zajrzeć do książki kucharskiej. Monika wreszcie dostałam zdjęcia. zajefajna z ciebie kobitka, a mężuś też niczego sobie :) ok, teraz spróbuję coś wynaleźć i wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×