Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

257 kcal pochłonęłam :), jak liczę to wychodzi mi że zjadam mnie j niż 1200, chociaż jem z moich zestawów, więc te tabele tak do końca chyba nie są prawidłowe albo mój jadłospis dietkowy jest mniejszej kaloryczności Carolima danie szybkie i smacznie, pierś kroisz w paski, i do tego włoszczyzna też w paski( ja kupuję takie gotowe warzywa mrożone słupki) wszytsko dusze w woku z przyprawami, czasami dodaje koncentrat szybkie i pycha, a dusze n awodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczeta ja chwilowo spadam... trza ruszyc dupsko i posprzatac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wlasnie :) pewnie sobie jakas mrozonke udusze na obiad :) do tego moze jajo, zobacze jeszcze musze cos na wieczor zostawic, bo z glodu padne...a zem sobie wczoraj rozciagnela brzucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie milo spedzacie sobotni wieczor bo nikogóż nie ma :p ja po kolacji juz, zjadlam penne bologneze, pyszne mniaaam:) ale z moim żołądkiem to nie jest tak milo, nawet nie pozwolil mi zjesc całości:P papusie :)) i milutkiego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak tam dietka? Basiuczek jak z tymi zdjęciami? :)Zakładamy jakieś konto pocztowe? Fajnie by było:) Carolima pamietaj o zdjęciach, ja sobie wczoraj robiłam takiej całej siebie:) Postanowiłam ze co miesiąć będę w tych samych ubraniach robić zdjęcia w tym samym miejscu, żeby widzieć jak się zmieniam:) Na pamiatkę sobie potem zostawię siebie jako ZOMBi :) A ja dziś od rana dietkowo zjadłam znów wczorajszy zestaw, tylko deseczka Wasy była 100% zytnia i zamiast ogórka sałata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co z wami kobietki !!! :) jakoś tak puściutko :( ja dietki przestrzegam jak nigdy dotąd, właśnie gotuję obiadek: ziemniaczki i warzywka \"na patelnię\" na parze a do tego rybka smażona bez panierki na łyżeczce oleju- mam nadzieję że będzie smaczniutkie. ciekawe jak memu mężczyźnie posmakuje takie jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka jak tam po wizycie w CLO, ja mam następną 18 marca. mam nadzieję, że wynik będzie taki jak u Ciebie. mam do zrzucenia 30kg i myślę że jeśli żaden "zastój" mnie nie dopadnie to za 5-6m-cy będzie ok. tak średnio bym chciała lecieć z wagi 5 kg na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zabka tak ziemniaczki mozesz pałaszować:)? hmm, a tyle w 5 miesięcy:) mozę poleci, ja średniąchcę 3 kg / miesiąc bo wiem ze na poczatku szybko spada a później trochę stopuje, bynajmniej ja tak miałam z apierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę a nawet muszę- 100g na obiad, może być zamiennie z ryżem i makaronem. mam nadzieję że się uda w 5-6 miesięcy zrzucić nadmiar wagi, ale zdaję sobie sprawę z tego że to różnie może być. ostatnio schudłam w 2 miesiące 12 kilo, ale jak zrzucę 25 kg to już będę super z siebie dumna. przy wzroście 168 waga 65kg mi wystarczy biorąc pod uwagę że do grubokościstych należę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he 12 kilo w 2 miesiace to niezle:) ja jutro na wizytę, zobaczymy co mi powie pani doktor:) jak moje wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wy się dziewczyny podziewacie Patka co z tobą- jak po wizycie w CLO. M-1982, basiuczekk, wioluszka1, carolima i wszystkie nowo przybyłe gdzie wy się zapodziałyście. love*me*tender też gdzieś się zapodziała, a setka gdzie. no nie wiem, monolog przyjemny wcale nie jest. ok, to i ja spadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze, ja tam po prostu lubię chodzić. taka jakaś dumna z siebie jestem jak widzę na wadze coraz niższą liczbę. ja dopiero za miesiąc, ale już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Monika ale myślałam, że i ty wyparowałaś. a ważyłaś się, czy czekasz na ważenie w CLO. jak tam twoje spadki? ja zamierzam się ważyć co tydzień, w sobotę. tak więc jeszcze tydzień do pierwszego ważenia. mam nadzieję, że waga będzie spadać tak jak ostatnim razem :) , byleby nie wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilouszka zagląda sporadycznie, setka wyjechałam na jakis czas do narzeczonego, Patka ma jutro byc i zdac relacje z wizyty a reszta to ni ewiem co z nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo zabko:) ja zawsze w sob sie waze, a le wczoraj zrobilam wyjatek i sie nie ważyłam czekam do jutra, ta moja waga tez taka do du..:) raz waze 87,3 raz 87,9 a raz 87,5 zalezy jak stane i jak ja poloze na podllodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, bo jakoś tak puściutko i smutno jak nikt nie zagląda. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche, ale ja tam zawsze znajduje czas zeby choc na chwilke zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, mam to samo z moją wagą, nawet myślałam o kupnie takiej elektrycznej co mierzy też tłuszcz itd, bo moja to taki prototyp jeszcze, ale jak na razie musi wystarczyć. i tak za miesiąc mnie zważą- ważenie za cenę 95 zł- najdroższe jakie kiedykolwiek miałam :) :) ale wcale mi nie szkoda tej kasy, jest motywacja i efekty a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia jeszcze nie mam, ale pomyślę o tym jutro, i może nawet jak będę na zakupach to baterie kupię- cały czas mi wypada z głowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to i tak mało ja płace 150 wizyta w tym badanie poziomu wody i tluszcu i przemian materii no i jeszcez do tego ziólka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa a co do wagi to własnie mam elektroniczna i ona tak roznie wazy o tej normalnej nie wsopminam bo tam sa wachani a2 kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane, Zadaję relacje z wizyty sobotniej, Panie dietetyczki aż podskoczyły z zachwytu jak zobaczyły -8kg tłuszczu mniej. reszta w normie. Przemiana materii mi się poprawiła o 50 kal. czyli teraz mam 1700 kac/dzień. Jestem dumna z siebie. Mam kontynuować tę sama dietę co dotychczas +zioła 3+chromodiet+proszekcc+spirulina. Jestem z siebie dumna. Ale wiem że z Was tez jestem i będe jeszcze bardziej. Monika, Ty jutro masz wizytę, czekamy na relacje. Z pewnościa ponad 5 kg mniej. zaba z pewnością spadnie ci tyle kg w 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dużo płacisz, u mas (kraków) pierwsza wizyta kosztuje 105 zł, a następne 95zł. ja teraz płaciłam 95 i zioła 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka jestem z ciebie dumna że aż........:):):):) super!!!!!!!! cieszę się strasznie, mam nadzieję że i ja będę taka dumna i szczęśliwa po kontroli za miesiąc. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka rewelacja:) gratuluję tak dużego sukcesu🌼 oby tak dalej:) Patka a ile ty płacisz ? tez 150:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za zioła coś kolo 45:) a te ziola to maja cos napisane na torebce czy tylko pieczatka i nazwa z-10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 za wizytę to jak na warszawę nie jest strasznie dużo ale powiem szczeże że teraz w aptece zapłaciłam 150 zł plus jeszcze zioła które mi doslą to 60 zł=360 zł MASAKRA No to trochę dużo ale za to bardziej się staram bo szkoda wydanej kasy. ja tak liczę że jak nastepna wizytę mam dopiero za 6 tygodni i liczę że bedzie ona ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za dobre słowa, jest mi miło że tak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×