Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

pomarańczowe dziewczynki, jeżeli chcecie do nas dołączyć to zapraszamy serdecznie. wejdźcie na forum (na górze strony) i zarezerwujcie swój nick. tak to nie wiemy w sumie z kim piszemy, a zdarzają się tu \"pseudo przyjaciele\" którzy niby fajnie fajnie a później jakimiś obelgami sypną. my tu mamy fajnie, nawet swoją pocztę mamy, gdzie zamieszczamy nasze zdjęcia, diety, ćwiczenia itd. jeżeli chodzi o dietkę, to zaraz postaram się coś wrzucić:) ale teraz dodam cd nowej diety z CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malutkagrubiutka30 nie przejmuj sie, wiekszosc z nNas zaczynała od wagi ok 100kg, ale dajemy rade, chudniemy i cieszymy sie z tego faktu:) oczywiscie jesli z nami zostaniesz, wpisuj sie do tabelki, ktora jest kilka stron wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd mojej diety redukcyjnej 1200kcal. II śNIADANIE: codziennie zjadaj 50g chleba razowego, cienko posmarowanego masłem (lub margaryną) z różnymi dodatkami białkowymi, np: * liść kapusty pekińskiej, 20g szynki z indyka * kilka liści zielonej pietruszki, 20g mięsa cielęcego lub wołowego gotowanego * 20g sera białego ze szczypiorkiem * liść sałaty zielonej, pół jajka ugotowanego na twardo * 20g polędwicy z kurczaka, ogórek kiszony * 20g sera białego z przecierem pomidorowym * liść sałaty zielonej, 20g dorsza wędzonego * 20g szynki wołowej- gotowanej, papryka * 20g fileta z indyka pieczonego, z rzodkiewką * 20g kurczaka gotowanego z ogórkiem świeżym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBIADY: * 100g piersi z kurczaka (gotowanej, duszonej, pieczonej), ziemniaki (zawsze 100g), 200g surówki z pora i jabłka z jedną łyżeczką oleju, kompot z jabłek bez cukru. *100g ryby chudej duszonej z jarzynami, ziemniaki, mała główka sałaty zielonej z 1 łyżeczką oleju i sokiem z cytryny, kompot śliwkowy bez cukru. * 2 jajka sadzone na parze, 20g kaszy gryczanej na sypko, 200g surówki wielowarzywnej z 1 łyżeczką oleju, kompot truskawkowy bez cukru. * 1/4 kurczaka pieczonego bez skóry, ziemniak gotowany, 200g sałatki z czerwonej kapusty i cebuli z 1 łyżeczką oleju, kiwi * 100g cielęciny gotowanej lub pieczonej, ziemniak gotowany, szpinak gotowany z 1 łyżeczką oleju i z czosnkiem, kompot jabłkowy bez cukru * 100g chudej ryby pieczonej w folii, ziemniak gotowany, 200g surówki z kiszonej kapusty z marchewką, cebulą i 1 łyżeczką oleju, kompot śliwkowy bez cukru. * 100g wołowiny chudej- gotowanej, ziemniak gotowany, 200g surówki z marchwi i chrzanu z 1 łyżeczką oleju, mandarynka * 100g podudzia z indyka duszonego z pieczarkami i 1 łyżeczką oleju, 20g ryżu gotowanego na sypko, 1/2 kalafiora gotowanego, 100g truskawek * 100g cielęciny gotowanej, ziemniak gotowany, 200g buraczków z chrzanem i 1 łyżeczką oleju, kompot jabłkowy bez cukru * 100g piersi z kurczaka duszonej w pomidorach, ziemniak gotowany, 200g surówki z kapusty pekińskiej, czerwonej cebuli i kukurydzy z 1 łyżeczką oleju, kompot gruszkowy. Pamiętajcie!!!!!! mięsa jest zawsze 100g ziemniaków 100g-150g ryż 20g-30g surówki 200g (ja jem ile chcę) z 1 łyżeczką oleju :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek twoja stopka jest super, aż nie mogę się doczekać aż moja pokarze o 4 kg mniej :):) jutro ważenie, ale coś czuję, że efekty są marne :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLACJE: * 50g chleba razowego cienko posmarowanego np masłem, 150g sałatki z 30g mięsa gotowanego, selera naciowego, ogórka kiszonego i cebuli z łyżeczką oleju, herbata bez cukru * 50g chleba razowego cienko posmarowanego np masłem, 150g sałatki z 30g sera chudego białego, sałaty zielonej, pomidorów z 1 łyżeczką oleju, herbata zielona bez cukru * 50g chleba razowego cienko posmarowanego np masłem, 150g sałatki jarzynowej z 1,2 jajka gotowanego i 1 łyżeczką oleju, szklanka wody mineralnej * sałatka z 30g ryżu brązowego, 30g tuńczyka w sosie własnym, kukurydzy i cebuli, herbata bez cukru * 50g chleba razowego cienko posmarowanego np masłem, 30g wędliny drobiowej, 150g surówki z kapusty białej z marchewką i 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru * 30g makaronu ugotowanego polanego 1 łyżeczką margaryny miękkiej podgrzanej, posypanego 30g sera białego chudego, 1/2 brokuła z wody, herbata owocowa bez cukru * 50g chleba razowego cienko posmarowanego np masłem, 150g sałatki z selera gotowanego, jabłka i 1/2 szt jajka gotowanego z 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru * 50g chleba razowego cienko posmarowanego np masłem, 30g ryby wędzonej, 150g surówki z porów i ogórka kiszonego z 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru * 30g kaszy jęczmiennej zapiekanej z 30g mięsa chudego, 150g włoszczyzny, 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru * 50g chleba razowego cienko posmarowanego np masłem, 30g wędliny chudej, szklanka soku pomidorowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka fajna dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że fajna, najnormalniejsze jedzenie. mi to pasuje, nie lubię skomplikowanego jedzenia. do tego mam jeszcze ziółka :) Monika wiesz może na co są te zioła, bo ja piję a nawet nie wiem w czym one mają pomóc, czy spalają, czy na zaparcia itd. ja nie mam pojęcia, daj znać:) coś widzę że nowe dziewczynki chyba jednak do nas nie dołączą, jakoś żadna się jeszcze nie odezwała, a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz o niczym innym nie mysle, tylko o exam jutro... jk nie zdam to leże... lece sie uczyc. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzonka życzę, będę trzymać kciuki:) a kiedy zdajesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, choć w sumie to znów jestem tu sama:( ja już na nogach niestety.i nawet po ważeniu:P jestem zadowolona jak na razie -2kg/tydzień. oby kolejne tygodnie były takie same albo chociaż podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto tabelka, wreszcie jest 8 na początku :):) m_1982.......... 26......92,2......87,7........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........89.......... 168.........15.02.2008 taka taka....... 25......95........95...........170..........31.01.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 love*me*tender.25.......87........85..........170....... ..15.01.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..73,8......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97........94,5..........167..... ...29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam !!!!!!!!!!!!!!! wooow ale jestem z siebie zadowolona :):):):):) ooo pozniej cos napisze bo na razie jestem w szoku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora:) 🌼 Ja dziś cały dzień zaganiana:), więc ruchu miałam, trochę spacerków, trochę sprzatania i całe mieszkanie gości :) @basiuczek gratuluję pięknej stopki, oby tak dalej, wspaniiały postęp:) mimo tych markizów :P, gratuluję również zdanego egzaminu:) 🌼 @zabka, akurat moje zioła są na poprawienie mojej przemiany materii, a co do twoich to lepiej spytaj lekarza prowadzącego, bo różne centra i może zioła o tych samych numerach mają zupełnie inne składy i inne mają zadanie spełnić. gratuluje również spadku tygodniowego :) też super wynik, to po miesiącu możesz mieć nawet - 8kg:) no i tradycyjnie sobotnie ważenie i tabelka:) m_1982.......... 26......92,2......87 ........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........89.......... 168.........15.02.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..73,8......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97........94,5..........167..... ...29.01.2008 pozwoliłam sobie na wykasowanie ;) kilku dziewczyn, bo były tylko raz u Nas i ślad po nich zaginął :D a tabelkę pozostawiam bez komentarza, bo zbliża mi się wielkimi krokami @, więc mam nadzieję, że tylko przez to moje zastoje wagowe i minimalizm kilogramów:) Pozdrawiam i mam nadzieję, że jutro uda mi się na dłużej zawitać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka i coś z twoim wzrostem nie tak :D w stopce masz 165 a w tabeli 168 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, miałam problem i nie mogłam zmienić w preferencjach. zawsze myślałam,że mam 165, ale w CLO mnie zmierzyli i wyszło 168 (dla mnie to lepiej:)) mam nadzieję, że jutro jakoś się wreszcie tutaj spotkamy:) bo coś lipa ostatnio. miłej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :)):)) ja wczoraj przegielam z jedzeniem, zjadlam wafelki, normalny obiad i na wieczor lody... ale dzis juz wracam normalnie :) pieeeeekny dzien u mnie, sadze ze u Was tez:) a teraz pozdrawiam i oczywiscie zycze pieknej i milej niedzieli :) bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. nie wiem co się dzieje, ale nie mogę nic dopisać ani zmienić w preferencjach. wkurza mnie to :P. cały tydzień z tym walczę i d....:P macie to samo????? czy tylko u mnie się tak dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wogole wejsc na kafe nie moglam, bylo brak jakiejs bazy danych czy brak dostepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znów poźno, ale lepiej późno niż wcale:P U mnie dziś Imieninki męża były więc wcześnije nie mogłam zajrzeć, ale widzę, że topic świeci pustkami. Ja dziś dietkę trzymałam, choć zjadałam serniczek na zimno z galeretką i owocami, ale to jednyne ciasto, które w ostateczności po konsultacji z lek. mogę jeśc w wyjatkowych sytuacjach i ew. jeszcze szarlotka, ale za nią nie przepadam:) a co u Was? bo jakoś wieści nie ma żadnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do działania kafe to ehhh.. u mnie też jest fatalnie, momentami nie mozna wejść, albo jak napiszę post to nie mogę go dodać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mężowi wszystkiego naj, ja tez juz spadam, ide sie polozyc i posluchac nowej muzyki :) tak poza tym to u mnie weekend wygladal tak: SłODKIEEE!!! az wstyd sie przyznawac, ale zapędziłam sie, mialam dzis tez nie jesc ale coz.... jutro dieta na maxa. dobranoc buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, pustki, pustki , pustki dziekuje basiuczek za zyczenia, w imieniu mężulka :) a jeszcze jak macie swoje cwiczonka to wrzuccie na skrzynke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaam ! powiedzcie mi dziewczyny, jak sie nazywają te tabletki, ktore je się pol godziny przed jedzeniem, i robi sie \"balonik\" jakis tam :P chodzi mi o nazwe, bo chce sobie kupic. cos wogole nasze forum zamilkło.... milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz na myśli topinulin activ ten co bierze m-1982. u mnie pogoda piękna, właśnie wyrzuciłam pościel na balkon, robię pranie (ze 3 pralki wyjdą) i też będę suszyć na słoneczku :) aż chce się żyć 🌻 a co tam u was????? zaraz wrzucę moje zdjęcie- to które musiałam ściągnąć od znajomych- to po którego ujrzeniu stwierdziłam że czas schudnąć. zdjęcie pt \"kula szpiegula\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów nie mogę nic zmienić w profilu:( wkurza mnie to, coś im chyba serwery padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, ja tylko n achwilke otóż dziś padam, wszystko mnie boli, pęka mi głowa i chce mi sie blee.... zabka zazdroszcze Ci pogody bo u mnie pada i znowu szaro i ponuro, i do tego zimno. takze jezeli mi przejdzie to wiczorem pojawie sie, a teraz ide lezec do łóżeczka i się wygrzewac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×