Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

basiuczek a co do tabletek co pecznieją to w zaleznosci, bo są błonnik i topinulin aktive, chrom i wiele innych :) ja mam chromi topinulin aktive>>> ten biore caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam jednak topinulin aktiv Topinulin Aktiv z chromem i jodem cena w zaleznosco o dapteki od 15-19 zł Preparat uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie. Jest naturalnym produktem dietetycznym bogatym w substancje błonnikowe, chrom i jod. Topinulin Aktiv jest dobrym uzupełnieniem diety: - w profilaktyce przemiany materii, - przy zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym (stany przewlekłego zmęczenia), - w celu utrzymania właściwej mikroflory jelit. Inulina – główny składnik słonecznika bulwiastego polepsza florę jelitową i naturalnie pomaga regulować pracę jelit. Wzbogaca dietę dla diabetyków i korzystnie wpływa na przemianę metaboliczną tłuszczy, pomaga regulować wagę. Jod przyspiesza przemianę materii. Chrom hamuje łaknienie i wpływa korzystnie na przemianę materii, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Jest szczególnie polecany dla osób ze skłonnością do tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. i już po ślicznej pogodzie, musiałam sprzątnąć pranie i pościel z balkonu bo bym musiała po całej okolicy chodzić i zbierać:(. tak tak, zerwała się potworny wiatr, mam tylko nadzieję, że jakiejś chmury deszczowej nie przygna. nie lubię deszczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie padało. na szczęście, ale strasznie wiało, aż dreszcz po plecach przechodził:( a co u was ciekawego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto????? odezwijcie się:) ja jestem cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też cisza :) więc wędruję po innych tematach i czytam o zmaganiach, motywuję się - bo stoję w miejscu z wagą ... mam nadzieję, że wkrótce ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tam nic szczegolnego, wlasnie wypilam zieloną herbatke i typowo zmulam przed komputerem :) a tu jak zwykle ciszzza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki, 90 kilo żywej wagi a tak trudno dostrzec:):):) jestem jestem, na chwilę się tylko na emce zawiesiłam (M jak....):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widzę to tylko we trzy zostałyśmy na placu boju : Ty, ja i m-1982. a co z resztą: setka to już całkiem nas chyba olała, carolima nie zagląda, patki brak, cóż to się dzieje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jeszcze jedno. właśnie zważyłam ubrania w których byłam w CLO i się bardzo zdziwiłam 75 dkg. biorąc pod uwagę że byłam po śniadaniu to łącznie niech będzie 1,5 kg. a ja przyjęłam że na czczo rano bez ubrań ważę o 2,5 kg mniej niż w CLO. a tu niespodzianka 1,5 mniej z czego jest prosty rachunek- schudłam nie 2 kg ale 3kg:):) mam nadzieję że nie zamotałam zbytnio i wiecie o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jestem:) po cięzkich zmaganiach z choróbskami wyszłam z opresji:P dieta zachowana i co do placu boje widocznie setka poległa, wioluszka tez a carolima sie trzyma tylko cos dziecię jej choruje oststnio i rzadko bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 KILOWA JA MAM 23 LATA 160 I 95 KG NIE SMUTAJ SIE NIE JESTES SAMA JA TEZ WALCZE JUZ 5 LAT ALE MAM NADZIEJE ZE MOZE TYM RAZEM JESTEM NA DIECIE 1000KCL JESZCE TYDZIEN TEMU MIAłAM 100KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu kafe mi się wiesza bo wpisów 100kilowej nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka2360 skoro zaczęłaś walkę to ją wygrasz:) najwazniejsze to podjąć decyzję, że chce się coś zrobić dla siebie. Ty ją już podjęłaś Trzymam za Ciebie kciuki i z każdym tygodniem bedzie mniej kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setka mam nadzieję że nic poważnego się nie stało, w każdym razie jak już będzie ok to wpadnij do nas bo smutno bez Ciebie:) ja zmykam zaparzyć ziółka, ale będę zaglądać:) piszcie kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ja jestem caly czas tylko tak cichutko jakos, ja juz po ziołkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje się właśnie zagotowały, wiec wyłączyłam żeby się spokojnie zaparzyły:) nie wiem co jest grane, ale całkiem straciłam apetyt, najlepiej to bym nic nie jadła, a jak już jem to i tak mniej niż powinnam. aż się tym martwię:( mam nadzieję, że to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam , bo mam za duzo tych poziłków, przy pieciu razy dziennie czuję się nieraz przejedzona, ale lek. powiedziala ze ni emoge opuscic zadnego posilku ani zmnijeszac kcal, bo wtedy oragnizm wpada w szok i w tym czasie co opuszcze posiłek zaczyna magazynowac jedzenie w postaci tkanki, takze chcac czy ni echcac mam sie zmuszac do jedzenia, nawet jak ni ebede glodna :) nie wiem czy to jest zrozumiale, ew. jak nie to recznie wytlumaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, mi też to mówiły dietetyczki. też się staram, ale czasem jest trudno. będę się starać, nie chcę przyblokować mojej przemiany materii, ani po diecie szybko przybrać z nadwyżką:( najgorszy ten cały efekt jo jo, gdyby nie on pewnie nawet nie byłoby topiku i ludzi z nadwagą, a co dopiero mówić o otyłości. życie byłoby takie cudne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poprzednim razem jak skonczy;las diete w CLO to z waga taka jak chcilaas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w połowie drogi, do tej pory nie mogę sobie darować, że odpuściłam. ale sprawy prywatne się bardzo pokomplikowały, i skończyła się motywacja, zawziętość a zaczęła się deprecha:( wtedy schudłam z 91kg do 78, tak więc 13kg w 2 miesiące. gdybym jeszcze 2 miesiące wytrzymała może by było 65kg i by było super. no właśnie- by było:P a ty jakie miałaś efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynalam od 102kg VIII.2005 doVI 2006 schudłam do 78 kg no i okazalo sie ze jestem w ciązy. i jeszcze kontynuowalam diete, bo dostalam taka dla kobiet w ciazy, w ciazy przytylam 12 kg po porodzie dietę musiałam pzrerwać bo karmiłam piersią wazylam wtedy 83kg, a karmienie bylo przeciwskazaniem do dalszej kontynuacji diety i wtedy waga zaczela wzrastac i doszlam do tej co jeszcze niedawno 14.01 mialam 92,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dwie smutne historie. Ty jeszcze masz tyle dobrze że przytyłaś "przez dziecko", a ja.... dlatego że nie mogę ich mieć (tzn dwa razy poroniłam). teraz stwierdziłam, że co ma być to będzie, więc najpierw muszę zadbać o siebie, a reszta.... życie pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszystko przyjdzie czas Zabko, przykro mi że tak się stało, ale badź dzielna i trwaj w nadziei a wszystko ułozy się pomyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko wszystko ma swoje dobre strony najpierw pieknie schudniesz, zajdziesz w ciązę, urodzisz dzidziusia a pózniej dumna ze swoje szczuplutkiej figurki i dzieciatka bedziesz na spacerkach szalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, jak to się mówi: nie bój żaby:):) teraz inaczej podchodzę do życia. cel pierwszy- schudnąć ok 30kg (min 25, max 35) cel drugi-kupić działkę: już niedługo cel trzeci- wybudować nasze gniazdko rozkoszy- czyli dom :) reszta ułoży się sama. nie myślę o tym w każdym bądź razie. co ma być to będzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×