Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

no więc i ja piszę. już jestem po śniadanku, 2 kawałki ciemnego pieczywa z mięskiem i jabłuszko...a przed tym szklanka wody.... teraz piję kawę...sama nie wiem co mnie naszło, bo nie lubię :D fajnie świeci słońce, więc chyba wyjdę na jakiś większy spacerek jak wczoraj :) może jakiś fajny ciuszek upoluję :) uwielbiam zakupy!!!! :) a na obiad będę miała zupkę owocową... i chyba naleśniki..na szczęście nie przepadam za nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100kg podesli mi tutaj troche tego Slonca :) Hmmm... nalesniki :( tez bym zjadla... pomysle :) moze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodź do mnie na naleśniki i darmowe słońce na niebie! :) hihihihi :) chyba trochę poćwiczę, tylko nie wiem jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, no włąsnie gdzie kupujecie ubrania dla siebie? Bo ja w lumpeksie :), z jednej strony bo sąduże, a z drugiej bo modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie lumpeksy, zwlaszcza, ze tak naprawde szkoda mi kasy na ciuchy przejsciowe, ze tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję w lumpeksach i w normalnych sklepach, zależy czy znajde rozmiar na swoją szafunie :) hihihihih ... oj chyba będę wieczorem płakała skoro teraz mam taki humor dobry! :):))) a co do ubrań to...czasami kupuje za małe o rozmiar lub dwa i ...odchudzam się do nich :) heheheh jest w szafie jeszcze 3 pary spodni w które do wiosny...no może do lata powinnam wejść :)...wiem wiem pobożne życzenia mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez kupilam sobie za male ciuchy na mobilizacje, ale nie pomoglo... no i mam troche ubran na potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie to jest super rzecz....bo jak widzę taki przyziemny cel.... kilka centymetrów to szybko mi to idzie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany wlasnie dzieciaki mi sie pobily o popcorn... Wasze dieci tez sie bija? Jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super :) kazda ma sposob na siebie :) Ja wole system nagradzania :) Jak schudne tyle, to sobie cos kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze póki co nie mam bobasków...a chciałabym już :D heheheh...pewnie też będą się biły ;) ....chyba kupie skakankę... poskaczę.mam nadzieję, że nie wpadnę do piwnicy przy tych skokach :) chociaż kto wie...taka waga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
Czesc przypomnialam sobie ze tez planoealam kupic skakanke i teraz ja kupie i ja tez kupilam kilka ciuchow na zalas w ktorch nigdy nie bylam -- bardzo boli mnie reka -- pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko jeszcze sie nie bije , bo jest male 11 m. i nie ma z kim sie bic, bo narazie jedno :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
z malopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wawy Tez nie podejrzewalam ze 18 miesieczna dziewczynka bedzie sie bila ze starsza o 3 lata siostra... ale nie dosc ze sie bije, to nawet lepiej sobie radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
moi sie tez bija mam 3 chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie a co ty wlascieiwe masz z ta reka? to cos powaznego? probujesz ich jakos rozdzielac? Rozumiem, ze blizniaki sie bija, ale najstarszy tez? To dopiero masz bojki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie była u mni epielęgniarka do dziecka, że niby sparwdzić jak się ma:)???? Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam, zszokowała mnie. Rozumiem zaraz po urodzeniu środowiskowa pielegnirka , ale teraz ?!?>!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m tez bym sie zdiwila... mam nadzieje, ze wszystko w porzadku :) Poodkurzalam, zupke zrobilam :) Teraz troche posprzatam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w porzadku. pytala sie ile dziecko je? jakbym ja glodziła :) a ona je wszystko co jej dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
M am zalalenie rowka lokcia chodzilam na zabiegi rehabilitacyjne ale nie pomoglo i dostalam tz. blokade---------- co do dzieci to ten najstarszy to nieraz jest najgorszy bardzo sie urzeraja i ten najstarszy to niejadek wysoki a chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
a tak woglole to sa przeswietni ale bardzo psikusuja strasznie balagania i maluja po scianach wywalaja zabawki maja straszna pomysly jak psikusuja to sa bardzo wtedy zgodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×