Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

pseudonim......wiek..........było.........jest........wz ros t .....data roz odch m_1982.........26.............92...........88..........1 64..........14.01.2008 zaba25..........26............90............90.......... 165..........30.01.2008 taka taka.......25............95............95..........170...... ....31.01.2008 carolima.........27............96............89......... 1 59... ......02.01.2008 love*me*tender..25..........87.............85.........17 0..........1 5.01.2008 100kilowa.........22...........100..........?*............166..........???* ?* - nie wiem bo się nie ważę :) ???* - chyba za prawdziwą datę rozpoczęcia odpowiedniego odchudzania przyjmę dopiero wczorajszą bo.....wcześniejsza nie miała sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
ty jestes zalosna ty 100 kilowa krowo... zamiast wziasc sie za siebie, cwiczyc to ty w kolko siedzisz na tej kafeterii i jeczysz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to.... będę jutro rano :D mam nadzieję, że będzie Was więcej...no Kobitki co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, po spacerku to raczej mnie nogi nie bolą, troszkę odczuwam zmeczeni ejak sobie poićwiczę. A staram się każdego dnia 30 min. ćwiczyć conajmniej, a z kazdym dniem ten czas wydłużać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie bolą bo..... spacerowałam prawie cały dzień ...to z jedną znajomą to z drugą :) i tak zeszło...no i jeszcze nowe nierozchodzone buty więc noga boli :) a co do ćwiczeń to właśnie zaczynam...a potem pójdę się kąpać (pianka :) fajny peeling) i potem balsamy itd....bardzo lubię kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz jakieś fajne i godne polecenia peelingi? ja mam kilka ulubionych :) ale może znasz coś fajnego i tego jeszcze nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam z avonu serię avon solutions i z firmy hean. zarówno peelingi jak i kremy ujędrniajace i antycelulitisowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no j az efektywności kremów jestem zadowolona, ale przed nałożeniem robiępeeling a póżniej mąż takim masażerem z wypustakmi mi jeździ po całym ciele, dopiero poźniej balsamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to coś dziś wszytskie wywiało, chyba przez te pączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaP
Witajcie dziewczyny, witaj Moniko, He wiem że póżno i nikt mi nie odpowie ale się muszę przyłaczyć do Was dziewczeta. Odchudzam się w tej samej klinice co m_1982. Zaczęłam odchudzanie od 15 stycznia 2008. Czyli 17 dzień. Efekt powalajacy. Zaczynałam od 82,2 kg przy wzroscie 173 cm a jest 76.9. Jest ktoś? Pozdrawiam Was ciepło Patka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaP
Witajcie, dopisuję się do tabeli. m_1982 mam nadzieję że bedziemy teraz częściej zdawać relacje z naszych zmagań tym bardziej że zaczęłysmy w podobnym terminie a na forum saby jakoś mizernie idzie. Nie dałam rady dziś i po raz pierwszy złamałam zasadę no i zjadłam pączka. O ja głupia. pseudonim......wiek........było.........jest........wz ros t .....data roz odch m_1982.........26.............92...........88..........1 64..........14.01.2008 zaba25..........26............90............90.......... 165..........30.01.2008 taka taka.......25............95............95..........170...... ....31.01.2008 carolima.........27............96............89......... 1 59... ......02.01.2008 love*me*tender..25..........87.............85.........17 0..........1 5.01.2008 100kilowa........22...........100..........?*.......... ..166..........???* PatkaP...........28............82,2.........76,9 173 15.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaP
Oj chyba mi się tabelka nie udała. Poprawiam. pseudonim......wiek........było.........jest........wz ros t .....data roz odch m_1982.........26.............92...........88..........1 64..........14.01.2008 zaba25..........26............90............90.......... 165..........30.01.2008 taka taka.......25............95............95..........170...... ....31.01.2008 carolima.........27............96............89......... 1 59... ......02.01.2008 love*me*tender..25..........87.............85.........17 0..........1 5.01.2008 100kilowa........22...........100..........?*.......... ..166..........???* PatkaP...........28............82,2.........76,9........ 173 .........15.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) dziś ja jestem pierwsza ;) szybko wstałam :) i piszę coś ważnego...ale będę tu co jakiś czas zaglądała :) udanego dnia życzę :) Witaj Patka:) co masz za dietkę>? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaP
Cześć 100-kilowa, Mam dietkę podobną do dietki m_1982, skłądajacą się z 5 rególarnych posiłków o konkretnych godzinach. I śniadanie do 9 II śniadanie11 obiad 14 podwieczorek16 kolacja 18 DietA TO 1200 CAL. kIEDYś STOSOWAłAM INNE DIETY I NIE BYłO TAKICH REZULTATóW. NAPRAWDę JESTEM BARDZO ZDZIWIONA żE IDZIE W TAKIM TEMPIE. oPłACAłO SIę PóJśC DO DIETETYKA. Pozdrawiam Cię 100-kilowa cieoło i wiem że Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi mi się udać :) kiedyś ładnie schudłam..... ale to była dosyć dawno... a teraz mam dużo powodów by zmienić żywienie - najważniejszy to dla zdrowia, kolejne to...co jak co ale nic tak nie cieszy jak zazdrość dawnej koleżanki która życzy mi by mi się nie udało :) no więc się uda :) na przekór wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem, już wstałam i popijam kawę zbożową z mlekiem. pycha!!! weszłam dziś na wagę i jest lepiej, już tak na 89 wchodzi wskazówka, ale jutro dopiero się zważę tak na poważnie i wpisze wynik. jak ładnie będzie ta 8 wyglądała z przodu :) a już się bałam że te wczorejsze słodkości zniweczyły wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tylko na chwilkę, wybieram się do pracy - spalić te cholerne pączki. nie wiem czy dam radę się pokazać w południe, ale wieczorkiem będę na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja chyba wyjdę teraz po zakupy, właściwie to....może pójdę do fryzjera...... :) to poczekam do 9 :) a w ogóle to....chciałabym już wiosnę ;) dzis też trzymam się zasad i uda mi się :) tak jak Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślę, dziś jest super dzień, jakieś takie pozytywne wibracje czuję od samego rana, nie wiem dlaczego, ale jak się obudziłam to od razu z takim spokojem i pewnością powodzenia. :) wizyta u fryzjera to super pomysł, też myślałam o jakimś kolorku, a potem do fryzjera zrobić coś odjazdowego na głowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tak nie poprawia humoru, jak wizyta u fryzjera. ja też się wybiorę ale dopiera jak waga pokarze 85kg, no wiecie tak w nagrodę. tak zrobię :) :) czyli za jakieś 2 tygodnie będę inną żabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×