Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

@carolima jutro też przesle Tobie, Dobranoc, ja też spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki m :) juz mam jeszcze nie przesledzilam, ale jak Julka zasnie to poczytam :) Dzisiaj juz lepiej sniadanko o 8 :) Moze uda sie to przestawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) @carolima ta ostrego reżimu jest na zastój wagowy, który trwa dłużej niż miesiąc, a ta pierwsza na teraz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zerkniesz jak bedziesz mieć chwilke:) a i nie pisałam ta m już zasad, bo są chyba pod moim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknelam :) cierpliwosc nie jest moja mocna strona :) dobra musze przerzucic kcal zkolacji do innych posilkow... zostawie sobie na kolacje 150kcal :) i zaczne jesc owoce... oj to bedzie MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę :) jeśli się wciagniesz w dietę, to łatwo pójdzie i na efekty nie bedziesz długo czekała pij herbatę zieloną, owocowa- mozesz słodzic słodzikiem I jak pisała wczoraj Patka i ja na głodomora najlepsze są zupki jarzynowe ze zmiksowanymi warzywami a'la krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m 1982
czy mogłabym poprosic o dietkę,którą oferowałas na innym wątku? podaje maila kicius19@vp.pl thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m 1982
zresztą i dietki i Twoje rady są dla mnie bardzo cenne,dlatego usilnie o nie poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie forum wstecza dietka jest pod moim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m 1982
ok,juz czytam.Bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jest ktoś? jak tam dietka? @carolima jak sobie poradziłaś z przestawieniem? :) dajesz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czesc, pamietacie mnie jeszcze,,,,, nie mam kokretnej diety , jem mniej , nie jem slodyczy,smazonego ,pilnuje godzin posilkow,,,nie obrzeram sie jak przedtem,, czasami podjadam, i nie czuje glodu,waze 86 ipolkg. vzyli schudlam. mezowi gotuje normalnie a ze mi sie nie chce wymyslac nic specjalnego dla mnie to wlasnie i to przewaznie od 2 tyg. jem na obiad makaron i ryz w malych ilosciach to zaspakaja glod , tluczy tylko ryz albo makaron z tlustymi ciezkimi dodadkami ----------- np. sosy ,,, schudlam 8 kg . nie myslalaM NAWET ZE TYLE SCHUDNE w takim czasie , przedtem jak sie odchudzalam to w tym czasie prawie nie jadlam jak zaczelam jesc to tylam drugie tyle bo wrecz sie zucalam na jedzenie a teraz to nie odczuwam glodu , macie tak ja ze --- rano jak wstaniecie brzuch plaski a na wieczor juz duzy mimo zo nie jem duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
WSTAWAC SPIOCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
pozostal mi jeden problem -- zaparcia, moze mam mniejsze niz mialam ale nadal mam, czy wy tez to macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ograniczylam spozywanie niektorych pokarmow np. kotletow schabowych i boje sie co bedzie jak zaczne je jesc albo inne rzeczy bo nie moge byc wiecznie na diecie bo kusi mnie np. taki schabowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
wypilam narazie sama kawe i brzuch juz jak balon doradzcie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam:) u mnie tez jakos leci ale cos nie widze zebym chudla. wiem ze na pewno schudlam ze 3 kg. czy jedzenie posilkow o stalych porach cos daje?? kurde ja jem tak ze 2 razy dziennie, po 18 juz nic ale widze ze to efektow nie daje. moje skladniki jedzenia o przewaznie chlebek pumpernikieln i jakas szyneczka chuda, czasami zupka chinska, jogurty owoce... i nie cwicze, ale zaczynam od przyszlego tygodnia biegac z moim chlopakiem:) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) @wioluszko gratuluje spadku i ogromnej mobilizacji, bardzo ładnie Ci waga spada i ciesze się :) Sądzę że jeszcze trochę i ten brzuch bedzie Ci malał nawet po zjedzeniu, tylko trzeba troszkę poczekać i może troszkę poćwiczyć:) Ja się wdrożyłam i ćwiczę 3x w tygodniu, znalazłam sobie ćwiczenia na odpowiednie partie ciała i robię je seryjnie:), na efekty musze jeszcze poczekać, bo jak narazie waga spada, ale skóra zostaje, także muszę ćwiczyć:) Teraz jestem cała \"taka mięciutka\" a skórę na brzuchu mogłabym sobie :) \"uciąć\":) bo tak mi wisi Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
Dziewczyny kochane! Ja Wam powiem że po tych dietach niskokalorycznych to potem tyje się 2x więcej ,proponuję Wam wejść na wwwDietaMM.com i poczytać o tej metodzie , ja ją stosuję miesiąc schudłam 5 kg a jem tyle że nawet nie będąc na diecie to tyle nie jadłam .Właśnie trzeba jeść żeby schudnąć , tylko trzeba wiedzieć co z czym sie je .SPRÓBUJCIE!!! Pozdrawiam gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Evie, ale mamy swoje sposoby na zrzucenie kilogramow i ja jakos ni ewierze w diete Montignac:) wierze w dietetyka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
zaparcia to w sensie ze nie chodze codziennie na kibelek ,teraz to tak co drugi dzien nieraz codziennie przedtem to nieraz raz na tydzien , pilam rozne ziola i herbatki ale teraz to nie dziala na mnie i na tym kibelku to sie musze tez troche nameczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
gdzie sie wszystkie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
hej--- hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wiolus - GRATULUJE!!! PIEKNY WYNIK!!! Basiuczekk - pumpernikel ma strasznie duzo kcal??? Moze przerzucisz sie na zwykly razowiec? M - jakos mi nie wychodzi... za mocno przyzwyczailam sie do moich por... ale kcal rozkladam inaczej... Waga stoi jak zakleta... Grunt ze nie rosnie... i mam juz pewna 8... ale chcialabym zeby sie w koncu ruszyla... M - chyba bede musiala zastosowac ta na rozruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×