Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

czesc ja już po kąpieli, gotowa do spania:) wygimnastykowana @carolima ta na rozruch, to ja ją miałam jak po 4 miesiącach diety nagle waga przez 2 miechy nie ruszyła wogóle :) także może poczekaj jeszcze, bo ona to taki reżim ostry chyba tylko z 500 kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak patrzylam, ze malo... dlatego jeszcze sie nie decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż z jednej strony możesz jeden dzień sobie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to się stosuje tylko dwa dni w tygodniu nie częściej, więc Ty może sobie zrób jeden dzień w tygodniu reżimu przez miesiąc :) ( w sumie tylko 4 dni beda ciężkie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pustki na tym naszym topicu, chyba pozwoli bedziemy upadac ja ma teraz chwilke i zerkam ale sama jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja-linia.pl
Witam zapraszam na porady dotyczace DIETY I TRENINGU.. Moja Strona: www.twoja-linia.pl email: twoja-linia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@carolim a ty Cwiczysz doadtkwo? czy tylko dietkujesz? a jaka ty wogole diete stosowalas z tym wazeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje 1000kcal, cwiczyc sie nie moge zmobilizowac, choc wiem, ze pewnie to jest glowna przyczyna zastoju... Wogole ostatnio jakis dolek mnie dopadl... niemoc totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podeslij mi ta dietke, to sobie zerkne no ja cwiczylam wczesniej przy takiej plycie z aerobikiem, ale mmi sie znudzila i w necie znalazlam sobie cwiczenia na rozne partie ciala, mi glownie chodzi na biodra i brzuch bo tu najwiecej tluszczyku, nozki ma zgrabne nawet ze troszke grubsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jutro Ci podesle co podjadam... moje menu pozostawia wiele do zyczenia... glownie parowki, kajzerki, ziemniaki, ale w limicie do 1000 kcal... Posilki rozkladam na 4: o 9, 12, 15, 18-19 Dzisiaj bylo tak: X zytni pelnoziarnisty srednio 100g 0,7 123,90 X Polędwica sopocka plasterek 10g 4 66,40 X Parówki szt. 48g 1 122,00 X Ketchup łyżka 16g 1 17,00 X Kurczak duszony w jarzynach średnio 100g 1,2 129,60 X chinska porcja 100g 1,5 99,00 X Polędwica sopocka plasterek 10g 1 16,60 X Kajzerka szt. 50g 1 120,00 X Polędwica sopocka plasterek 10g 4 66,40 X Ketchup łyżka 16g 0,5 8,50 X Surówka wiosenna średnio 100g 0,3 21,00 X Olej roślinny łyżka 10g 1 90,00 X Parówki szt. 48g 1 122,00 W sumie kalorii: 1 002,40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wies zile ma to kalorii skad bierzedz tabele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dieta.pl jest licznik, taki fajny a produkty wszystkie waze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole zapomnialam przywitac kolezanke kicius :) witaj :D :D :D Nie wysylalam Ci kolejnych dni, bo chyba zle jem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce misie czytac bo za duzo, zerknelam tylko chwilke i wiedze ze ty to juz prawie weteranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weteranka teorii... gorzej z praktyka :( Ale strona jest fajna, forum tez, dziewczyny jeszcze fajniejsze :) Zapraszam :) PS. nie placa mi za reklame strony :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a;le ja taka od lekarza to moze byc dziko, jak tam zaczne pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, sa tez dziewczyny bedace pod okiem dietetyka :) Czesto do nich zagladam po rady :) Dobra ja uciekam sie kapac, bo dopiero panny posnely, nie wiem czy jeszcze dzisiaj uda mi sie tu zajrzec, ale sie postaram :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jak mozecie mowic ze topic upada, jak ja bylam tu ostatnio wczoraj a tu juz tyle wpisow:):):):) pumpernikieln ma duzo kcal?? nie wiedzialam nawet. mi tez waga stoi, ale brne dalej. wczoraj mialam kiepski dzien :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WALENTYNKI :):):) okazja do zjedzenia czegos slodkiego :P dzis musze wytrzymac jeszcze, bo w sobote czeka mnie romantiko kolacja :P jak u Was plany na dzis dziewczyny ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja szczególnego na walentynki nie robię nic:), żeby nie nagrzeszyć Kolacja tylko bedzie romantic z winkiem, ale dietetycznie :) i w granicach normy Pozatym dietkuje cały czas:) w poniedziałek mam wizytę to wtedy się okaże, co mi się zminiło, mam nadzieje, że moja przemiana materii poszła w górę, a waga w dół :P Nastapi Chwila Prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to Glodomór mnie łapie ostatnio, więc zapijam go zupami kremami warzywnymi, żeby się nie skusić, pije też te moje kropelki i co chwilkę na siusiu biegam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ponownie. :) sorki że tak długo nie zaglądałam, ale wyjechałam do rodziców na weekend i tak się jakoś zasiedziałam. widzę, że tu gorąąąąąo. a ja niestety zasmucona jestem, bo się okazało, że moja waga źle waży (niestety zaniża). wiem to na bank bo właśnie dziś miałam moją pierwszą wizytę w CLO. dostałam dietkę i zioła i ostro zabieram się za siebie. teraz poszukam tej naszej tabelki, bo muszę dane zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_1982.......... 26......92,2......87,3........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........91.......... 165.........15.02.2008 taka taka....... 25......95........95...........170..........31.01.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166.........01.02.2008 love*me*tender.25.......87........85..........170.........15.01.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166..... ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..76........... 173 ........15.01.2008 NO, poprawiłam. tak naprawdę to zaczynam od jutra, choć już dziś ograniczyłam jedzenie. niestety w domku za dużo pyszności było i wcześniejsze efekty .... trafił. co tak puściutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×