Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość zielona85.85
Akurat te, których dotyczy cytat to holenderski Bust Up. Można je dostać na stronie polskiego dystrybutora www.joyusa.eu. Ja jednak kupuję tańsze na allegro, też są oryginalne a sprzedawca to janlek. Uważaj tylko na polskie podróbki bo na to już też się nacięłam kiedyś (oryginał to podstawowa nazwa Bust Up bez żadnych dodatków typu dwa, duo, new look itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to uczucie
efekt powiększenia jest chociaż widoczny? bo jeśli tylko ujędrnia to u mnie nie ma czego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka_35lat
mialam A- a teraz mam C to jak widac powieksza ale trzeba cierpliwości bo w tydzien się nie powiekszy- ja stosuje 2 miesiące i efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to uczucie
poważnie:) ja przestałam wierzyć w cokolwiek bo stosowałam wydaje mi się że wszystko:( wstydzę się ściągać bluzkę przez to moje życie uczuciowe jest w rozsypce:( bo po ciąży chyba się jeszcze bardziej zmniejszyły:( możesz mi podać nazwę tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja mam zarówno efekt powiększenia i ujędrnienia. Zauważyłam też, że skóra na rowku pomiędzy piersiami się wygładza i włosy się tak nie rozdwajają, więc zgadzam się z Miśką. Nie wiem jak działają polskie odpowiedniki, ale słyszałam, że kobiety ich raczej nie polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MetkaŁososiowa
Taa ten ranking jest tak obiektywny jak moja opinia a temat szefa. Zielona też kupuję na allegro tam gdzie Ty i też uważam, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx232
Ale Wy jesteście głupie baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytajcie ważne rzeczy, które mają wpływ na całe późniejsze życie i zdrowie a nie czytacie jakieś pierdoły na forach. Powiększenie piersi Kobiety decydują się na powiększenie piersi z bardzo różnych przyczyn. Kształt biustu jest jednym z najważniejszych atrybutów kobiecości, toteż potrzeba zmian bywa zwykle uzasadniona. Przyczyny dla których chirurdzy wahają się czasem z podjęciem leczenia mają podłoże w obawie o brak możliwości spełnienia oczekiwań, wiązanych przez pacjentki z nowym wyglądem. Nawet gdy istnieją wskazania estetyczne, operacja może czasem wymagać odłożenia. Decyzje o leczeniu podejmowane w przełomowych momentach życia najczęściej wymagają ponownego przemyślenia. Zmiany w wyglądzie dokonane ręką chirurga, nie wpłyną na zmiany w życiu wynikające z Opatrzności. Nadzieje wiązane z operacją bywają w takich chwilach płonne. Poprawa wyglądu wpłynie na życie jedynie wtedy, gdy da pewność siebie konieczną do stawienia czoła przeciwnościom. Inne metody leczenia Obecnie uważa się, że jedyną bezpieczną metodą powiększania piersi są zakładane operacyjnie wkładki. Stosowane przed 40 laty zastrzyki płynnego silikonu zostały dawno temu zarzucone z powodu dużej ilości powodowanych powikłań. Należało do nich gromadzenie się tworzywa pod skórą w postaci spływających czasem aż na brzuch guzów. W ostatnich latach niektórzy mniej doświadczeni chirurdzy podejmują próby powiększania piersi zastrzykami własnej tkanki tłuszczowej pacjentek. Metoda ta uznana jednak została za równie niebezpieczną co wstrzykiwanie silikonu. Przeszczepiana tkanka tłuszczowa ulega w najlepszym wypadku zanikowi. Często jednak po kilkakrotnych wstrzyknięciach dochodzi do otorbienia się pewnej ilości tłuszczu, który zamiast zanikać, wapnieje. Takie zwapniałe guzy mogą być łatwo mylone z nowotworami. Prowadzić to może do niepotrzebnych amputacji piersi. W innych sytuacjach, zwapniała tkanka utrudnia rozpoznanie rozwijającego się nowotworu, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne. Rodzaje protez W budowie wkładek stosowanych do powiększania piersi istnieją pewne różnice. W Polsce podobnie jak w większości krajów Europejskich dopuszczono do wykorzystania dwa rodzaje protez - wypełnianych roztworem soli fizjologicznej i wypełnianych silikonem. Protezy wypełniane solą dostarczane są przez producenta w postaci pustych torebek. Płyn wstrzykuje się do protezy już po jej włożeniu na miejsce. Zaletą tych wkładek jest możliwość założenia ich przez bardzo małe ranki, pozostawiające równie małe blizny. Wadą jest ich twardość. Wkładki takie mogą być wyczuwalne przez pierś. Protezy wypełniane silikonem dostarczane są już w postaci gotowych odpowiednio wyprofilowanych "woreczków". Są one miękkie i elastyczne, jednak nie na tyle by móc je wkładać przez równie małe cięcia co stosowane przy wkładkach wypełnianych solą. Pozostawiane po operacji blizny są w tym wypadku nieco większe, jednak nadal dobrze ukryte w naturalnych bruzdach ciała. Bezpieczeństwo protez silikonowych W niektórych krajach Europejskich oraz w USA, stosowanie protez wypełnionych silikonem zostało przed laty zabronione. Przyczyny tych zakazów wynikały pośrednio z obawy o możliwość kancerogennego (wpływającego na rozwój nowotworów) działania silikonu. Dotyczyło to głównie półpłynnego silikonu wydobywającego się z protez w przypadku ich pękania. Prowadzone do dziś badania w bardzo wielu niezależnych ośrodkach naukowych działania tego nie potwierdziły. Badania z ostatnich lat, wskazują już jednoznacznie na brak działania chorobotwórczego. Pęknięcie torebki protezy jest jednym z możliwych powikłań powiększania piersi. Proteza wypełniona roztworem soli fizjologicznej po pęknięciu natychmiast traci swoją objętość. Uwolniona sól ulega wchłonięciu. Pękająca proteza z silikonem zwykle nie traci od razu objętości. Silikon ma postać bardzo gęstej galaretki i nie wydostaje się łatwo na zewnątrz. Mimo, że w takiej sytuacji dochodzi do kontaktu tworzywa z tkankami, nie jest ono niebezpieczne. Pośrednim zagrożeniem wynikającym z powiększania piersi wkładkami jest jednak pewne utrudnienie w rutynowym badaniu gruczołów, koniecznym u wszystkich kobiet powyżej 30 roku życia. Samodzielne badania piersi są w początkowym okresie nieco bardziej skomplikowane, jednak z czasem pacjentki odzyskują biegłość. Trudności dotyczą także interpretacji wyników mammografii (prześwietlenia piersi). Ocena zdjęć gruczołów powiększanych wkładkami powinna być wykonywana przez doświadczonych lekarzy. Znieczulenie Powiększenie piersi wykonuje się w znieczuleniu miejscowym pogłębianym czasem znieczuleniem dożylnym (sedacją). Zapewnia to wystarczający komfort i bezbolesny przebieg operacji. Często operujemy również w znieczuleniu zewnątrzoponowym - podobnym do znieczulenia stosowanego przy porodzie. Szczegóły dotyczące znieczulenia omawiane są przy okazji rozmowy z lekarzem anestezjologiem. Operacja Protezy wkłada się z trzech możliwych cięć. Wkładki wypełniane roztworem soli fizjologicznej wprowadzać można pod pierś z małych cięć na granicy otoczki brodawki (ciemniejsza skóra wokół brodawki) i skóry, bądź z pod pachy. Cięcie pod pachą jest dobrze ukryte, jednak wymaga często stosowania specjalnej techniki operacyjnej. Nieco mniejsze cięcie stosuje się wokół dolnego bieguna otoczki. Blizna w tym miejscu jest równie trudno dostrzegalna. Protezy wypełniane silikonem wprowadza się najczęściej z nieco większego (4 - 6 cm.) cięcia pod piersią w naturalnej w tym miejscu bruździe. Jest ono tu najlepiej ukryte. Protezy umieszcza się na różnej głębokości, zawsze jednak w ten sposób by opierały się o ścianę klatki piersiowej. Niektórzy chirurdzy zakładają protezy głęboko pod mięśniem piersiowym. Przy stosowaniu starszego typu protez, tak głębokie ułożenie obniżało ryzyko obkurczenia się torebki wytwarzanej przez organizm wokół każdego ciała obcego. Nowoczesne wkładki mają powierzchnię pokrytą specjalnym "meszkiem", co zapewnia dobrą ochronę, obniżając istotnie ryzyko tego powikłania, niezależnie od położenia protezy. Z tych powodów wielu chirurgów powróciło do płytszego zakładania wkładek - pod gruczoł jednak nad mięsień. Sposób ten zmniejsza rozległość operacji i jest lepiej tolerowany przez pacjentki. Omów ze swoim lekarzem szczegóły dotyczące planów operacyjnych. Jeszcze przed zaszyciem skóry, chirurg zakłada do ranek dreny, których zadaniem jest odprowadzić resztki krwi z okolicy protezy. Przy zmianie opatrunku drugiego dnia, dreny się wyjmuje. Jednocześnie na piersi zakładany jest specjalny biustonosz, który utrzymywać będzie wkładki w odpowiednim ułożeniu do czasu całkowitego zagojenia ran. Nosi się go zwykle przez 3 do 4 tygodni. Po tygodniu zdejmowane są w lecznicy szwy. Biustonosz nosi się dalej, jednak nie trzeba już więcej zakładać opatrunków. Obrzęki znikają dość powoli. Między 2 a 3 tygodniem pacjentki czują się na tyle dobrze, by móc powrócić do dawnej aktywności fizycznej. Po 4 tygodniu obrzęki znikają całkowicie i piersi przestają być tkliwe. Wyniki powiększenia piersi zadowalają większość pacjentek przez wiele lat. Trzeba się jednak liczyć z upływem czasu. Naturalną koleją rzeczy piersi z czasem ulegają zwiotczeniu i obniżeniu. Protezy są bardzo wytrzymałe, jednak nie również nie są wieczne. Zwykle po kilku bądź kilkunastu latach należy je wymienić. Można to wówczas zrobić jednocześnie z podciągnięciem piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysł
jeśli działa, to jutro zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacjafgfdg
działają te ze Stanów rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loploppol
Najlepsze sposoby na naturalnie piękny biust to; 1. Ćwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w białko i fitoestrogeny(warzywa strączkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujędrniający 4. Dietę i ćwiczenia można wspomóc specjalnymi tabletkami, które w swoim składzie zawierają naturalne składniki. Ich specjalny skład oddziałuje na żeńskie hormony płciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiększania piersi. JA KUPUJE NA www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina25StaryKaliszew
polecam te tabletki Breastfem NYV są skuteczne w miarę możliwości tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin rewal
Czy wie ktoś gdzie można dostać te wkładki colins z venity???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkaceratka
operacje to już przeżytek, każdy kto chce skutecznie i bezinwazyjnie powiększyć biust powinien zastosować przede wszystkim zestaw ze strony http://www.breastactives.pl/. ja stosuje od miesiąca i jestem w pełni zadowolona, a mój chłopak chyba jeszcze bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuniusiaaa
ciekawy ten środek breast actives, czytałam trochę o nim w necie i muszę przyznać, że komentarze są całkiem w porządku. znalazłam też zestawienie środków na powiększanie biustu: http://naturalnepowiekszaniebiustu.com.pl/, w którym breast actives jest wysoko oceniany. chyba zamówię sobie pierwsze opakowanie i zaczynam przygodę z większym biustem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed_1975
Hej kobitki :-) nie chcę Was zniechecac do stosowania pigułek cud i zeli na powiększenie biustu. Ale uważajcie! Mają one niestety swoje mniej przyjemne skutki uboczne. Niewielka zawartość hormonów powoduje podobne działanie jak antykoncepcji. Można sobie całkiem nieświadomie rozregulowac cykl a pozniej ciężko to wyprostować.w trakcie kuracji może dojść do bezowulacyjnych cykli a i z owlosieniem też mogą wystąpić problemy. Odpowiednią gąbka i delikatny codzienny masaż daje te same efekty tylko w dłuższym czasie niż specyfiki cud. Biust to nic innego jak tkanka tluszczowa. Każda z nas ma inny jejprzyrost. Tabletki cud zatrzymują wodę w organizmie co po pewnym czasie powoduje zaburzenia w gospodarce wodno-elektrolitowej. Działające prawo grawitacji spowoduje że po pewnym czasie zaczną nam upchnąć ręce i stopy.w końcu gdzieś nadmiar wody w organizmie musi spaść. Ją stosuje wyłącznie masaż pod prysznicem, z tkanka tłuszczowa prawie równą zero a w mieście mam 95cm. Efekt wolniejszy ale skuteczny i bezpieczny.delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziteńka
zastanawiam się właśnie nad tabletkami breast actives, bo słyszałam pozytywne opinie o nich, są na pierwszym miejscu w rankingu http://tabletkinapowiekszeniebiustu.pl/, czy ktoś może je stosował? chcę powiększyć biust, ale nie chce operacji, tabletki to dla mnie najciekawsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata hanka
a ja nie wierze w żadne tabletki. Po ciązy miałam troszkę obwisly biust i zdecydowałam sie na zabieg mezoterapi i dr Sułowicz z Krakowa. Moje cycki wyglądają teraz bardzo dobrze. dzięki zabiegowi ujędrniły się i sa bardziej sprężyste. Oczywiście jak szybko chudne to i biust zawsze w pierwszej kolejności cierpi ale chodze co jakiś czas na zabiegi podtrzymujace i jest super! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46548tretre
Breastfem NYV działają ale są to te z USA bo jest wiele o podobnej nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można by było poprosić jakiś link na allegro ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika253
Cześć też używałam te tabletki i moge powiedziec że są naprawde dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust jest atrybutem kobiecej urody i partią ciała, która przyciąga wzrok mężczyzn! Rozmiar, jędrność i twardość biustu decydują o jego atrakcyjności! Perfect Bust to naturalny suplement diety dla młodych kobiet 25+, które chcą poprawić wygląd biustu, bardziej go wypełnić i ujędrnić, tak by nadać mu seksowny kształt. Naturalne składniki zawarte w Perfect Bust jak nasiona kopru włoskiego i chmiel zwyczajny bogate w fitoestrogeny działają od wewnątrz organizmu, pomagając wspierać pełny kształt piersi. Dodatkowo mogą korzystnie wpłynąć na skórę biustu i dekoltu. Stosując składniki aktywne zawierające izoflawonoidy zawarte w Perfect Bust w niedługim czasie można uzyskać efekt jędrnych i pełnych piersi, a skóra na długo zachowa młodzieńczy wygląd. Regularne zażywanie izoflawonoidów wpływa także na poprawę wyglądu włosów i paznokci. Działanie Perfect Bust Zawarte w suplemencie fitoestrogeny, czyli związki naturalne pochodzenia roślinnego działają podobnie do hormonów. To naturalne substancje o wszechstronnym działaniu, które mają zdolności stymulujące rozrost tkanki gruczołowej w piersiach prawie z taką samą siłą jak kobiece hormony- estrogeny. Suplement diety Perfect Bust zawiera starannie dobrane, naturalne składniki roślinne. http://intymnosc.pl/aff/lekarz/perfect-bust-90tab-tabletki-stymulujace-zwrost-piersi-p-709.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbezpieczniejsze powiekszenie piersi bez operacji to ... napchać skarpetki w biustonosz. Tanio i przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×