Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Smiesza mnie zdania " po ok poł roku zostaje 40% tego, co jest wstrzyknięte, ale za to zostaje na zawsze, a zabieg można powtórzyć ". Niestety na sobie sprawdziłam ze to nieprawda! a mnie samej chirurg tak mowil! jestem zaledwie 9 dni po zabiegu i co? mogę Cie zapewnić ze zostało 10% i to 10% nie wpływa na rozmiar, co najwyżej jedrnosc. A to oczywiste ze kliniki będą was namawiać do powtorzenia zabiego bo to następne pieniądze. Bardzo chciałabym przestrzec dziewczyny przed tym wyrzucanie pieniędzy w bloto. Tak ja ja to zrobiłam, oszczednosci mojego zycia zniknely razem z wchlonietym tłuszczem (12 000 zl) Mój ginekolog zasmial się nawet ze dalam się nabrać (szkoda ze bylam u niego z wizyta po zabiegu ...a nie przed) bo ogolnie ta metoda u lekarzy jest uwazana za NIESKUTECZNA. I nawet nie wspomnę jak się nacierpiałam. i ze przez następny miesiąc nog nie pokaze nikomu bo tak sa zmasakrowane i pelne krwiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie można kupić tabletki breastfem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezoperacyjne powiekszenie biustu? Pewnie ze mozna .... założyć biustonosz push up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnagosia
Sorry ale wcześniejsza reklama Bieńkowskiego to jakaś żenada. Ten żel to fajna sprawa ale na dwa lata i bardzo rozciąga skórę, potem się wchłania a my zostajemy z fałdami i zmarszczkami na dekolcie :/ Ja sobie zrobiłam normalne zabiegi implantacyjne. Najpierw w Warszawie a potem w Prestige Clinic we Wrocławiu, tu i tu jestem zadowolona ale Wrocław był trochę tańszy a takie eksperymenty jak z tym żelem to bym się trochę bała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanDanka
Ja mimo wszystko też się skłaniam do tradycyjnego zabiegu - wiadomo, że to zawsze bezpośrednia ingerencja w własne ciało, ale przynajmniej efekt pewny. Pewnagosia a poza tym prestige clinic brałaś jeszcze coś innego pod uwagę w okolicy Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PewnaGosia
Tak, jest jeszcze parę fajnych klinik ale ceny były tak z 2000 wyższe a ja byłam trochę na budżecie. W Prestige mieli trochę lepszą cenę i pokazywali zdjęcia z efektami, gdzie indziej nie mieli dokumentacji. Poza tym ja wtedy byłam jeszcze spoza Wrocławia a u nich w klinice można zostać na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanDanka
O no to super - fajnie, że mają dokumentacje :) Zawsze można sobie lepiej wyobrazić czego się spodziewać po zabiegu. A jak przebiegało gojenie w Twoim przypadku? Wiem, że to sprawa indywidualna ale ciekawa jestem jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne .masz coś z głową i dużo ci płacą za reklamę tej kliniki zj***e :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna9899
Jest tu osoba która powiększyła piersi tym kwasem hialuronowym ???? Potrzebuję porady bo jestem zdecydowana na zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanDanka
PewnaGosia - i jak tam z tym Twoim gojeniem było? Justyna9899 mi niestety temat zabiegów z kwasem hialuronowym nie jest za bardzo znany :/ A jak to wygląda kosztowo? PS. gość z 26.10.2014 to chyba jakiś automat, bo to już któryś temat gdzie widzę dokładnie te same słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna9899
Zabieg waha się cenowo od 10 - 12 000 tyś. ale nie stanowi to dla mnie problemu bo jestem w stanie spłacić te kwotę w ratach jeśli będę wiedziała że utrzyma się przynajmniej pięć lat a nie rok jak co niektórzy piszą. Lekarz u którego byłam na konsultacji zapewniał mnie że efekt utrzymuje się 5 lat w necie piszą że krócej i jestem w kropce. Bo nie mam w ogóle biustu a skalpela i sylikonów nie chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanDanka
Jeżeli efekt utrzymał by się przez te powiedzmy 5 lat, to rzeczywiście i kwota jest w porządku i zabieg bez skalpela :) Najlepiej gdyby lekarz dawał coś w rodzaju gwarancji na wykonany zabieg, ale takie coś chyba nie przejdzie? Przydałaby się opinia kogoś po takim zabiegu po paru latach ;) Justyna9899, a gdzie planujesz ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na powiększenie biustu - http://vk.cc/22mqfs Biorę Breastfast już od 4 miesięcy i mogę potwierdzić, że jest to rewolucyjny produkt. Na początku czułam transformacje w moich piersiach, tak jakby coś działo się wewnątrz. To już 4 miesiące kiedy używam Breastfast i moje piersi są bardziej krągłe i kształtne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja polecam pigułki ze strony intymniej_pl. Efekt może i nie jest taki jak bym chciała ale piersi trochę urosły no i na pewno są jędrniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośik
Polecam się zapoznać z tym wpisem http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki-na-wzrost-biustu-html/, tam są wymienione i pokrótce opisane wszystkie naturalne suplementy działające na powiększenie biustu. Po za tabletkami bardzo fajnie działają kremy, ale to taki bardziej efekt pushup jest i myślę że lepiej zastosować łącznie z suplementem lub same tabletki jeśli z uwagi na koszt można wybrać tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładowanie w siebi estrogenu nie wiem czy to najlepszy pomysł a może po prostu w sposób naturalny pobudzić ten hormon w organiźmie i nakierować na powiększenie piersi tak działają pigułki Breastfem NYV. Można je zamówić na jednej stronie w Polsce lub sprowadzić z USA są najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Bezoperacyjnie da się co najwyżej przytyć, nie powiększyć biust. Próbowałam wielu rzeczy i wiem co mówię. Jeżeli chcecie mieć trwałe efekty to tylko operacja i to u specjalisty, który zna się na tym co robi. Polecam Wam dr Chomicką, jest świetna i placówka w której pracuje to miejsce na najwyższym poziomie ze świetną opieką - Lux Med w Warszawie na Puławskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się udało jak poszłam na siłownię ale na ciężarki. Praktycznie o jeden rozmiar do góry. Poza tym przybyło ładnie ciałka tu i tam więc nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka813
Przeciez nie ma czego sie obawiac- operacja nie jest straszna, rzadko dochodzi do komplikacji. A bezoperacyjnego powiekszenia biustu nie ma, albo jest z krótkotrwałym efektem. Operowalam sie u dr Pastuchy w Szczecinie i wszystko przebieglo idealnie. Ciesze sie, ze wybralam implanty mentor konturowe, ktore zreszta pan doktor mi polecal. Efekt jest swietny, a ja nie musze sie martwic o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka kazdy probuje roznych metod jak kogos stac pojdzie na operacje,tabletki tez pomoga tylko trzeba czasu,ja polecam http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×