Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość kimi74
Mozesz napisac prosze gdzie robilas ? Bo widze, ze nie tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryska33
Ja miałam modelowane piersi metoda Macrolane w klinice dr. Sankowskiego, teraz mam równe, ładne, troszkę kosztowało, ale spojrzenie w lustro bezcenne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2010
Ja sprobowalam Fabulous Breasts. Pierwsze Efekty zobaczylam ok.20dnia od zazycia pierwszej tabletki. To w pełni bezpieczna i tania alternatywa chirurgii plastycznej. Możesz w ciągu kilku tygodni mieć piersi większe i jędrniejsze. Jeśli kiedykolwiek myślałaś o zmianach wyglądu tych części ciała powstrzymaj się przed radykalnymi rozwiązaniami i wypróbuj najpierw Fabulous Breasts oraz inne produkty - produkty w pełni bezpieczne , nieinwazyjne, dopuszczone do sprzedaży w krajach UE, w tym w Polsce, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty zdrowotne. http://www.intymnosc.pl/aff/8505/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda35
Kupilam tabletki, sa rewelacyjne!!! Piersi kragle, jedrne, wieksze, i to wszystko bez skalpela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina102
A ja sobie powiększyłam bezoperacyjnie dzięki takiemu nowemu stanikowi z pompowanymi poduszeczkami :) nazywa się she's mine - i nawet mój facet nie wie jak to się stało, że mam taki biust :P normalnie C się z A zrobiło :):0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim..
Ja sprobowalam Fabulous Breasts. Pierwsze Efekty zobaczylam ok.20dnia od zazycia pierwszej tabletki. To w pełni bezpieczna i tania alternatywa chirurgii plastycznej. Możesz w ciągu kilku tygodni mieć piersi większe i jędrniejsze. Jeśli kiedykolwiek myślałaś o zmianach wyglądu tych części ciała powstrzymaj się przed radykalnymi rozwiązaniami i wypróbuj najpierw Fabulous Breasts oraz inne produkty - produkty w pełni bezpieczne , nieinwazyjne, dopuszczone do sprzedaży w krajach UE, w tym w Polsce, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty zdrowotne. www.intymnosc.pl/aff/7733/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoja historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu-ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ale nachalne reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaB
Najpiew artykul a pozniej zajme stanowisko na temat:) "Ostatnio media donosiły, że gwiazda Hollywood, Nicole Kidman, ma większe piersi. Karmienie piersią sprawiło, że biust Kidman stał się pełniejszy. Ciąża i karmienie piersią nie powodują jednak trwałego powiększenia piersi - mogą natomiast sprawić, że biust stanie się mniejszy. Powiększanie piersi tłuszczem wzbogaconym komórkami macierzystymi spełnia marzenie wielu kobiet, które chciałyby mieć duże piersi. "Wiele kobiet narzeka na utratę objętości, kształtu i stabilności piersi po ciąży. Komórki macierzyste z tłuszczu własnego organizmu świetnie nadają się do zabiegów powiększania wszystkich typów małych, obwisłych piersi, bez udziału silikonu ani skalpela" - twierdzi dr Karl-Georg Heinrich, specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej i zabiegów odmładzających. W swojej wiedeńskiej klinice dr Heinrich, jako pierwszy lekarz w Europie, oferuje tę formę powiększania piersi bez użycia silikonu. Najpierw usuwa się tłuszcz za pomocą opatentowanych mikrorurek. Po wzbogaceniu komórkami macierzystymi własnego organizmu ten sam tłuszcz wstrzykuje się w piersi. Z komórek macierzystych rozwija się nowa, żywa tkanka. Piersi powiększone za pomocą tłuszczu wzbogaconego komórkami macierzystymi własnego organizmu są w dotyku zupełnie jak naturalne i również wyglądają na "prawdziwe" z każdej pozycji, ponieważ zwiększona objętość nie pochodzi z silikonu, tylko z tkanki tłuszczowej. Zabiegi liposukcji oraz powiększania piersi można przeprowadzać w ciągu kilku godzin, przy znieczuleniu miejscowym lub pod lekką narkozą. Badania kliniczne w Japonii dowodzą bezpieczeństwa i trwałości tej metody. Tłuszczu wzbogaconego komórkami macierzystymi własnego organizmu używa się też do kształtowania innych obszarów ciała, takich jak pośladki, do korekty wgłębień w ciele i odmładzania skóry twarzy, dekoltu i dłoni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaB
Hej (happy tak.... temat jest interesujacy, narszcie mamy alternatywne medoty powiekaszania piersi, ktore obiecuja piekne, wieksze, ale tez zarazem naturalnie wygladajace piersi. Osobiscie trudno mi jest wyobrazic sobie chodzenie na co dzien z cialem obcym w moich piersiach, jakim jest silikon, chociaz wiem ze sa rozne przypadki, przede wszystkim kiedy chcemy, zeby rezultat byl bardzo wyrazny i powiekszone piersi znacznie, zacznie, wieksze. Poweikaszanie piersi wlasnym tluszczykiem zmienia rozmiar o jedna/dwie miseczki. A propos wchlanianie tluszczu, ta nowa medota, iformacja o ktorej chcialam sie z wami podzielic (tluszcz jest wzbogacony komorkami macierzystymi) przewiduje moze nieznaczne wchoniecie tluczszu, ale dlatego tez lekarze wstrzykuja go na poczatku troche wiecej niz planowany rozmiar. Zabiegu tez nie trzeba powtarzac. Pozytywne rezultaty operacji moga zapewnic na pewno chirudzy plastyczni, ktorzy sa specjalistami w tej dziedzinie. Taki Dr. Heinrich, o ktorym mowa jest w artykule na pewno wie, jak do sprawy podejc, gdyz specjaklizuje sie wlasnie w odsysaniu tluszczu i powiekaszaniu piersi. Dobrze sie przyjrzalam jego stronie. Uwazam tez, ze warto stawiac na specjalistow, nawet jezeli wize sie to tez z podroza do np. Wiednia. Miaso jest przepiekne. Wiec, jezeli mamy inwestowac w nas, to dlaczego nie zatroszczyc sie zarazem o estetyke zewnetrzna naszego ciala(operacja np u specjalisty Dr. Heinricha=piekne piersi) jak i jednoczesnie o doznania estetyczna, plynace z podrozy do maista Straussa i Freuda. To jet mysl (yes) Musze przyzac, ze jestem dumna z tego pomyslu, i moze zaraze was tam pomyslem dalej. Jezeli istnieje mozliwosc zainwestowania, no to chyba jedynie w ten sposob. Wieden i einrich (pierwszy specjalista w tej dziedzinie W Europie), czyli przyjemne z pozytecznym. Padlo tez pytanie o cene. Cenikow jest duzo. Ceny wachaja sie w Europie od 1.300-7000. Nie mozna powiedziec ogolnie. Zalezy to zupelnie od chirurga, od metody jakiej uzywa, od ewantulanych trudnosci w zabiegu itd. O cenie rozmawia sie z samym chirurgiem. Najwazniejsze to znalezc chirurga specjaliste, do ktrego tez mamy zaufanie. Serdecznosci (flower)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak jeśli chce się mieć piękne piersi i decydujemy się na operację to należy wybrać możliwie najlepszego specjalisty i odpowiedniej dla nas metody. Ostatnio czytałam o IQ Medica i o powiększaniu biustu metodą macrolane. Mimo tego, że za pomocą tej metody można powiększyć piersi tylko o rozmiar, a efekt utrzymuje się do dwóch lat, to moim zdaniem ta metoda jest dużo mniej inwazyjna i bardziej bezpieczna. W końcu wykorzystywany w tej metodzie kwas hialuronowy, jako związek chemiczny występuje w naszym organizmie, dzięki temu nie jest traktowany jako ciało obce.... Gdybym ja miała powiększać piersi chyba zdecydowałabym się chyba na tą metodę. A co wy o niej sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm123
Witam,powiększałam piersi kwasem hialuronowym 1,5 roku temu. Po zabiegu lekki obrzękmały dyskomfort,ale bez wielkiego bólu. Efekt przez pierwsze pół roku super,naprawde powiększone o jeden rozmiar-idealne z małego B na małe C.Byłam zachwycona!Jednak kwas szybko zaczął się wchłaniac...Teraz po 1,5roku są prawie takie jak były kiedyś...tyle,że jest jeden duży minus.Robią się grudki i to spore. Miałam ponowny zabieg,aby je rozbić,jednak zrobiły się z powrotem...Jak ktoś chce uninąć niemiłych zgrubien wyczuwanych przez partnera,to odradzam...Dużo pieniedzy,mało trwały efekt,piersi mogą pobolewac...Jedyny plus,że efekt jest odwracalny a blizn niemal nie widać..... Myślę teraz o powiększaniu poprzez body jet...Bo silikony nie wchodzą w grę...jednak boję się,że znów będą takie zgrubienia i zwapnienia,które mogą być poźniej nieprzyjemne a tym razem nie znikną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm123
a i zabieg robiłam w Bydgoszczy w Klinice dr Bieńkowskiego...Bardzo dobra współpraca i przemiły doktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola5777
Słuchajcie- czy któraś z Was może słyszała o zabiegu Macrolane ? Pozwole sobie wrzucic link-tak zupełnie informacyjnie www.estmedica.pl/macrolane.html#text Zabbieg troche bardziej bezpieczny ,tak mi sie wydaje ,no i patrzac na cene 6-8tys to jednak mniej niż taka tradycyjna operacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2010
Kazdy ma rozne opinie na temat powiekszania piersi przez tableki, ja natomiast jestem bardzo zadowolona z efektow, piersi sa okraglejsze, jedrniejsze i powiekszyly sie o jeden rozmiar. Stosuje je od 3 miesiecy, zadnych skutkow ubocznych. Nie neguje innych ktorzy stosuja cos innego poniewaz kazdy ma prawo stosowac co mu sie zywnie podoba, wazne jest zadowolenie. Nazywaja sie Fabulous Breasts http://www.intymnosc.pl/aff/8505/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Anna
Polecam wszystkim dziewczynom SPM na biust . Metoda niepozorna, ale ogromnie skuteczna: piersi rosną i nabierają krągłych kształtów.Wystarczy kilka zabiegów . W Krakowie dostępna w Institute of Beauty Doris Dorin a w innych miastach wystarczy wprowadzić w googla SPM DIGITAL> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malajkaa
Cześć , potwierdzam skutecznośc zabiegu SPM na biust. Zdecydowanie jest to metoda dla dziewczyn , które chcą ładnie zaokraglić biust , ujędrnić i powiększyć o jeden rozmiar. Zdecydowałam się na zabieg z powodu ciąży i zwiotczenia piersi po karmieniu. Raczej nie jestem na tyle odważna zeby się porywac na implanty , stąd szukałąm czegoś sensownego dla siebie. SPM pozwolił mi wrócić do atrakcyjnego biustu - piersi są krągłei jednocześnie bardzo naturalne. Sam zabieg bardzo przyjemny - piersi rosną w specjalnych bańkach , gdzie działa podciśnienie. Polecam jako alternatywę dla skalpela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2010
Witam , ja po zakonczeniu karmienia mojej pociechy kupilam tabletki powiekszajace biust. Karmienie jest super dla zdrowia dziecka ale ja po kilku miesiecach nie moglam patrzec na moje obwisle piersi. Przed ciaza byly jedrne i okragle...chce chocby w polowie je odzyskac. Stosuje kuracje od 4 miesiecy i jest poprawa. Piersiatka odzyskaly swa elastycznosc i podniosly sie, mam nadzieje ze za 2 gora 3 miesiace beda juz takie jak sobie wymarzylam :) jednak gdy postanowimy z mezem starac sie o drugie dziecko napewno bede karmila piersia bo to ogromna wygoda :) http://www.intymnosc.pl/aff/8505/product_info.php?products_id=306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawpaz
Witam,znalazłam na Allegro coś takiego jak "Colinss venity" co o tym sądzicie czy ktoś to już stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 3 czy 4 miesiacach
to piersi SAME WRACAJA DO siebie, bez tabletek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkładka
Stosowałam Venity. Hm... łatwe w obsłudze. Żelowe, okrągłe wkładki z otwrem na sutek ;) wkładamy w biustonosz, nakładając gdzie trzeba i nosimy kilka godzin. Nosiłam dłużej niż w zaleceniach na ulotce, aż wkładka i jej zbawienne dla biustu (o dziwo!) właściwości wchłoną się w skórę. Nie zależało mi na powiększeniu piersi, co na ich ujędrnieniu. Wykarmiłam dzieci i waidomo, biust już nie jak u dwudziestolatki... Efekt utrzymuje się już drugi miesiąc i mam nadzieję, że tak pozostanie długo...długo ;) Miło mi kiedy patrzę po kąpieli w lustro i widzę samą siebie z napiętymi, wypełnionymi... Polecam. Cena trochę odstrasza... ale czego nie zasponsoruje kochający mężczyzna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii29
Chcialabym się wypowiedziec na temat tabletek i zelu Perfect Bust. Czytalam wiele opinii na ich temat, jedne pozytywne drugie negatywne. Ja je stosuje od 2 miesiecy i na razie mogę napisac ze cos się zaczęło dziac, tzn. piersi zaokrągliły się, sa jędrniejsze i wydaje mi się ze przez to wieksze. Skutkow ubocznych nie zauważyłam (tym bardziej ze pisze na nich iż sa z naturalnych składników). Podziele się z wami swoimi spostrzeżeniami za miesiąc a teraz proszę was o wasze opinie na temat tabletek Perfect Bust? Po jakim czasie zaczely u was działać? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki http://www.intymnosc.pl/aff/8505/product_info.php?products_id=709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 876
Myślałam o powiększeniu piersi, ukształtowaniu go, szukałam, czytałam, pytałam. Kupiłam sobie zestaw komponentów i biorę od 2 miesięcy. Taniej wyszło niż operacja, ale efekty są, choć małe . O jeden rozmiar mam większy biust, a przynajmniej tak mówi mój chłopak . Póki co jestem zadowolona i jakoś mi przeszła ochota na operacje. Zwłaszcza, że koleżanka sobie zoperowała 4 lata temu biust, a teraz idzie na jakąś poprawkę. Wszystko zależy od efekt jaki chcesz uzyskać: powiększenie o 1-2 rozmiar, podniesienie biustu (jakieś kremy tabletki ćwiczenia dają radę), czy powiększenie znaczne 2-4 rozmiary (tylko operacja). Ja używam perfectbius kupiłam na http://www.perfectbust.pl/aff/yzrej (watro wejść i poczytać) i ćwiczę podnosząc 2 kg codziennie po 15 minut (kładę się na plecach ręce rozkładam na boki i podnoszę do góry obciążniki łącząc je nad klatką piersiową. Biust jest ładniej uformowany i się powiększył. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salima25
hej dziewczyny! mam pytanie czy któraś z Was jest już po operacji biustu (mam na mysli implanty)? czy możecie polecić chirurga plastycznego w przystępnej cenie (do 10 000zł) na 12000-14000 zł mnie nie stać. 10tysięcy to dla mnie już i tak ogromna kwota. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×