Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość do miska lala
Dziecko!jeszcze Ci piersi urosna.Troche cierpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieeeeee
W moim przypadku to już nie urosną.. mam 25 lat a dziecka jeszcze nie planuje także nie ma na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieeeee
dziewczyny, słyszałyście może o body-jet ? liposukcji wodnej z możliwością wszczepienia własnego tłuszczu np w piersi? ciekawa jestem ile takie cos kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena body-jet
od 3 do 6 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieeeee
ale od 3-6 tys samo pobranie tłuszczyku a pewnie drugie tyle za wszczepienie w piersi.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-blondi
hej mieszkam w niemczech, slyszalam o tym, ponoc fajne rezultaty ale bardzo wysoka cena i slyszalam ze czasem strasznie moze to wyjsc, chyba nie dla kazdego to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieeeee
no wlasnie ceny sa straszne.. :/ pewnie wyjdzie to okolo 15 tys. podobnie zreszta jak z kwarem hialuronowym.. tylko przy body jet fajna sprawa bo przy okazji pozbywasz sie tłuszczyku ;) no i dodatkowy plus, ze komórki tłuszczowe pobrane z Twojego ciała są naturalnym i bezpiecznym wypełniaczem, a ceny zabiegów pewnie te same. ciekawa jestem jak to wszystko wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 3 do 6 tys za CALY zabieg
ale tluszcz sie po jakims czasie czesciowo wchlania wiec trzeba z raz powtorzyc,no chyba ze kogos satysfakcjonuje efekt ja wiem ze to nie dla mnie,nie mam tyle tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieeeee
podobno po dodaniu tłuszczu wchłania się 30-40% podanej ilości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wchlania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieeeee
a robilas sobie ten zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robilam w necie czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka7777
Ja tez jestem zdolowana tym Dla mnie to chyba nie ma juz nadziei Bardzo mi to przeszkadza ze mam takie male piersi Chyba musze zaczac zbierac na operacje bo chyba innego wyjscia nie ma tylko skad ja wezme tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, troche kasy to jest, ale na pewno inwestycja jest oplacalna. przynajmniej nie są to jakies sztucznne silikony, ale piękne kształtne, "naturalne" piersi. Sporo teraz czytam na temat powiększania biustu autogenną tkanką tłuszczową, ponieważ sama borykam się z problemem małych piersi i bardzo mi to doskwiera... a że przy okazji w innych częściach ciała jest za dużo tłuszczyku - idealna opcja. zabieg powiększania piersi to koszt ok 6/7 tys, body jet - zależy wiellkości obszaru, który poddajemy zabiegowi ale trzeba liczyc ok drugie tyle. dowiadywalam się w klinice, że faktycznie po ok poł roku zostaje 40% tego, co jest wstrzyknięte, ale za to zostaje na zawsze, a zabieg można powtórzyć (o ile ma się jeszcze skąd odessać sobie tłuszczyk) silikony tez przeciez trzeba wymianić do kilka lat, a tu przynajmniej nie ma ryzyka odrzucenia, ani niebezpiecznych interacjji czy tym podobne.. ktoś jest już moze po zabiegu?? Jak macie pytania - to pytajcie śmialo, jestem po wstępnej rozmowie i już troche się nasłuchalam i naczytalam o zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta-84
Wyczytałam, że takie operacje możne wykonać w nowej klinice plastycznej w Kołobrzegu. Cena zabiegu waha się od 11 do 16 tys zł z uwagi na to, że jest to nowoczesna metoda i nie taka popularna, cena jest dość wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nowoczesna w sumie, chyba w 2008 roku do Polski weszła? taka bardzo droga nei jest biorąc pod uwagę, że masz dwa w jednym - i odsysanie tłuszczyku i większe piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajszaxxx
A ktoś zna jakąś klinikę blisko Bydgoszczy co wykonuje takie zabiegi ?? Tzn chodzi mi o powiększanie piersi metą pobierania tłuszczu i wstrzykiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z serca
ale wiesz ze to musi byc Twoj tłuszczyk? tzn najpierw robisz body jet a pożniej reimplantacje tego tłuszczyku do piersi :) tylko uważaj na to by robić zabieg w renomowanej klinice, bo z tego co się orientuję - coraz więcej naciągnięc na tym polu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam o Macrolane (nieinwazyjne przywracanie objętości, konturowanie i modelowanie ciała, konturowanie i ujędrnianie piersi, kształtowanie ud, łydek i pośladków. Plusem jest to że są odwracalne efekty, brak jest zewnętrznych blizn i możliwość natychmiastowego powrotu do codziennych czynności. Zabieg ten stanowi alternatywę dla operacji, i tu lekarz najlepiej doradzi, bo to zależy jaki ma być efekt ostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owikula
Macrolane to najlepiej robić w klinice, która specjalizuje się już chyba od 15 lat w takich działach bez skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaglądałam, fajna stronka,, a i zgadzam się owikula że najlepiej w sprawdzonej klinice, gdzie już mają z tą techniką dawno do czynienia, i znają się na tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dziekuje
A ty "Zapraszamy" zacielas sie, bo wklejasz ciagle ten sam tekst. Co do forum, to ja nie widze tam nic ciekawego, sorry Z tego co wiadomo, to miala byc proba kopii innego forum o operacjach plastycznych, a mianowiciewww.beautywpolsce.com Niestety totalny niewypał, tandeta i dodatkowo paskudne kolory - porazajace oczy. Okropnosc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIEKSZANIE PIERSI
NIECHIRURGICZNA METODA POWIEKSZANIE PIERSI . WSZYSTKO NA www.intymnosc.pl/aff/7733 feromony GRATIS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magieeeee
hej dziewczyny, czy któraś z was jest już po zabiegu? przezywam to co wy.. czyli niesprawiedliwość losu! kompleks małych piersi strasznie doskwiera.. a kasy na zabieg brak :/ szkoda ze to taka droga inwestycja... ehh czy któraś z was robiła sobie zabieg w bydgoszczy albo w poblizu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Hej dzieczyny, ja w sumie bylam zdecydowana to zrobic, odsysalam body jetem tluszcz i chcialam go przestrzyknac ale ostatecznie wystraszylam sie tychzwapnien - po przeszczepie moga siemianowicie tworzyc. Memografia je wprawdzie odrozni od nowotworu ale mimo wszytsko wystraszylam sie tych zwapnien no i informacja o tym ze trzeba ten zabieg popol roku powtorzyc :-( podobno jest sie po nim obrzeknietym przez 2-3 tygodnie i to tak konkretnie. Jesli chodzi o koszty to ja robilam bodyjet - jeden obszar odsysania kosztuje 3 tys, dwa obszary razem 5 tys za oba. Przeszczep tego tluszczu do piersi to 2 tys. Czystego tluszczu musi byc 600 ml bo minimum w jedna piers wstrzykuje sie 300 ml. Wiec trzeba miec najpierw tyle tluszczu w sobie....i to na dwa razy. U mnie chyba go niestety tyle nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Zaponialam napisac - pod tematem "body jet" tutaj na forum czytalam ze dziewczyny juz robily ten zabieg przeszczepienia tluszczyku w piersi - sprawdzcie i napiszcie do nich, na pewno chetnie sie podziela informacja jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×