Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość Paprotnik
Żadne ziółka, ziółka nie działają na piersi i już. To nie prawda, że Macrolane jest nową metodą, na świcie stosowana jest już od lat i nie ma żadnych doniesień dotyczących szkodliwości. dr Wiatroszak, u którego ja robiłam robi ten zabieg od wielu lat, szkolił się u twórcy tej metody a teraz szkoli innych lekarzy, w Polsce był pionierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy naprawdę wierzycie w te wszystkie brednie o tabletkach i kremach powiększających biust? Dziewczyny proszę was... wydacie tylko niepotrzebnie kasę a to i tak nie przyniesie wam oczekiwanych efektów! Jedyną działającą mi metodą powiększania biustu jest niestety operacja plastyczna. Są dwie opcje, kwas hialuronowy bądź implanty. O kwasie poczytajcie sobie tu: http://iqmedica.pl/macrolane_powiekszanie_piersi,p75.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna58
Herbatki na powiększanie biustu? Pierwsze słysze o takim czymś.. Jaki to ma skład? Wg mnie to jakaś bzdura,jeżeli chcemy coś naprawdę skutecznego i sprawdzonego to może pomóc nam tylko http://www.phytoniabellclinic.com/products/a500 efekty są widoczne już po tygodniu stosowania,naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) mam problem oczywiscie z małymi piersiami :/ Jest to dla mnie naprawde krępujące i wstydliwe... myślałam o operacji ale boje sie powikłań albo tego ze pojdzie cos nie tak... Jak sie dowiedziałam o tej metodzie zastrzyku to odrazu pomyślałam o sobie ;) moze wiecie ile trzeba wstrzyknąć tych ml by powiększyc sobie biust o 1-2 rozmiary ?? nie ufam tabletką ani kremom ale może znacie jakiś preparat który naprawde działa ;) Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też użyłam tabletek i kremów firm z tej strony: http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/sklep/tabletki.php powiem Wam tak: przez pierwsze dwa tygodnie widziałam małe efekty, ale po 2 miesiącach zauważyłam zmianę rozmiaru przede wszystkim kupując już większy stanik! aaaaa :)) Wreszcie! teraz spróbuję tego: http://intymnosc.pl/aff/sklep/perfect-bust-90tab-rekomendujemy-p-709.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy te tabletki sa bezpieczne ?? i na ile wystarcza to jedno opakowanie?? i widac różnice po jednym opakowaniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotychczas użyłam 3 opakowania perfect bust'u i kremów, ale bardziej polecam tabletki. Nie widziałam żadnych efektów ubocznych, nawet gdy miałam okres. Jedno opakowanie starcza na 1 miesiąc, z tym, że pierwsze efekty widzisz już po 3 tygodniach ;) Spójrz tutaj: http://intymnosc.pl/aff/sklep/perfect-bust-270tab-rekomendujemy-p-710.html?osCsid=3230f70bf0b9fc92c83571d90a5c4add Mają akurat promocję na 3 opakowania, ja kupowałam normalnie ;| Ogólnie te wszystkie są dobre: http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/sklep/tabletki.php Perfect bust jednak według mnie najlepszy. Spróbuj jedno opakowanie na początek, bo tak jak mówię, już po 3 tyg widzisz efekt, a starcza Ci na miesiąc. Ja wzięłam od razu 3 i się nie zawiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do poprzedniczek, bo tabletki dzialaja niedowiarki, to ze ktos nie zazywa ich systematycznie i nie wspomaga kuracji kremami i cwiczeniami, to juz nie jest nasz problem i nie ma sie co dziwic ze nie ma wtedy efektow :/ polecam macrolane, bustup, serum eveline 3d i troche wiary i wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam w klinice La Perla i dowiedziałam się , że wspomniany zabieg Macrolane umożliwia bezpieczne powiększenie piersi bez ingerencji chirurgicznej. Polega na wstrzyknięciu pod każdy gruczoł piersiowy preparatu w ilości ok 100-120 ml w znieczuleniu miejscowym. Co ciekawe zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno byłam na konsultacjach u dr Kratochwila we Wrocławiu i muszę przyznać, że przekonałam się do Macrolane. Najważniejsze dla mnie jest to, że można uzyskać wymarzone kształty w tak szybki i nieinwazyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezoperacyjne powiększanie biustu- pewnie chodzi o botoks piersi. Dość modne zagranicą. Ja masuje swoje piersi i stosuje Breast Actives. I czuje jak piersi mi rosną :D Jeśli macie jakieś własne spostrzeżenia i własne propozycje środków, które służą powiększeniu piersi i sprawdziły się w waszym przypadku zapraszam do wymiany doświadczeń na stronie: http://powiekszeniepiersi.net.pl/naturalne-powiekszanie-piersi-nasz-ranking/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shhhat
Bardzo dobrze ze nie piszecie o tym,zeby przyjmowac tabletki na porost piersi...w sumie nawet juz smiesznei to brzmi.Ja po ciazy nie miałam problemów ze zmaina rozmiaru piersi,ale stały sie one mimo wszystko mało jędrne,przez co własnei wygladały na mniejsze.Zrobiłam sobie zabieg StretchCare,który działa własnie na zwiotczała skóre nie tylko piersi,ale i ud i brzucha i dzieki temu sa one jędrne,moze nawet jędrniejsze niz przed ciaza.I mnei taki zabieg w zupełności wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biochimie
A ja po ciąży brałam te tabletki Bust UP, ale nie w celu "porostu piersi", a przywrócenia im jędrności i również spisały się wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladne piersi bez skalpela :)
Cześć dziewczyny, nie mam przekonania do tabletek więć zdecydowałam się na zabieg podnoszenia piersi po zakończeniu laktacji. Przed ciąża miałam fajne C - po ciąży już mało fajne sflaczałe małe c :) Generalnie piersi opadły i stały się wiotkie. Dramat. sam zabieg jest bardzo przyjemny - wykonuje się masaż w podciśnieniu i piersi sobie rosną w szklanych bańkach. Już po pierwszym zabiegu widać różnice : wyraźne usniesienie piersi i ładne zaokraglenie.Polecam! W Krakowie : www.doris-dorin.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga_221
hej dziewczyny. ja wiem calkiem sporo na ten temat. bo mam problem z malymi piersiami. jesli chcecie wiedziec wszystko na temat takiego zabiegu, cena itd. wejdzcie w google: powiekszenie biustu kwasem hiarulonowym. tam wszystkiego sie dowiecie:) sama chce sie poddac temu bezbolesnemu zabiegu powiekszenia piersi.tylko musze uzbierac kaske:(. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooonnnn
oskia12 - spierdalaj z tym brzydalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehheheheheh
Kwas hialuronowy to jedna wielka lipa. Kosztuje tyle co implant wchłania sie w kilka miesiecy , producent mowi o 12 miesiącach i wiecje hahahaha ale bzdura, moja kolezanka to robila,wydala kupe kasy , piersi powiekszyla ale nie jest to jakas ogromna zmiana :( Nie mozna przeciez podac pol litra kwasu. Efekt utrzymywal sie 7 miesiec,ypotem coraz ogrzej szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddt
dziś w dzień dobry tvn podali informacje ze we francji zakazano tych zabiegów, gdyż kwas w piersi urtudnia diagnostyke raka piersi. ponoć nawet dwa lata po zabiegu nie jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehheheheheh
heh , no to kolejny agument przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male-duze co za roznica
Najlepsze sposoby na naturalnie piekny biust to; 1. Cwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w bialko i fitoestrogeny(warzywa straczkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujedrniajacy 4. Diete i cwiczenia mozna wspomoc specjalymi tabletkami, ktore w swoim skladzie zawieraja naturalne skladniki. Ich specjalny sklad odzialuje na zenskie hormony plciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiekszania piersi. www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Poważna
Dziewczyny prowadzę portal o tematyce chirurgi plastycznej, medycyny estetycznej itd... Uczestniczymy aktywnie w kongresach, w pokazach(workshop), warsztatach i szkoleniach. Uwierzcie mi na słowo, jeszcze nikt na świecie nie wynalazł środka w postacj leku, herbatki, które by powiększały w widoczny sposób piersi. Tylko operacja za pomocą implantu , lub kwasu hialuronowego lub też wstrzykiwanie tłuszczu pacjentki pobranego np. z biodra powiększa piersi i to w bardzo widoczny sposób. Jeśli któraś z was chce powiększyć sobie biust , to lepiej to zrobić za jakiś czas (zebrać odpowiednia kwotę) niż kupować coś co nigdy nie zadziała. To jest tak samo jak z błyszczykami do ust,które powiększają tylko powierzchownie, czujemy lekkie mrowienie. Zawierają one często odrobinę chilli i dlatego efekt jest raczej nie zauważalny , tylko odczuwalny. I chyba lepiej już zainwestować pieniądze w droższy stanik , który natychmiast poprawi wygląd biustu. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol-p
Najlepsze sposoby na naturalnie piekny biust to; 1. Cwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w bialko i fitoestrogeny(warzywa straczkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujedrniajacy 4. Diete i cwiczenia mozna wspomoc specjalymi tabletkami, ktore w swoim skladzie zawieraja naturalne skladniki. Ich specjalny sklad odzialuje na zenskie hormony plciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiekszania piersi. www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te tabletki to jakoś szczególnie szczerze mówiąc nie wierzę. Ćwiczenia jak najbardziej, dieta też choć oczywiście musicie liczyć się z tym, że działanie będzie na całe ciało a nie tylko na biust (przynajmniej jeśli chodzi o dietę). Dr Kratochwil jest świetnym specjalistą jeśli chodzi o operacje piersi, jeśli kogoś interesuje to może zasięgnąc nawet porady co robić aby biust bezoperacyjnie się powiększył lub jesli ktoras z Was mysli o operacji to skonsultować sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzza
Powiększyć piersi na stałe i estetycznie może tylko operacja plastyczna. Ale musi być przeprowadzona przez prawdziwego specjalistę. Bo nie ma nic gorszego niż źle przeprowadzona operacja plstyczna zamist upiękrzyć czasem jeszcze bardziej oszpeca:( W Warszawie najelpiej bezwątpienia wybrać klinkę dr Sankowskiego. Profesjonalna i miła opieka od pierwszej do ostatniej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×