Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość keira111
Hej. Jeśli macie namiary na jakąś klinike, która powiększa piersi poprzez zastrzyki, to proszę, dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiii
A gdzie najtaniej mozna w ten sposób powiekszyc piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiii
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona spinka
Ok, S_A_M_A_N_T_A, zaczynam masaże twoją metodą!!! Mam 20 lat tak jak ty, po tabletkach też mi nie rosły piersi i marze o tym, żeby mieć B. Napisze za 3!!! Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna3333
Dziewczyny,ja także mam problem z małym biustem,na wkładkę się raczej nie zdecyduję a cena zastrzyków mnie zszokowała...no cóż trzeba czekać aż cena zejdzie na dół...Póki co chciałabym wam polecić super lekturkę do poduszki:Dlaczego mężczyźni kochają zołzy-Sherry Argov ;a to krótki cytat "...dwie zmarszczki plus rozstęp i trafiasz na przecenę jak towar z minionego sezonu"-niestety media tak lansują wizerunek kobiety..a my na to nie możemy pozwalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattiki
Umowilam sie pod koniec maja na wizyte konsultacyjna i po wizycie jest zabieg.terminy na zabieg zastrzykami trzeba robic 3 miesiace wczesniej i wplacac zaliczke,poniewaz nie ma miejsc!!!mam 21 lat i jestem po urodzeniu dziecka.wczesniej mialam rozmiar 85d i teraz moje piersi staly sie wiotkie i bez wypelnienia.mysle ,ze silikony sa paskudne i nie zdecydowalabym sie na nie.takie zastrzyki sa dla mnie jedynym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos nosi A a niby
powinien C czy d to jest tylko nazwa na staniku bo w srodku nic nie ma-tylko się dowartościowuje, a nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko do nattiki Jestem umowiona na wizyte do lekarza na poczatek lipca a widze ze ty wczesniej. Mogła bys mi napisac jak przebiegła rozmowa i oczywiscie zabieg, bo jest to troche kosztowna i tak do konca nie jestem przekonana co do tego zabiegui dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg nazywa się MACROLANE Robi je np. Centrum Chirurgii Plastycznej IQ Medica w Warszawie Efekt REWELACJA ale kosztowny nie powiem i raczej pernamentny, czyli taki na chwile - 2 lata góra - czyli. np. do urodzenia dziecka www.iqmedica.pl tel. 022 465-68-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisza
Czy te Centrum IQ w Warszawie jest dobre? Może ktoś robił tam operację piersi albo inny zabieg.? Proszę o dpowiedż jeśli jest ktoś taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75A
ja kupilam tabletki fabulous breasts zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniab28
to jest kwas hialuronowy ten sam co wstrzykuje się w usta by je powieszyc............. efekt utrzymuje się ok. 18 m-cy - max-- generalnie na rok to wystarcza ale pózniej i tak trzeba to uzupełniac a koszt jest zblizony do ceny wyjsciowej- ok.15.000 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erlich
po 1,8 roku uzupełnia się ale tylko połowę zawartości, po nastepnych 2 latach 1/3 i wtedy efekt jest permanentny.Tyle że są trudności ze zrobieniem mammografii. 120 ml w jedna pierś to mało, skoro implanty żeby je było widać mają np po 350 i to te średnie.Więc zastanawiam się nad efektem, bo zapłacić tyle kasy i efekt mizerny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boobik
efekt na 2 lata , powiększenie o rozmiar w dodatku za 15 tyś żł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link do dobrej strony
oczywiscie jest tam glownie o cud tabletkach i ziolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna222
bezoperacyjne powiększenie piersi to nic innego jak wstrzykniecie w biust kwas hialuronowy, jest on w pełni bezpieczny wchłania się on całkowicie do organizmu, na tej samej zasadzie powiększa się usta i wypełnia zmarszczki, w Bydgoszczy taki zabieg można wykonać w klinice dr Bieńkowskiego, tyle ze nie należy do najtańszych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
to jest lipa. kosztuje wiecej niz normalne implanty, utrzymuje sie do 2 lat, kwas hiauluronowy ktory sie wstrzykuje moze sie nierowno wchlaniac i piersi beda krzywe, a wstrzykuje sie maxymalnie 150ml - efekt nie jest oszalamiajacy. jednym slowem ZAWRACANIE DUPY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiŚka.lalala.
Znacie może jakieś niedrogie kremy lub tabletki na powiększenie biustu? Jestem płaska jak decha! Na początku wakacji mam kolonie nad morze! Bardzo mi zależy na tym żeby się nikt ze mnie nie śmiał że jestem płaska jak decha! Błagam pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microlane
to byl ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiŚka.lalala.
Jaki zabieg? Nie czytałam tego forum... (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiŚka.lalala.
Microlane! jestem za mała na ten zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieeeeee
wznawiam temat, czy któraś z was zdecydowała się na ten zabieg? Podzielcie się wrażeniami i opiszcie jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizyssss
Mialam kiedys miseczke A.Po urodzeniu dziecka mam B.Moze warto poczekac troche czasem piersi rosna po 20 roku zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×