Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość lovemetender
jestem w trakcie kuracji Bust up-em i ciesze sie ze najpierw sprobowalam tabletek, anie poszlam pod noz, bo piersi wyraznie sie ujedrnily i podniosly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe_heaven:)
no przyznam się szczerze że ja też nie wierzę w to, żeby można było powiększyć biust za pomocą tabletek, owszem dobry push up albo silikonowe wkładki do biustonosza się sprawdzają, ale tabletki no raczej nie bardzo. Moim zdaniem jedynym sposobem jest operacja. Ale też trzeba wybrać możliwie najlpeszego lekarza, jak wspominany wyżej dr Kratochwil. Na tabletki szkoda pieniędzy takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londonianka
A wierzycie w cud masaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam , te sposoby
na powiekszanie to tylko wyciaganie kasy. Sa 2 skuteczne sposoby: przytyc albo implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby jakie cwiczenia na
biust? Przeciez nie ma takich cwiczen ktore powiększą biust. Rozbudują klatkę piersiową to z tym się zgodzę ale na pewno nie powiększą piersi,wręcz odwrotnie nawet,może nam z piersi 'spaść'. Chodzę na siłownie i szerokim łukiem omijam sprzęty na klatkę piersiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre zarty
normalnie nie da sie czytac tego watku, 90% to pisanie reklamowe 4 firm, i w kolko to samo pod roznymi nickami, BREDNIE BREDNIE I JESZCZE RAZ BREDNIE!! A NAWINI W TO WIERZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolecajka
Jak ktoś o czyms pisze to od razu reklama, przestańcie, bo juz czytać nie można. Proszę o podanie namiarów gdzie mozna kupic tabletki na porost biustu, tylko proszę o dobre, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Naturalne powiększanie biustu. Perfect Bust Gel sprawi, że Twoje piersi już w kilka minut będą wyglądały na większe i bardziej jędrne! Efekt pięknych piersi już w 7 minut! Piersi staną się jędrniejsze, a przez to atrakcyjniejsze. Czy nie o tym marzyłaś? http://tnij.org/qdnp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffi___
mam pytanie do sceptyczek: wypróbowywałyście tabletki? Moim zdaniem to działa i to dokładnie na tej samej zasadzie jak antykoncepcja hormonalna, która też wpływa nieznacznie na powiększenie biustu, oczywiście piersi od nich jakoś niesamowicie nie urosną cudów spodziewać się nie należy czy efektów identycznych z tymi tutaj http://breastactives.pl, ale mogą zwiększyć objętość nawet o rozmiar i wyraźnie poprawić jędrność. Do tego perfekcyjnie dobrany biustonosz, wzmacnianie piersi ćwiczeniami (mięśnie podtrzymujące) i można zyskać ładnie ukształtowany biust bez wydawania kupy kasy i ryzykowania zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie medytacja na powiększenie biustu.. . Dobre sobie :D Ale co do skuteczności tabletek: uwaŻam, że działają, ale... Nie można oczekiwać że z niewielkiego biustu piersi nagle zrobią się ogromne. Prawda jest taka, że takie efekty to daje tylko operacja. A jak ktoś zainteresowany jest naturalnymi sposobami powięskzania piersi to może zajrzec http://tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl/. Jeśli chcemy poprawić wygląd piersi i nieco zwiększyć ich rozmiar, to myślę że można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy troche hormonow, sterydow i same rosna....ja po chorobach mam ten problem, piersi urosly 75 dd. Niestety dla mnie to koszmar, bo nie cierpie duzych, wiec ja sie szykuje za jakis czas na operacje zmniejszenia, marze aby nigdy nie musiec nosic stanika, malutkie a lub b . A duze piersi to wiecznie obolale ramiona i odparzenie pod biustem, nie polecam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisze ,ze naturalnie mialam zawsze B , urosly najpierw po tabletkach antykoncepcyjnych, a potem po lekach, ja jestem w miare normalnej budowy, waga ok 56-58 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotttie
ja też zauważyłam, że mi biust rośnie pod wpływem tabletek antykoncepcyjnych - wyraźnie powiększa się i nabiera jędrności chociaż oczywiście nie ma mowy o powiększeniu rzędu dwóch czy trzech rozmiarów, skoro tabletki powiększające biust (te ziołowe) działają podobnie choć bez efektu antykoncepcyjnego nie rozumiem dlaczego tak wiele osób neguje ich działanie ____________________________ http://Powiekszeniepiersi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja też zdecydowałam się na tabletki wybrałam BUST-UP ze strony joyusa.eu. Jednak zastanawiam się czy przy tak szybkim wzroście piersi nie powstaną na nich rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jest ciężko stwierdzić, czy tabletki są skuteczne, czy nie. Nie miałam ich okazji przetestować na własnej skórze więc nie powinnam się tutaj wypowiadać, ale przyznam, że jestem do nich bardzo sceptycznie nastawiona. Kiedyś czytałam o tym ile kobiet zostało oszukanych przez firmy sprzedające takie preparaty, ale to było dość dawno, więc może i coś się zmieniło, ale jakoś mimo wszystko ciężko mu uwierzyć w cudowne działanie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja przyznam się szczerze nie wybrałabym tabletek, których nie można dostać w aptece, bo to dla mnie byłoby podejrzane. Fakt, że swoje kupuję przez neta, ale jest to mój wybór podyktowany nieśmiałością i bliską znajomością z panią farmaceutką z pobliskiej apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez te tabletki to placebo,nie szkoda Wam kasy?Kochane dziewczyny,przeciez to nie pomaga,nie dajcie sie naciagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
A można wiedzieć, od jak dawna Marcin177 je stosujesz i które wybrałeś? Bo domyślam się, że nie dodajesz opinii nie mając doświadczenia w tym temacie. Ja nie znam się na motocyklach, więc nie daję rad na forach motocyklowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ----
co zrobic, gdy zawsze znajdzie sie jakis frajer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki
albo ktos, kto lubi wyrzucac kase!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Każda z nas lubi czasem zaszaleć:) Poza tym zarabiam, nikomu nie kradnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka _35lat
Ja stosuję herbatę na powiększenie i ujędrnienie biustu już od 2 miesięcy i jestem bardzoooo zadowolona z efektów. Mój mąż również. Operacji nie poddam się nigdy a biust mam większy o 2 rozmiary i nikt nie będzie mi wciskł , że zioła na biust nie działają BO TO NIEPRAWDA. Owszem działają a ja jestem na to przykladem . Pozdrawiam i polecam herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Oregon State University (USA) kierował kompleksowymi badaniami nad chemią i biologią chmielu. Utrecht University, Wydział Medycyny i Chemii, dr Van den Berg oraz Beukelman opracował badanie na temat składników kapsułek. Badania kliniczne PS-20062 zrealizowane przez PharmaScope w OmniMed (Holandia) pod kierunkiem prof. dr Labadie, dowiodły skuteczności połączenia składników zawartych w kapsułkach osiąganiu efektu jędrności oraz powiększenia piersi. Także tabletki, które mają w swoim składzie chmiel na pewno są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to uczucie
gdzie dostanę te ziółka? Jak się nazywają? Ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×