Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

goja--> do koszmarów ja też mam jakieś co chwilę :( meczące są i głupie myśli po głowie się później snują!!!! Mój gin twierdzi, że poród naturalny to coś pięknego i że będzie dobrze- ale co on może wiedzieć- w końcu jest facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obstawiać mnie!!! Ja się boję!!! 26.10.2008 - ja rodzę w Gdańsku, nie w Poznaniu. Tłok jest wszędzie, ale nie martw się - nie zostawią nas bez opieki!. a u mnie kaloryfery włączyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
kurcze a mnie to krocze tak ciągnie,ze bardziej turlam sie niz chodze... Ale teraz doszedł inny problem, na brzuchu dostałam jakiejś wysypki, swędzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale maiałam prasowania - az 5 koszulek:) Włączyłąm pranie i znowu zamulam. Szukam jakiejś fryzury, bo 4 października mamy wesele kuzyna, i tego ślubu na pewno nie ominę! Tym bardziej, ze jest blisko i jak coś to szpital też:D zaraz wezmę się za obiadek - makaron ze szpinakiem. Nie chce mi sie nic innego wymyślać. Strasznie męczące jest to siedzenia w domu. A jestem na zwolnieniu dopiero od piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, a swędząca ta wysypka? moja siostra miała co chwila coś na brzuchu - uczulała się na te wszystkie maści przecirw rozstępom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
tak swędzi. No właśnie teraz zmieniłam krem na rozstępy, ale nie mam tego uczulenia wszędzie tam gdzie smaruje tylko tak od pępka w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) deli - to smaruj smaruj, a masz rozstepy na brzuchu? Bo ponoc kiedy swedzi to znaczy ze moga za chwile sie pojawic rozstepy.. wiec smaruj ;) Ja biore sie za bieczenie szarlotki. Pierwszy raz, zobaczymy czy mi wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli walnij sobie wapno tylko takie bez dodatków- mi pomogło i nie smaruj się może na razie tym kremem. Goja początki są bardzo męczące ale potem się można przyzwyczaić ;-) Paula ja też myślę, ze Ty się załapiesz na podium ;-) Gandziulka super \"przygoda\" z porodem. Jeszcze raz ogromne gratulacje! Ja dostałam dzisiaj kolejnego mmsa ze zdjeciem nowo narodzonej dzidzi. Koleżanka w Poznaniu rodziła i narazie wiem tylko tyle, ze zajęło jej to 13 godzin a mały waży 4100 i mierzy 60cm więc spory chłopak z niego a Ona drobinka taka ;-) Szczegóły ma mi opisać jak wyjdzie ze szpitala. I znowu obiad trzeba gotować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
ale moze własnie uczulił mnie ten krem? kupiłam teraz z Ziajki. Kupie wapno do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandziulka: Jeszcze raz gratulacje! Super,że tak to wszystko przeszłas! A Julia po prostu prześliczna:-) 🌻 Kitka: współczuję Ci tych przeżyc. Domyślam się jak się zdenerwować musiałaś. Może to faktycznie coś z moczem. A wiesz, moja koleżanka,która właśnie niedawno rodziła też miała podobną przygodę, krew kapała, nic nie bolało a okazało się,że jej hemoroidy wyszły:-( Viola: daj znać jak po konsultacji:-) Kami:a o co chodzi z tą czerwoną wstążeczką? Znowu jakiś zabobon? 26.10.08: Nie martw się, szpital na Polnej mimo iż wygląda jak z PRLu to jednak jest to jedna z najlepszych placówek gin.-położniczych w Polsce. Będziesz miała najlepszą opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde coś mi się porąbało z tym obiadem i już jest gotowy! A wszyscy wracają po 15 do domu:) Nie wiem czemu ja go teraz zrobiłam, jakaś zamotana jestem. Viola - łóżeczko jest śliczne:) Ale ja się cieszę, że odziedziczyliśmy, bo kurczę byłby kolejny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tez mialam mieć od znajomej , ale okazało sie , że brakuje jej tam jakis srubek czy cos takiego i mąż stwierdzil, ze kupimy myśle , że cena jest ok jak na lózeczko z materacem. Goja a Ty kupowałaś sam materac czy coś mi sie pomyliło , bo właśnie nie wiem jaki kupic , ale wszyscy mi polecają kokos-pianka-gryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola --> lozeczko super! mnie sie bardzo podoba. kitka --> nisia moze miec racje.. tym bardziej, ze nie pisalas o tym, ze narzekasz na pecherz, jak ma sie zapalenie pecherza to nie leci tak mocno krew i na pewno bys czula duzy bol przy oddawaniu moczu. to maga byc hemoroidy, tez krwawilam na poczatku ciazy taka zywo czerwona krwia, ale jakos mi przeszlo jak zmienilam diete i zaczelam jesc jogurty, ziarenka, sliwki itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - ja kupowałam właśnie taki kokos-pianka-gryka. Też słyszałam, że jest najlepszy dla dzidziusia, bo twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Gandziulka już nadrabiam :) Podczytuję was cły czas ale sił na pisanie to za bardzo nie mam. od kilku dni, wzięło mnie gigantyczne przeziębienie i przeważnie śpię albo wyleguję się pod kołderką. Wczoraj poszłam w panice na usg, bo to już od dziś tylko miesiąc do terminu a mały coraz mniej się rusza. ale okazałao się, że jest ok, tylko leży tak jakoś dziwacznie w poprzek :) I leciutki jest bo ma niecałe 2500 :( Szyjka długa, a brzuch twardy jaby kamienie w środku były. Lekarz mnie trochę podniósł na duchu bo powiedział, że mój synek ma piękne serduszko i żadko się takie serduszko ładne widzi . Gandziula ja ci cały czas tego cc zazdroszczę, bo przyznam, że się po pierwszym porodzie strasznie boję. Teraz to już pnika mnie łapie przy każdym skurczu. Ale wiesz jak ja miałam cc 3 lata temu to mnie całkiem uśpili, chyba że dali mi tlen a ja usnęłam ze zmęczenia, sama juz nie wiem. Tak czy inaczej zobaczyłam małą jak już była ubrana zmierzona i zważona . Bardzo się cięszę, że już masz Julcie w domku i wszystko jest o.k. Pozdrawiam wszystkie i idę się kurować, bo już nie mam siły smarkać . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam od dermatologa i z banku, teraz zajadam jeżyny. Kupiłam też suszoną żurawinę i imbir - trzeba się wzmacniać przy tej pogodzie- zwłaszcza że muszę chodzić rozpięta:( Dzwoniłam do laboratorium, są juz wyniki posiewu, wieczorem odbiore i od razu wepchne się do lekarza. Jest szansa że od dzisiaj będę brała antybiotyk. Obiad mam z wczoraj, bo nagotowałam na 2 dni. W domku ciepło - wszystkie kaloryfery poodkręcałam- niech się nagrzeje porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa-- ja jak zwykle spóźniona obejrzałam twoje fotki na nk :) Sliczne. A tak w ogóle to jak zobaczyłam tę blondynkę to się nie dziwię, że twójego faceta strzała amora dopadła :D ładnie ci było w tym blondzie. Taki zbuntowany anioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - uważaj z tym imbirem, czytałam, że kobietom w ciąży nie wolno go jeść. mamamalwiny - łączę się z tobą w tym cholernym przeziębieniu! Od piątku męczy mnie gigantyczny katar, ale już przynajmniej gardło tak nie boli. Może gdybym właśnie się wygrzewała w łóżku to by szybciej przeszło, ale ciągle jest coś do zrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju, czemu nie można imbiru? przecież na mdłości polecają herbatkę imbirową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja tez slyszałam , ze nnie można jeść imbiru , wiem , ze na mdłosci pomaga , ale czemu nie można to nie pamiętam , bo czytałam to na samym początku ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy - sprawdzam w googlach- wszędzie na mdłości polecają herbatę imbirową i częśc witamin ciązowych zawiera imbir, więc chyba nie za bardzo szkodzi. Zresztą już za późno - zaraz rodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - ale ja mam na myśli taki surowy korzeń imbiru. Ponoć za bardzo drażniący. Nie pamiętam dokładnie. Bo w herbatce to są dodatki tylko. Czytałam kiedyś o tym, bo moja teściowa pije herbate ze startym korzeniem imbiru, taka odchudzająca kuracja i tam było napisane, że kobiety w ciąży nie moga tego pić. Zbieram się zaraz do tego fryzjera, brak koncepcji, więc pewnie się znowu poddam wenie twórczej mojego fryzjera:) Mam tylko nadzieję, że długo mi nie zejdzie, bo coś te plecy mi nawalają. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no herbatek odchudzających to na pewno w ciązy nie można. Ja zawsze stosowałam imbir na gardło - do ssania. albo zalewałam wrzątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami moze i u mnie posprzatasz ? :) ja mam ostatnio wielkiego lenia Kurcze myslicie , ze to hemoroidy ? Krew na bank leciala z moczem a nie za przeproszeniam z odbytu . Jutro rano zaniose mocz do badania ( bo dzis sie jednak krew znowu pokazala ) i poprosze , zeby mi go szybko zbadali . Bede musiala zadzwonic do mojej gin , bo wizyte mam dopiero w piatek za tydzien . Moze podpytam tez polozna w szkole rodzenia . Jutro akurat mam zajecia . Jak nie urok to ... wwwwwwwrrrrrrr Lece robic obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny i wszystkie dziewczyny --> dzieki za komentarze na nk i za tyle komplementow, przydadza sie:) jakis czas mialam jakies dziwne zjazdy, ze wygladam gruba i napuchnieta i nieatrakcyjna, ale mi przeszlo:) a blond to ja bylam strasznie dlugo az do znudzenia, rozjasnialam sobie je caly czas, wlasciwie to ciemne wlosy mam od 2 lat dopiero :) tez pilam herbatke imbirowa jak mialam mdlosci i do tego jadlam ciastka imbirowe i teraz juz na ta herbatke patrzec nie moge:) gorzej, ze dostalam na walentynki od swojego chlopaka duzy perfum armani \"diamonds\" i zostalo mi go sporo a kojarzy mi sie teraz tylko z jednym..:( bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×