Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

kitka --> a moze zanim nastepnym razem zrobisz siusiu to poczekaj chwile, bo mnie ta krew leciala z moczem ale z odbytu, po prostu jak zaczelam sie napinac do wyproznienia.. jak wczesniej miewalam zapalenia pecherza, to lecialo mi jedynie odrobina krwi i to takiej rozowej pod sam koniec i to bolalo i pieklo okropnie przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa ja juz zaobserwowalam jak to u mnie jest . na bank leci z moczem . kapie przy samym koncu . Teraz to zaledwie 2 - 3 kropelki . Ale dziwne ze nic mnie nie boli czy nie piecze jak to zwykle bywa przy zapaleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No ale produkujecie!!! Wcale nie nadazam z czytaniem, ostatnio przed kompem mi sie siedziec nie chce, mamy taki niewygodny fotel do biurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka --> sama wiesz najlepiej.. musisz to zbadac. cale szczescie ze nie piecze bo by bylo przerabane. zycze ci, zeby to sie okazalo jednak czyms blahym. ja wlasnie wracam z zakupow, nie moglam sie powstrzymac przed kupnem kompletu poscieli dla siebie:) wydalam na nia kupe kasy ale jest przesliczna - przeszywana jasnozielona satynka i jasnozielonymi drobnymi kwiatkami. no i wymienilam odkurzacz, bo sie zapchal filtr i ni jak nie mozna bylo go wyczyscic, i zalatwilam formularze do macierzynskiego. pewnie moj facet bedzie ze mnie dumny bo od kiedy jestem w ciazy to zrobilam sie taka niemota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa --->Też mam te perfumy i jak je poczuję to mi na pawia zbiera :( Własciwie to nie uzywam w ciąży żadnego zapachu. Wszystkie mnie osłabiają. Wczoraj zaczełam zajecia w szkole rodzenia. same wykłady bo rodzić na ćwiczeniach pewnie i tak mnie nie nauczą (i ten cholerny leń). Dziś nie dotrwałam do końca bo... porzygałam się jak kot po 40 minutach i z mężem stwierdziliśmy że pora do domu :) Ale jutro chcę być bo bedzie psycholog. A dziś to myślałam że nieba liznę :( tak mnie pachwiny nawalają i odcinek lędźwiowo krzyzowy. I zakwasy w udach :( Ledwo chodzę, ledwo leżę... Ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po wizycie w klinice termin cesarki mam na 17 pazdziernika , ale 10 mam byc na KTG , bo moze byc wcześniej lekarz powiedział, że dzidzia mała bo waży 2200-2300, a łozysko mam już rozwiniete jak przy donoszonej ciaży takze od jutra ostro zabieram sie za przygotowanie , do narodzin , bo moze to byc juz za 3 tygodnie , a na 100% za miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. I ja miałam USG - okazuje się że jestem według poprzednich wyników w 34 tygodniu i 2 dni a bobas jest duży - nogi ma 70mm, główka jak w 36 tyg i 6 dni, brzuszek jak w 37 tyg i 6 dni, na dodatek waży już 2,80 kg. I ja takiego klocuszka mam wypchać naturalna metodą!! ufff będzie gorąco - jutro mam wizytę u położnej zobaczymy co ona na to :) tak więc mój maluszek jest ogromniasty - mąż się śmieje że nie trzeba było tyle jeść ;) pozdrowionka dla wszystkich mam i brzuchatek ;) casłuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzikm --> ja tez podobno jestem wieksza i mam lozysko rozwiniete bardziej i zawsze bylo wieksze niz w normach, i powiedziala, ze moze duze dziecko sie rozwinac, ale narazie nie wiem.. no na szczescie to chlopiec to moze byc wiekszy no i moj chlopak juz sie zaczal cieszyc, ze duzego chlopaka bedzie mial, ze w rugby bedzie gral, ze jak bedzie mial jakies klopoty to po syna bedzie dzwonil zeby go wywabic z opresji i takie tam:P ja mam nadzieje, ze jednak jest malutenki okruszek:D. provitamina --> szczere wspolczucia, ja sie meczylam dobre kilka tygodni z poczatku, to byl najgorszy etap mojej ciazy. juz teraz moge uzywac perfumow spokojnie tylko bez tego jednego po ktorym mam mdlosci od razu na samo wspomnienie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! byłam u lekarza, na bakterię mam ampiciline, cisnienie idealne, ktg tez (żadnych skurczów). Waga hmmm poszła w górę - łącznie 14 kg - ale sie ze mnie położne smiały, że tylko w brzuchu. Lekarka mówi ze wg niej dotrwam do terminu. Ide jeszcze jedno pranie powiesić. Jutro dzwonie do fryzjera, umówię się na jutro albo na piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - ta bakteria to Streptococcus agalactiae - lekarka mówi ze lepiej to przeleczyć teraz. Tylko kurde mogła mnie wcześniej leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu dzis tak pusto ? :) ja wlasnie zmykam do laboratorium a potem na male zakupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Witam w ten deszczowy poranek ;-) Ja wczoraj byłam u położnej- spotkałam się z Nią pierwszy raz ale każda mama mówi, ze lepiej mieć \"swoją\" położną więc i ja znalazłam dojście. Dzisiaj z mężulem na miasto się wybieramy za zmywarą i pewnie kupię wanienkę bno męczy mnie świadomość, że jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecik----> zmywara dobra rzecz :) Tylko ciągłe wojny kto ma załadować :) Nie byłabym soba gdyby nie poranne mdłości (w 37 tyg ciąży :( )Zaraz chyba zwariuje :( Oby donieść do lazienki bo ostatnio to róznie bywa :( A zresztą... nie będę pisac bo Wy może jeszcze przed śniadaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki :) provitamina - ja co chwila latam do ubikacji ale nie przez mdlosci... :( nie bede wiecej pisac bo rzeczywiscie moze niektore jeszcze przed sniadaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście z mdłościami i innymi kibelkowymi dolegliwościami nie mam nic wspólnego ;-) Za to od jakiegoś tygodnia swędzi mnie w kroczu ale nie głęboko tylko z samego wierzchu czyli tam gdzie zaczyna się za przeproszeniem pipka. Smaruje maścią i nie przechodzi a wizyta za tydzień :-( A wy kobietki walczcie z "rewelacjami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina a próbowałaś pić wodę z miodem cytryną i imbirem? Mi to pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecik0 -ja mam podobnie z tym swedzeniem , ale troche głebiej i mam takie jakby czerwone uczulenie , wczoraj lekarz w klinice powiedział , ze myć sie mam samą wodą j żadnych płynow do higieny intymnej , ja to smaruje kremem na odparzenia dla dzieci , ale nie bardzo pomaga , nie wiecie czy w iazy mozna stosować maśc clatrimazol, bo to mi zawsze pomagało? Powiem wam , ze po tej wczorajszej wizycie uswiedomilam sobie , ze juz mi bardzo mało czasu do porodu zostało , to znaczy miesiac lub 3 tygodnie , ale i tak mnie to przeraza no i bardzo martwi mnie waga mojej córci , że jest taka malutka , przez to wszystko dzisiaj nie spalam całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a mnie też dopadły mdłości tylko tuż przed snem i na dobranoc \"witałam\" kibelek :( z tego co widzę to mój post o okuliście przeszedł bez odpowiedzi, więc chyba żadna z Was nie ma takiego problemu. a tak z innej beczki to dziś w nocy na mojej wiosce, kilka bloków dalej 20 latek dźgnął prosto w serce swojego kolegę 23 latka! :( śmierć na miejscu! Ten chłopak co zginął to syn mojej mamy koleżanki! strasznie przykro mi się zrobiło jak się dowiedziałam :( do tego mojej mamie śniła się dziś ta koleżanka i ten chłopak jak był dużo młodszy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymiotuje do 5 tygodnia ciąży do... dziś :( Cała ciąża! Dni kiedy nie wymiotowałam = nie więcej niż może z 10. Dni kiedy nie miałam mdłości = 0. Probowalam wszystkiego. Na imbir nie moge patrzec a juz tym bardziej z miodem. Przeważnie przechodzi do godziny 15 :( Czy którąś z was boli w pachwinach? Bo mnie tak coś rwie od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w pachwinach boli już od jakiegoś czasu ale ginka powiedziała że teraz juz tak będzie i że jakoś muszę to przetrzymać, najgorzej jest rano a jak już się trochę rozchodzę to da się wytrzymać czasami nawet przestaje boleć Violcia rzeczywiście kruszynka z tej twojej dzidzi aż żal ze nie chcesz rodzic naturalnie bo przy takiej wadze dzieciątka pewnie by łatwo i gładko poszło :) ale szanuje twoją decyzję do cc i wiem że każda z nas do tego inaczej podchodzi. U mnie natomiast zapowiada się małe słoniątko :) :) :) początkiem 34 tygodnia ważył już 2500 teraz mam wizyte 30.09 i aż się boję !!! w ostatnich tygodniach przybierał maxymalnie czyli ok. 300 na tydzień jak nie przystopował to aż strach pomysleć ale teraz na wizycie u gin. będzie miał ok.3500 a do porodu zostanie jeszcze jakieś 3 tygodnie :( bedzie ciężko ale tak bardzo chcę rodzić naturalnie że nie wyobrażam sobie innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) falsa - zdjęcia masz śliczne, bo śliczna z ciebie dziewczyna:) I lepiej nic kobieto nie mów o wadze i tyciu! Już nawet ja przestałam marudzić:P ProVitamina - współczuję ci biedna tych mdłości i wymiotów... Tak całą ciążę się męczysz i pewnie najbardziej chcesz już końca. Ale już bliziutko:) A w szkole rodzenia na ćwiczeniach nie uczą rodzić, tylko ćwiczysz sobie mięśnie krocza i przygotowujesz je do porodu, rozciągasz, masujesz. Bardzo jest to przyjemne:) Viola - nie martw sie, mała jeszcze ma czas żeby nadrobić. Gratuluję ustalonego terminu, już możesz się porządnie przygotować:) magdzikm - mój mały w 34 tyg. też ważył 2800 i lekarz powiedział, że jest to zupełnie w normie! Więc nie masz się czym martwić. I tak ostatecznie z wagą dzidzi się okaże w tym ostatnim czasie jak nabierze tłuszczyku. paula - jak będziesz tak prać i wieszać to faktycznie zostaniesz trzecią mamą na forum:D Kami - okropna historia! Aż strach czasem myśleć, że takie rzeczy się dzieją wokół nas... A ja jestem po fryzjerze i po dyskusji zdecydowałam się na jednolity kolor - brąz:) Musze się jeszcze do niego przyzwyczaić, bo zawsze miałam choć parę jasnych pasemek. Ale doszłam do wniosku, że nie będę miała czasu przy dzidzi na odrosty. Zaszaleję z kolorem jak już opanuję sytuację i stanę się \"poukładaną\" mamą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s -jak mozesz to napisz mi gdzie jest ta hurtownia na grazyńskiego , bo chyba tam pojade po łózeczko. Dziewczyny , bardzo wam dziękuje za słowa pocieszenia , ale jak patrze ile ważą wasze pociech to naprawde bardzo mnie to martwi , no bo przez miesiąc to ile ona moze przybrac na pewno mniej niż kilogram , aż strach myślec , że urodzi sie taka malutka , a moze ja po prostu zle jem jak myslicie ? Faktycznie od kilku dni wcale nie jestem głodna i jem troche mniej , no , ale co mam wpychac w siebie na siłe jak mi sie nie chce jesc juz sama nie wiem co mam robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola- moja znajoma urodziła (mimo że w terminie) maluszka 2900. A teraz ma 4 miesiace i taki z niego klocek że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina -no wiesz niby ja to wiem , ze nie ma na to reguły , ale jakos tak nie to niepokoi , bo sobie myśle , ze to może moja wina , że sie zle odżywiem czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam USG w środe to zobacze jak moj maluch. Ja jem bardzo malo. Mam 179 cm a waze 73 kg także dużo nie przytulam. Tez zastanawiam się jaki bedzie moj Patryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - nie martw się, często to ile jesz nie ma wpływu na wagę dziecka. Ważniejsze jest to, czy jest dobrze rozwinięte a nie ile waży i mierzy:) Moja ciotka ważyła jak słonica a urodziła kruszynkę 2 kg!!! Wszyscy myśleli, ze będa bliźnięta a tu taki mały brzdąc. ProVitamina - ty pewnie przez te wymioty nic nie prytyłaś, no bo i z czego! Ale najważniejsze, żeby mały był zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff umęczyłam się troszkę- wymyłam całą łazienkę- jakoś mnie wzięło choć myślałam , że leń już jestem na maxa! co do wagi dzidzi nie martwcie się- mojej siostry synek ważył- 2700 taki chudziutki był, ale powoli nabierał i tak z Waszymi czy naszymi dzidziami będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
magdzikm.... moja dzidzia w 43 tyg też ważyła 2800, gin mowiła,ze to duze dziecko :) a ja chce rodzic naturalnie... ProVitamina...serdecznie współczuje wymiotów i to przez całą ciąże.. co do mojego uczulenia na brzuchu jest o wiele lepiej, przestałam się wczoraj smarować kremem i piłam wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×