Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

dzagusia: http://fotelik.info/pl/art/isofix,15.html to system mocowania fotelików, uznaje się go za bardzo bezpieczny, niestety foteliki z isofiksem, są cholernie drogie. Ta strona w ogóle jest dobra, duzo cennych informacji. Dlatego ja cały cały czas woże Franka w foteliku o-13, boje sie go poadzic w wiekszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
witam po dłuższej nieobecności (nie wiem w ogóle czy zauważyliście ze mnie nie było). W Karpaczu było super, pogoda też nie najgorsza. Tęskniłam za małą, ale dobrze też tak we dwoje chociaz te kilka dni. Mamy już 2 ząbki. Aha ostatnio mała dorwała z biurka pieluchę z kupką i cała sie wysmarowała.... A raczkuje jak szalona i w ogóle wszędzie jej pełno, kręciołek straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, zauważyłyśmy:) Zdjęcia masz cudowne - super wyglądasz, a Polska jest przepiękna. Deli, bardzo bedzie Franka bolalo podciecie tego wędzidełka? 22 mam wizyte w przychodni przyszpitalnej, wtedy ustalam termin na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli no właśnie zastanawiałam się ogladając twoje fotki na nk jaką masz ksywkę na kafe ...zdjęcia rewelacja ....ja też lubię się tak przerąbać po górach ...yyyyyyyy tzn. lubiałam bo ostatnio pokonałam orlą perć w tatrach jakieś 6 lat temu :( a tydzień temu z ledwością pokonałam naszą szyndzielnię ( wys.1026 m )co prawda z wózkiem i dzieckiem na rękach no ale niestety trzeba to powiedzieć głośno KONDYCJA JUŻ NIE TA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula dzieki za stronkę akurat przed chwilą na nią trafiłam i całą przeczytałam i z ciekawością zerkłam na ceny fotelików z tym systemem i łooooo matko !!!!!!!!!!!!!!! załamka minimum 1200 w górę jak chcemy żeby się dodatkowo rozkładał do pozycji półleżącej ciekawe skąd my tą kasę weźmiemy jak teraz tylko jedna wypłata :( chyba gwizdniemy młodemu ze skarbonki bo założyliśmy mu jak miał 2 ms i tak mu tam wrzucamy i uzbierało się ze trzy stówy to niech się dołoży wkońcu to dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia, ja tego problemu nie mam, bo w mojej Pandzie nie ma tego systemu:) zdecyduje sie chyba na Chicco key X-plus, w testach jest średni, ale przynajmniej jest. a cenowo na allegro 415 zł. Kupie dopiero w sierpniu, bo we wrzesniu oddaje nasz fotelik nowemu kuzynkowi Franka. Urodzi sie na poczatku września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie dziewczyny rozdiamentowalyscie - kiedys bylam pierwsza a teraz ... ostatnia:( marcela jak ty to robisz?? ty chyba jakies kody masz co?? przyznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Gratulacje dla zebaczy i siadająco- raczkujących :) Jakie DIAMENTY? Kurde 3 dni mnie nie było i już nie wiem o co chodzi. Pmocy , też bym pograła :D Moje dziecko stoi przy mnie i z upotem maniaka wciska mi enter. A z innej beczki to mamy już 5 i kawałek zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nadal bezzębni:) noc w miarę, ale znowu w moim łóżku. Artigiana, dziewczyny grają na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziś wieje, ale słonko świeci i jak Michaśka wstanie idziemy w końcu na spacer! uffff dzagusia-->my też myślimy o kupnie fotelika bo Michaśka taki wlki czołg jest, że ledwo się mieści do tego aktualnego! my myślimy o takim: http://www.autofoteliki.pl/dane1.php?id=211 goja-->jak już raz usiadł to teraz pewnie będzie siadał jak stary ;) muszę zacząć grać w te diamenty! paula-->jak t le białę plamki zeszły z języka odrazu to nie pleśniawki. deli-->gratulujemy ząbka!i zdjęcia też super! szczerze zapomniałam jaki jest Twój nick na kafe! dzagusia-->ale miałaś fajowski dzionek! artigiana--> zapisuj się na facebook! :) a Blanusia to chyba najwięcej ząbków ma! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie było mnie chwilkę i już mi ciężko nadrobić! mamamalwiny - nie chce zapeszać ale super że Kajtek wychodzi na prostą! tfu tfu oby tak dalej i dość już tych lekarzy! paula - nie stresuj się kochana tak tymi fotelikami:) Ten twój długas to sie pewnie męczy już w kołysce, tym bardziej że je się montuje tyłem do jazdy! My juz od dawna jeździmy w foteliku 0-18 i Wiktor jest zadowolony:) deli - uwielbiam Karpacz:) Musimy się tez tam wybrac z małym, choć to już wyprawa na caly dzień. Zaraz zerknę na zdjęcia:P gratulacje z okazji ząbków! U nas dalej pusto:) dzagusia - na pewno można kupić takiej foteliki z isofixem, moja szwagierka ma taki, kupiła na wyprzedaży za ok. 200 zł i jest bardzo dobry. Nie ma co przesadzać z ceną, bo ja wychodzę z założenia, że to wszystko zalezy od nas a nie od fotelika. On ma tylko wspomóc ale nie uratuje życia w razie poważnego wypadku, nawet ten najdroższy. Artigiana - daje ci linka do tej gry, ale uważaj bo strasznie wciąga! http://apps.facebook.com/bejeweledblitz/?lpt=ff1c-inline Kami - super michalina wstaje w łóżeczku! A Wiktor niestety więcej nie usiadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latam jak kot z pęcherzem od paru dni, normalnie jakbyśmy się na zawsze wyprowadzali a nie tylko na 2 tyg urlop... Jutro mamy samolot o 6 rano, więc od razu was pożegnam dziś, bo nie wiem czy później zdążę. Dzagusia, my mamy tym systemem zamontowany fotelik, ale na 100 nie kosztował tyle, a kupowaliśmy nowe ze sklepu i mocowanie i fotelik. Ale generalnie chyba faktycznie warto zajrzeć na Allegro, mogą być fajne korzystne oferty. Idę spacyfikować potwora, czas na drzemkę, może uda mi się coś dopakować jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i gdybyśmy się już dziś nie czytały, to buziaczki dla wszystkich małych i dużych i dużo słoneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Całkiem sporo naprodukowałyscie przez ten weekend :) Ja niestety nie miałam zbytnio czasu pisać:( No ale ogólnie to dla mnie były to marne dni :( Mały znowu kaszle ale już mu trochę przechodzi! Tym razem leczyłam go inhalacją z pulmikortu i oklepywaniem. Tylko nie wiem jak mu robić te inhalację, żeby trochę więcej wciągał bo ten smród ciągle łapie rurkę i co chwila ona wypada a po drugie on nie da se przytrzymać maski przy pyszczku tylko się nią bawi! Jedyny sposób to dać mu gryźć ten otwór którym wylatuje ta para ale on owszem trzyma to w buźce ale jednocześnie w to dmucha :( Ale bądź co bądź zawsze coś powdycha :) A wczoraj miałam najgorszy dzień bo najpierw nasłuchałam się debili na drodze którym się nie podobało to, że jechałam wolno samochodem no ale jak mąż im co nieco odpowiedział to się w końcu zamknęli:) A na zakończenia marnego dnia to mój telefon chciał się utopić i wskoczył do kibla :( bo miałam go w tylnej kieszenie spodni :( No i teraz skubany się grzeje na słoneczku i mam nadzieję, że będzie działał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i zapomniałam :) Oczywiście gratuluję wszystkich nowych ząbków :) u nas nadal nic :( I cieszę się, że co poniektóre dzieciaczki się w końcu porządnie wykupkały i mam nadzieję, że już więcej nie będą miały akiego problemu :) Marceli123 miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marceli --> a ja nie pamietam gdzie ty lecisz :( Kanary?? ale gdziekolwiek sie wybierasz to zycze udanego wypoczynku! artigiana --> kurcze to u blanki te zeby jak grzyby po deszczu rosna a u nas pustki ciagle. a snilo mi sie dzis ze ja mu zagladam w buzke a jest pol zeba i kawalatek drugiego, ale dolnych dwojek hehe. ah no i pora dolaczyc do facebooka! juz kilka dziewczyn tam jest, moze sie w koncu pochwalisz jakims filmikiem z ksiezniczka swoja? dzagusia --> lubie gory ale na nie popatrzec, tym bardziej z ta moja marna kondycja teraz, myslalam o wii fit, ale pewnie bedzie sobie lezalo i sie kurzylo wiecej niz ja bede na nim cwiczyc.. a my wczoraj wybralismy sie do pubu znajomego, zostawilismy mlodego z tesciowa, ale ona ma sporo pracy teraz wiec o 20 kazala zabierac a ze moj R sobie wcial wiec nie chcial wracac do domu tylko kazal mi po niego pojechac, wiec mlody na sam koniec skonczyl w pubie, a ze akurat sie zaczela dyskoteka z laserami itd to mysle, ze jest najmlodszym dzieckiem ktore kiedykolwiek zostalo wpuszczone do klubu wieczorem. siedzial na stole bilardowym i bawil sie bilami. i tak sobie zwiedzal wszelkie katy i byl grzeczny bardzo i chyba mu sie podobalo;) bylo fajnie, taki rodzinny wypad haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> dziekuje w imieniu ziutka, no i musze dodac ze skorka mamy juz pol-blada i zaschnieta, dostalam taki krm od znajomej pielegniarki i oni tym kreme smaruja dupki dzieciakow w szpitalach jak maja jakies problemy - nazywa sie metanium, mozna go kupic w sklepie normlanie i miesza sie go pol na pol z wazelina i jest taki gesty i zolty i ciezko sie zmywa, ale jest swietny, jakbyscie mialy dostep.. ah i kamika, juz sobie ciebie na tej drodze wyobrazam ..:) znajomy bardzo chcial mi pozyczyc wczoraj swojego jeepa takiego strasznie dlugasnego z wielgachnymi kolami ale nie moglam sie na niego jednak zdecydowac, bo jeszcze takim wielkim nigdy nie jechalam, ale fajnie wygladal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa gdybym była złośliwa to pojechałabym do gdańska w poniedziałek rano jak się wszystkim do pracy śpieszy :) to by się dopiero ucieszyli :) Nasz samochód to wolny też nie jest no ale przecież jeszcze nie pojadę stówą po drodze która jest bardzo kręta już nie wspominając o nawierzchni bo wiadomo jakie mamy drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika, w poniedziałek rano, to się nie jedzie, tylko stoi w korku:), tez się zawsze zastanawiam, czemu po tych kretych drogach kaszub, ludzie tak szybko jeżdżą, przeciez i tak wszyscy spotkamy sie na rondzie w Żukowie, ewentualnie na światłach przy Auchanie. Falsa, fajnie, ze Ziutkowi się podobało, ale chyba nie było za głośno? Franek nadal fisiuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marceli jak byś jeszcze dziś zaglądała to napisz mi proszę jak nazywa się ten wasz foteli i oczywiście życzymy udanego wypoczynku ziutek to taki mały balangowicz wszedzie mu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje grac znowu w te diamenty bo wy wszystkie lepsze jestescie ode mnie i tylko sobie wstydu narobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy na Kanary, dokładniej na Lanzarote. Nasz fotelik to mutsy. A w tego bejeweled to im więcej partii pod rząd grasz, tym lepsze klocki dostajesz :-) Zauważyłam, że zaczynam od 10 000 a po jakichś 10-15 planszach bywa 100 000... M odkrył tę zależność, i stiwerdził że rekordziści to chyba cały dzień siedzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - w tych większych foltelikach w ogóle nie wolno jeździć z przodu. Marceli - a ja zauważyłam, ze im dłużej gram tym mam gorszy wynik:) Chyba dlatego że się oczy męczą i troche mi cierpliwości braknie. Moja mycha męczy sie przy usypianiu. Bardzo chce spać ale coś nie może zasnąć. W ogole jest strasznie marudny. W nocy wstawałam do niego bardzo często, płakał przez sen, jęczał. W dzień to samo, ciągle marudzi, płacze, nie chce za bardzo ani jeść ani się bawić. Nie wiem co się z nim dzieje, ale jest to strasznie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×