Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Witam.Paula Ty mieszkasz nad morzem moze bys cos doradziła....Wybieramy sie w wakacje nad morze ale nie za bardzo wiemy do kad...myslelismy o Rowach albo o Mielnie...Moze znasz jakies fajne miejsce blisko morza,myslimy o wynajeciu domku letniskowego...tylko ceny sa masakryczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10 - znać to sie za bardzo nie znam - bo do siebie na wakacje nie jeżdze:), ale powiem tak: wiekszość znanych miejscowości nadmorskich to tłok. Jak bys chciała w miarę blisko Gdańska, to znajomi byli w Sobieszewie - to 15 km od centrum, a w miare spokój. Moge wtedy polecić Jantara, bo wiem od znajomych, że jest ok. http://www.jantar.tvc.pl/jantar/. a tu jeszcze link do strony Sobieszewa http://www.wyspa.pl/. a ceny to wszędzie ja na Riwierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... a inni znajomi byli w świbnie - kawałek dalej, też mówili że ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa29
cześć dziewczyny! Spożnione życzenia ode mnie i Oliwci! Wróciłyśmy z Egiptu, bylo bajecznie, te widoki i morze czerwone z rybkami sa nie do opisania. A co do lotu z dzidzia bylo super praktycznie przez 4 godziny lotu była spokojna i częsciowo spałą tylko jak lecieliśmy do Egiptu podczas lądowania zacz eła chwytać się za uszka i płakała, na pewną ja bolaly bo mnie też zawsze bolą, ale już w drodze powrotnej nie pisnęla ale chyba byl lepsze pilot bo ja prawie tez nie czułam bolu. A co do samego Egiptu ,niestety mała dostałą "choroby faraona" po tygodniu najpierw wymiotowała , dostała zastrzyk i jej przeszło ale na drugi dzień dostała biegunkę i męczyła ja 3 dni. Ale tak na prawde to my się bardziej martwiliśmy i to przezywaliśmy niż ona, bo po niej nic nie bylo widać że jest chora. A wczoraj po powrocie nie wiedziała co się dzieje, żeją tak grubo ubieram bo tam było 30 stopni i pogoda nam slużyla. Strasznie tęsknię za Egiptem i polecam wszystkim na prawdę warto zwląszcza jak ktoś lubi plywać w pięknym i czyćciutkim morzu z rybkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10.2008-->ja mieszkam 8 km.od Rowów :) bardzo urokliwa miejscowość :) także pytaj :) a my też wczoraj byłyśmy u fryzjera :) Michalina miała z tyłu takie sianko i już do ramion także podcięłyśmy tył i grzywkę pocieniował pan fryzjer. Trzymałam Miśkę na kolanach bo jak siedziała na foteliku specjalnym dla dzieci to wystraszyła się przy nakładaniu tego fartucha czy co to jest ;) i też twierdzę, że na kilka machnięć nożyczkami 10 zł to dużo, no ale sama chyba bym jej tak nie podcięła. Taką dorosłą ma tą fryzurkę ;) Po urodzinach super! :) wylądowałyśmy na dyskotece, panowie zostali domu przy pokerze, wytańczyłam się za wszystkie czasy :) super było :) dziś dopiero wróciliśmy od Alusia, a w piątek jedziemy do rodziny M.pod Toruń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zwykle spóźnione życzonka z okazji naszego wczorajszego święta dla mamuś i córeczek :) od Szymonka i mamusi :) U nas , aż dziw to pisać (tfu, tfu...) spokój. Żadnego katarku u Szymka. Pogoda też w miarę ok. Co do zachowania to raczej aniołek z niego nie będzie :D Mi też się marzy w tym roku morze ale nieco dalej ode mnie bo okolice Międzyzdroji już chyba znam na pamięć. Może faktycznie Trójmiasto, tylko faktycznie z noclegiem lipka. Chciałabym pod namiot ale z małym chyba za wcześnie. Wstępnie chyba zajedziemy na przylądek Rozewie - tam mam rodzinę. A stąd na Hel też blisko. Choć jak znam życie wyląduję i tak w moich okolicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że mały już nz dobry tydzień mnie nie ugryzł. Może mu minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas choroba odeszła po inhalacjach, ale niestety coś się przyplątało do siusiaka:( Nie chce mu zejść napletek i ma taką czerwoną koncówkę. Znowu musimy iść do lekarza, bo rivanol nie pomaga. Jak nie urok to sraczka! Ja zaraz mykam do pracy. Zła jestem, bo dzisiaj mieli na 100% montować kuchnię a wczoraj wieczorem zadzwonili, że raczej jutro bedą. Łazienka ciągle nie skończona, wujek od tygodnia się nie pojawił i chyba nie dociera do niego, że my chcemy się na święta wprowadzić! za to mój bezrobotny mąż wziął się do pracy i już kończy równać ścianę w sypialni. Jak pomalujemy ten pokój to cała góra (poza tą łazienką nieszczęsną) będzie gotowa, żeby położyć panele. A na dole został tylko salon i korytarz:) jejku już się nie mogę doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznione zyczonka dla wszystkich kobietek no i wszystkim mezczyzno z okazji dzisieszego swieta WSZYSTKIEGO NAJ od Julci i mamusi. Chcialam sie tylko pochwalic ze Julka stwierdzila w dzien kobiet ze jest juz kobieta i nie potrzebuje smoczka i powiedziala mu papa. zasnela bez niego!!! wczoraj tez go nie potrzebowala takze poszlo bez bolesnie jestem w szoku bo ja sie tego takstrasznie balam ze to odwlekalam jak najdalej a tu samo dziecko zdecydowalo. oczywiscie sie poryczalam jak zasnela tak po doroslemu:) dziewczyny na jaki rozmiar kupujecie ubrania maluchom?? ja jestem w szoku julka chodzi w 92-98 co jej zaloze to albo do pepka albo rekawy krotkie albo sie w kroku nie dopina masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Gandziulka . To duża dziewczynka jest z twojej Julci :) Domi nosi 80 . Zwłaszcza spodenki . Inne ciuszki 74 jeszcze pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika ma kuzyna , młodszego o 9 m-cy (!) On mierzy ok 75 cm a wazy 9,8 ... Dodam , ze Domi mierzy 79 a wazy 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł my tez 92/98, ale kórtka z jesieni na 86 w miare ok. Frankowi teraz nogi sie wydłużyły, tłów w miare stoi. No i szczuplak jest. ale byliśmy na dłuuuugim spacerze na nózkach. Piekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my juz po powrocie.. tak w skrocie moze napisze bo mlody mi tu przeszkadza teraz.. bylo fajnie, maly byl urwisek, broil strasznie - ale bez zlych intencji:). pogoda taka sobie, wlasciwie caly czas spedzilismy na jedzeniu, odpoczywaniu i zakupach. wracalismy wczoraj pozno i jeszcze po drodze zlapalismy gume i co gorsza okazalo sie ze moj R oczywiscie nie umie zmienic kola - bo mamy alufelgi i to juz jest poza jego zasiegiem umiejetnosci.. wiec czekalismy na pomoc drogowa i w domy bylismy o 2 w nocy, no i jeszcze zgubilam bilet na parking ale puscili nas bez robienia problemow. lot tez ok, w sumie to juz 6 ma na oncie, maly nie zauwaza wogole zmian cisnienia, ciezko tylko bylo go utrzymac na siedzeniu - dobrze ze w obydwie strony bylo kilka wolnych co mogl sobie usiasc na swoim bo inaczej to nie wiem jak z takim dlugasem tyle czasu na kolanach wytrzymac. przywiozlam sobie dzinsy, herbatki dla malego, trampki i kilka innych drobiazgow. i kupilismy zastawe kawowo- obiadowa za 460zl i wyslalismy sobie kurierem, ma dojsc do soboty. no wlasnie tez chcemy sciac wloski ale mi szkoda loczkow :). maly jakos nas nie bije - czasem udaje ze bije ale ledwo co dotyka iec poki co nie mam zmartwien tego typu. muse zadzwonic do pracy czy czasem czegos juz nie opuscilam albo moze dzisiaj ide. pazdziernikowa mama --> po co mierzysz temperature? czegos nie zajumalam oczywiscie :P. a ta czcionke to jak nie masz to sciagnij z internetu, znajziesz na googlach wraz z instrukcja jak ja zainstalowac, np. tu: http://www.font-zone.com/download.php?fid=1185 paula --> mam wlasnie ochote na takie egekty tapetowe na scianie. no i duzo zdrowka zycze chorym dzieciaczkom. kitka --> skoczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko - co ja napisałam - kurtka! a nie po chińsku. Falsa witamy:) To jeszcze czekamy na Wisienke, która zagineła i Conqite, która pewnie pisze magisterke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - witaj na forum a żegnaj z naszego kraju:P Pogoda niestety wam nie dopisała, bo się strasznie zimno zrobiło. paula - a ja przeczytałam "krótka" i nie zauwazyłam błędu:P My nosimy różne rozmiary, bo każdy sklep ma inne. 86 to już raczej na styk, częściej na 92-98. Ale mój klocek waży ok 13 kg i jest długi. Ostatni ciocia mu kupiła na placu spodnie rozmiar 124!!! A nogawek nawet nie trzeba podwijać. Jakies durne numery. Z kuchnią oczywiście nie przyjechali dzisiaj:/ Na szczęście wujek wziął się za tę nieszczęsną wannę. Też mam ochotę na tapetę. W sypialni za zagłówkiem chciałabym kleić i w salonie kawałek ściany. Ale jakoś nie mam czasu jechać i coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek dostał bluze Lechii na 104 i też jest dobra. Goja, popatrz tapety na allegro, prawie wszystkie z allegro są w Liroy Merlin. Ja teraz szukam fototapety do dużego pokoju, ale chyba zrobie na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! my właśnie wróciłyśmy ze spacerku, Miśka zasnęła :) u nas też fajna pogoda, słoneczko świeci :) A nosi 92 rozmiar, 86 już na styk jest. falsa-->mój teściu jest w Anglii i chce Michalinie coś kupić i wymyśliłam spacerówkę. Może podpowiesz mi coś?myślałam o Maclarena jakimś nowym modelu ;) gandziulka-->super ta Twoja Julcia :) normalnie szok! oddała smoczek :) goja-->a myślałaś może o piaskowcu na ścianę? też fajnie wyglądają. http://www.dekoratorniatv.pl/odcinek_210 a z siusiakami to nieciekawie jest! moja siostra ciągle czeka aż Alek przez 2-3 tyg. będzie zdrowy i będą szli na tą operacje. Niestety teraz kaszle. paula-->fototapety też świetnie wyglądają :) o jakimś krajobrazie myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> maclaren jest drogi a wcale nie lepszy od innych tanszych wozkow. ja mam taki tani z internetu kupilam i sie sprawdza. ale gdybym miala wybierac cos w miare przystepnego cenowo to kupilabym sobie spacerowke zia. one sa po 110 funtow, sa bardzo leciutkie,obrotne, latwo sie skladaja i maja 3 kolka. a tak wogole to bardzo sobie cenie ten moj wozek na te moje podroze do polski, widzialam jak sie dziewczyny meczyly z tymi duzymi karocami na lotnisku albo dziewczyny powiedzcie mi jak wy chodzicie po sklepach w polsce z wozkami? w wielu jest zakaz wchodzenia z wozkiem, w innych nie ma po prostu miejsca a w jeszcze innych trzeba wziac koszyk bo inaczej wlasciciel cie wyrzuci za domniemanie kradziezy. nie mowiac o urzedach - musialam zalatwic sprawy w urzedzie stanu cywilnego i nawet podjazdu nie bylo a pokoje na pietrze. aha no i nie wspominajac o centrach handlowych w ktorych brakowalo pomieszczenia do przewiniecia dziecka, a kiedy karmilam cyckiem to wchodzilam do ubikacji dla inwalidow albo takiej zwyklej. ale to juz osobny temat "polska matka jako gatunek podrzednego czlowieka siadzaca w domu i nic nie musiejaca zalatwic ani nigdzie wyjsc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goa29 - super ,ze wyjazd udany :) zazdroszcze.. gandziulka - gratulacje z powodu porzucenia smoczka ;) moj Aleks wyrzucil go jak zaczal siedziec, ale szczerze mowiac nie bylo mi to zbytnio na reke.. bo zastapil go sobie cyckiem I nie dalo sie go oszukac ;/ co do rozmiaru to maly chodzi zazwyczaj w 92, choc wiadomo.. zalezy jaka firma No i co do spodni.. to nosi mniejsze ;) a wazy jakos 11kg ale jaki nr buta maja wasze malenstwa?? bo moj ma szlapke jak podolski zlodziej ;d 23 ;o) [choc i 22 - znowu zalezy od firmy] kitka76 , artigiana - wow Ja juz nie pamietam kiedy Aleksiu nosil 74 ;) zgrabne dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Dalam zdjecie malego w obcietych wloskach na nk ;) taki duzy chlopak teraz mi sie wydaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25 no własnie my chcemy jechac do Rowow.Ale jak patrze na internecie na ceny domkow za dobe to mi sie plakac chce...przeciez tyle to kosztuja wczasy na Majorce ehh.Moze ty wiesz o jakims fajnym domku drewnianym....za normalna cene...dla 4 dorosłych i 2 maluchow...dobrze by byla łazienka no i kuchnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - podoba mi się ten piaskowiec, ale za drogi dla nas. My już jedziemy na rezerwach pieniężnych:) Dlatego pomyślałam o tapecie. A powiedz mi, co za operację będzie miał Aluś? Bo troche się wystraszyłam. Za godzinę idziemy do lekarza. Buty nosimy rozmiar 22-23, zależy od firmy. Wyobraźcie sobie, że nie przywieźli mi tej zasranej kuchni!! I co ja mam z nimi zrobić? Najchętniej bym ich wywaliła na zbity pysk! Ale już tak blisko przeprowadzki jesteśmy i jest szansa na te święta... Zwariuję chyba zanim się wprowadzimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nosi ubrania 86, ale już przechodzimy na 92. But aktualny 21, ale juz jest na styk. falsa....no niestety trzeba się przyzwyczaić,że w niektórych miejscach nie ma miejsca na wózek itp. Jak Natalka była mała jeszcze w głębokim, musiałam odebrac list w sądzie, a taki urząd,a podjazdów nic. To ja dziecko śpiące na ręce i wdrapuje sie na 4 pietro po ten list umordowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> i ci tego wozka nie zakosili? bo jakbym byla zlodziejem w polsce to bym tylko pod tymi urzedami w krzakach czekala na towar:). wozki jak wozki ale co maja zrobic inwalidzi albo nawet osoby starsze lub chore na kolana? no masakra.. a jak jeszcze nie zalatwisz osobiscie to ci kare wlepia. zamowilam sobie nowy telefon komorkowy na kontrakt w bardzo korzystnej cenie i jutro go dostane. bede placila dokladnie tyle samo ale za 2 razy tyle minut, darmowy nowy telefon i darmowy internet - dobre na facebook hehe. dzisiaj bylam u pobrania krwi - wyniki za tydzien - ogolnie sprawdza z krwi wszystko lacznie z nerkami, watraba, cukrem, krwinkami, itd, no lista byla dluga.. chociaz gadalam z pielegniarka ktora mi pobierala krew i ona mowila, ze jak miala male dziecko to tez sie tak czula. kolezanka moja tez narzeka. do tego jeszcze pracuje w sprzataniu i jej kregoslup nawala - a jest 4 lata ode mlodsza. czy wy tez macie takie uczucie jak ja jakbyscie sie przez te ostatnie 2 lata postarzaly o 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mlody nosi jeszcze ubranka na 12-18 miesiecy, wazy ok. 12kg, rozmiar buta 22 jest na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×