Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

juhu - dzagusiu! super, ze sie układa! a ja po raz setny zmieniłam koncepcje nowego łózka dla Franka. Po obejrzeniu chyba setki róznych samochodów, stwierdziłam, że jednak takiego nie chce, bo wiekszość ma takie wysokie boku, że nie da rady nawet na nich usiąść, a zdemontowac nie da rady. teraz jest taki pomysł: http://www.allegro.pl/item1093830799_lozko_lozka_2_poziomowe_kubus_promocja.html, ciekawe kiedy sie znowu rozmyślę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dzięki za batonika :) Jutro będę dalej kombinować jak se jakiegoś skołować :) szkoda, ze Damian nie ma żadnego zapasu ;P I fajnie, że Franek lepiej i oby tak dalej :) Dzagusia no to oby tak dalej :) A mi nie pozostaje nic innego jak iść spać :( Bo co znalazłam słodkiego to już zjadłam :( Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A łóżeczko fajne :) My na razie nic nie robimy w tym kierunku bo i tak nie ma gdzie wstawić a później się pomyśli :) Aczkolwiek mam nadzieję, że nie w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatury nie ma! Jak myslicie, podac jeszcze raz ten nurofen? zaznaczam, ze on drze się i przy czopkach i przy zawiesinie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula gdyby się dało mu dać jeszcze cokolwiek to zaszkodzić by nie zaszkodziło raczej! Damian raczej przy czopkach robi dziwną minkę i próbuje tyłeczkiem uciekać ;P A poza tym życzę miłego dnia :) Aha Paula czy w Gdańsku w niedzielę dzieje się coś ciekawego??? I kiedy w tym roku zaczyna się Jarmark Dominikański???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarmark zaczyna sie w ostatni łikend lipca - czyli 31 lipca?. Poza tym chyba nic sie nie dzieje. Ja w sobotę jade na kociewie do teściowej siostry. Mam nadzieję, że bedzie pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzagusiu super,ze z mezem oki.Nie ma to jak powazna rozmowa :) Paula fajne lozeczko.My mamy samoc hodzik i jestem bardzo zadowolona. A co do goraczki.Mnie lekarz poradzila,ze jak zaczne dawac Ibufen,to mam az trzy dni podawac,choc juz nie ma goraczki.On dziala przeciwzapalnie i zawsze tak robie. Moja maruda wlasnie jeczy,niby chce spac,a maly halas i juz ryk 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Wam napisać ....nawet się z ostatnimi tematami zgrywa... ale się wku..am na starego!!! poszedł spać do drugiego pokoju bo otworzyłam okno żeby przewietrzyć i mu rzekomo komarów nawpuszczałam... bo on ma fioła na punkcie komarów ale dupek!!! mówię Wam jeszcze teraz mnie nosi...dzwoni dupek z pracy ale nie odbieram, mam go w nosie i tylko jedna rzecz jest w stanie mnie przekonać...a ,że okres mam(wyczekiwany) to chyba długo nie dam się przeprosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, aniołeczek-mój młody to by się zkolebał z takiego wyrka bo on po ścianach łóżeczka wciąż się obija i wierci się nieprzeciętnie... idę z kosiarką poszaleć,może się odstresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula...to łóżeczko świetne a przede wszystkim praktyczne. dawno nie pisałam, ale ciagle zmagam się ze swoim zdrowiem i latam tylko po lekarzach, Badania krwi mam dobre, pasożytow nie mam, teraz mam skierowanie na usg jamy brzusznej i gastroskopie. Jestem nadal na diecie bezglutenowej. Na reszcie bez upałów, chociaż te dwa dni, sto razy wolę taką pogodę niż ten ukrop. Moja mała mnie wczoraj zadziwiła, kładła się już spac, pokazała ręką na pieluchę, potem na nocnik, to ją posadziłam a ta zrobiła kupke :) Ogólnie to zrobiła sie grzeczniejsza, tylko jak ma atak złości to już gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołeczku, własnie mi o to chodzi, że takie wysokie boki są:/ - ja chciałam takie, tylko to z szufladą na dodatkowy materac. Widzę, ze z tymi facetami nie jest nam kolorowo. Chociaż mój dawno mnie nie wkurzył..... mam dzisiaj siostrzenicę u siebie - do 22, chyba umrę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula...to łóżeczko świetne a przede wszystkim praktyczne. dawno nie pisałam, ale ciagle zmagam się ze swoim zdrowiem i latam tylko po lekarzach, Badania krwi mam dobre, pasożytow nie mam, teraz mam skierowanie na usg jamy brzusznej i gastroskopie. Jestem nadal na diecie bezglutenowej. Na reszcie bez upałów, chociaż te dwa dni, sto razy wolę taką pogodę niż ten ukrop. Moja mała mnie wczoraj zadziwiła, kładła się już spac, pokazała ręką na pieluchę, potem na nocnik, to ją posadziłam a ta zrobiła kupke :) Ogólnie to zrobiła sie grzeczniejsza, tylko jak ma atak złości to już gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula...to łóżeczko świetne a przede wszystkim praktyczne. dawno nie pisałam, ale ciagle zmagam się ze swoim zdrowiem i latam tylko po lekarzach, Badania krwi mam dobre, pasożytow nie mam, teraz mam skierowanie na usg jamy brzusznej i gastroskopie. Jestem nadal na diecie bezglutenowej. Na reszcie bez upałów, chociaż te dwa dni, sto razy wolę taką pogodę niż ten ukrop. Moja mała mnie wczoraj zadziwiła, kładła się już spac, pokazała ręką na pieluchę, potem na nocnik, to ją posadziłam a ta zrobiła kupke :) Ogólnie to zrobiła sie grzeczniejsza, tylko jak ma atak złości to już gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, czyli nadal nie wiadomo co Ci? Może gastroskopia wykryje. tez miałam - nic przyjemnego, ale 2 minuty i po sprawie. U mnie helicobakter wykryli, dostałam antybiotyki i wszystko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna a mnie dziś znów chęci na słodkie :( i na moje nieszczęście zdążyłam dać tacie kasę na czekoladę :( i obawiam się, że jestem w stanie całą wtrymolić :(:(:( Na szczęście mam Damianka i mogę się z nim podzielić co dla mnie będzie mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu mam bób z koperkiem i maselkiem:) ... i siostrzenicę do 22.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika cos czuje,że chyba bedzie u Was coreczka :) skoro ciagnie cie do slodkiego ;) Paula wysokie boki,ale ja nie chcialam,zeby mi dziecko z lozka spadlo,bo moje dzieci to sie rzucaja a nie przewracaja na bok :D Ja obzarlam sie ciastem z malinami i chyba pekne. Tez wole jak jest troche chlodniej.A w domu nadal goraco,tak sie nagrzalo,mimo rolet :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> łóżko naprawdę fajne nawet mi chyba by się zmieściło w pokoju ( a mam pokój razem z małym). Co do gorączki to powiem ci jak ja postępuję. Jak tylko ma gorączkę to przez 3 dni podaję mu czopki 150mg efferalgan co 6h. Potem sie odstawia i patrzy czy pojawia sie temp. Jak tak to do lekarza. Mi się nie zdazyło żeby gorączka wrociła. Takie zalecenia dała mi moja pediatrka - a Szymek zawsze ciężko przechodził gorączkę. Odkąd mu stosuję "3-dniówkę" naprawdę jest poprawa. Przy czym jeśli po podaniu czopka gorączka by się utrzymywała np. z 2 h to można spokonie podać np. Ibum grunt żeby leki przeciwgorączkowe nie miały tych samych składników. NIe można podać 2x paracetamol. ale można podać paracetamol a potem ibufen. I jest ok nie ma przedawkowania lekami. Mój Szymek jak zagorączkuje to po czopku muszę mu robić okłady tak min. 1,5h bo temp. wolno spada a czasem nawet rośnie . Ale okłady wystarczają i nie muszę już dawać ibum-u. A kiedys kiedy był mniejszy to nic nie pomagało najpierw dawałam czopek po 1h ibum a po kolejnej chłodziłam go w wannie. To był koszmar. Teraz chyba już sie uodparnia powoli na gorączkę i w końcu nie prześladuje mnie (tak bardzo) wizja drgawek gorączkowych. Ale się nagadałam :) Pewnie o tym wszystkim już wiecie ale jakby co to prosze bardzo bo ja na temat gorączki jestem trochę obstukana :( niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie rady. dałam mu czopki, wolalabym zawiesinę, ale tak tym pluje, ze nie da rady. dzisiaj mija 4 dzień i gorączki nie ma śladu, tylko jakbym troche ropę z gardła czuła. Zobacze jak w ciągu dnia. No łózko tez mi się podoba i zawsze jest dodatkowe spanie. Franek pewnie by wolał samochód, ale za to kupie mu pościel w samochody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioIeczek no nie jestem pewna jak to z tą płacią bo niby wczoraj zjadłam te czekoladę ale jak by nie było to za chwilę siedziałam w lodówce w poszukiwaniu jakiejś dobrej słonej wędlinki ;) I w tym miejscu przypominam, że ginek znalazł jedno dzieciątko ;) A teraz pytanie z innej beczki :) Czy Wasze dzieci jedzą lody??? Bo mój smyk coś ich nie chce bo chyba za zimne :( Na szczęście pewnie kiedyś będę tęsknić za czasami jak nie chciał lodów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój uwielbia wafelki, lodów nie ruszał, ale od pewnego czasu podjada ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika-->Miśka dziś pierwszy raz jadła loda i bardzo jej smakował! :) oczywiście musiałam jej pomóc, żeby całego nie wciągnęła! paula-->super, że gorączka przeszła :) a jak gardełko dzagusia-->mówiłam, że pogadacie i będzie ok! :) Ja nie mam ostatnio na nic czasu, niby mam umowę na 2 godz. dziennie, ale jestem dłużej bo chciałam skorzystać i jak najwięcej nauczyć się od starej sekretarki, która dziś była ostatni dzień i idzie na urlop! od jutra jestem sama, ale na szczęście w szkole jest pani, która pracowała w sekretariacie i mówiła, że w sytuacjach kryzysowych pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioIeczek no nie jestem pewna jak to z tą płacią bo niby wczoraj zjadłam te czekoladę ale jak by nie było to za chwilę siedziałam w lodówce w poszukiwaniu jakiejś dobrej słonej wędlinki ;) I w tym miejscu przypominam, że ginek znalazł jedno dzieciątko ;) A teraz pytanie z innej beczki :) Czy Wasze dzieci jedzą lody??? Bo mój smyk coś ich nie chce bo chyba za zimne :( Na szczęście pewnie kiedyś będę tęsknić za czasami jak nie chciał lodów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj, Kamika, przypomnialo mi się, że w Gdańsku w ten łikend żaglowce są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dzięki za info :) Może ten weekend jakoś się uda :) A ja po prawie całotygodniowej próbie w końcu dodzwoniłam się do Gdyni na to badanie prenatarne i tak szczerze to teraz mam wątpliwości :( Nie wiem czy to dobry pomysł :( A za Damianem nie wyrabiam takie z niego Tornado :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika a jakie masz badania prenatalne?? ja mialam amniopunkcje nic strasznego im wczesniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaglądam tu do was, żeby was pożegnać, bo wyjeżdżam na Mazury:) tak jak wczesniej pisałam, jadę sama. Ale już mnie gryzą wyrzuty sumienia:( Mam nadzieję, że Wiktor nie będzie bardzo płakał za mną i że sobie z tatusiem poradzą. No i że ja tym zamartwianiem nie zepsuję sobie wakacji. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×