Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Kami.....masz fajnie, bo ja jak ja byłam w ciąży to nawet nikt nie mruknął żeby mnie przepuścić w kolejce. Artigiana.....jedynie co pozostało to pozytywne myslenie i głowa do góry :) Natalka też bardzo kiepsko z tym nocnikiem, jak siedzimy w domu to nie zakładam jej pieluch i szcza na podłogę (te majtki treningowe to i tak przesikuje, one są chyba dobre jak dziecko tylko popuści). A i kupiłam te pieluchy 3D i mogę wam powiedzie,że są naprawdę dobre. Zimnica na dworze, ale weekend podobno ma byc ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana u dermatologa siedziałam:(, znowu mnie wysłali na badanie czy to nie grzybica i musialam czekac na wyniki - oczywiście to nie grzybica, dostałam maść i skierowanie do alregologa - dermatologa, bo to najprawdopodobniej uczulenie pokarmowe!!! Jak bedę musiała dietować, to nie wiem:( Wizyte mam 25 listopada. Franek rano popłakal - przez 3 minuty, a jak po niego przyszłam to nie zauważył. Pani mówi ze jest naprawdę grzeczny:) ładnie mówi "dziekuję" itp. Może się jej myli z innym dzieckiem? Artigiana trzymam kciuki za diete. Kamika, urocze zdjęcie. Deli, co to sa pieluchy 3 d? Mój sika jak się go posadzi, ale sam nie zawoła, chyba że chce krówkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> a co jesz?? Życzę wytrwałości! Ja zaczynam od poniedziałku bo jutro jedziemy na ten długi weekend do Torunia i nie wypada być na diecie ;) a randka dziś?? :) falsa--> widziałam R. :) do twarzy Mu w tym "Kubraczku" ;) świetnie, że Ollie już wydobrzała :) MIśka rozpoznaje- trójkąt, kwadrat i koło- bo w tym prezencie- czajniiczku co dostała na urodzinki ciasteczka są w tych kształtach i jest o tym piosenka! Te zabawki Fisher Price są naprawdę super! Kamika--> jak tam po wizycie u laryngologa? I bardzo dobrze, że są osoby, które pamiętają o tym by przepuścić kobietę w ciąży! dzagusia, wisienka, gandziulka i inne Kobietki--. co tam? Siostra mi właśnie pisze,że Aluś kazał MIśce się bawić w policje, a ona nie chciała i mówi do niego- Aluś zostaw mnie - Niania ma dzidzie i się głaskała po brzuszku! A Alek zły na nią mówi- Ty nie mas dzidzi moja mama ma- i się kłócą bo moje dziecko uparte upiera się przy swoim. Siostra mówi, ze może wczoraj usłyszała jak Aluś mówił do niej- mamo nie możesz układać bo masz dzidzię w brzuszku- tak podejrzewa- no bo skąd niby o sobie wymyśliła ;) śmiesznie! A! i jak nieraz podniosę głos na mojego M. to mówi- mama nie krzycz- oja wtedy dopiero jest mi głupio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula...Bella Happy 3D. Nie życzę Ci alergii pokarmowej, może to coś innego. Ja mam wizyte w poniedziałek u alergologa. Mam nadzieję,że mi pomoże, żeby nie jechac na marne tyle kilometrów. Podejrzewam też ze szkodzi mi jakis konserwant. Szkoda gadać...właśnie zaraz będe piekła sobie chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, juz bym chyba wolała tą grzybicę, bo wtedy się ją po prostu leczy, a z alergią, to tak jak u Ciebie, nawet nie można znaleźć alergenu:( No zobaczymy co powie alergolog, na razie dostałam kolejną maść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, u nas Franek mówi, że tata ma dzidzię w brzuszku - bo ma najwiekszy brzuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Kami - z czego ty sie przepraszam cie bardzo chcesz odchudzać?!!!??!!!?1?!?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - rozwaliłaś mnie tymi 4 kg. Póki co nie mam sprecyzowanego menu jakoś konkretnie. Podzieliłam to na 4 posiłki. Rano była mała kromka chleba z wędliną. o 13;00 dwie marchewki. o 16;00 bedą gotowane warzywa + ziemniak i o 19;00 albo banan albo jogurt. Póki co do weekendu opycham tym co mam w domu. Dopiero w sobotę zrobimy zakupy to wtedy będę myśleć dokłądnie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> Kochana mam naprawdę co zrzucić :) tylko nie mam silnej woli, ale postanowiliśmy, ze idziemy na bal sylwestrowy, więc muszę się wziąść za siebie :) Na wieczór lepszy jogurt inż banan- słyszałam , że owoce najlepiej do 17 jeść :) Powoli się zbieram do domku. Miłego popołudnia! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Niestety dokładnie wszystkiego nie czytałam bo nie wiem jak długo będzie tu net :( Od rana byłam w drodze i jestem wyczerpana bo bieganie z młodym jest męczące :( No więc u laryngologa ok :) tym razem byłam zaledwie 50 min przed czasem i ledwie doszłam do poczekalni a już miałam wchodzić - a do ośrodka już i tak kawałek prawie biegłam z Damianem na rękach bo nie było czasu na wykładanie wóżka :) No więc weszłam zsapana i od razu przebadał Damiana! Więc migdałki są w normie i nic się z nimi nie dzieje :) migdał też obejrzany i też ok :) misiu też zdrowy bo Damian go trzymał i lekarz też go przebadał :) Wiec kaszel jest od kataru który spływa w gardło :( do tego przesuszony nosek :( i ma spać w zimniejszym i nawilżać nos! Jednym słowem miasto nawet zdrowotnie nam nie służy :P bo mi też głównie to przeszkadza :( Jutro jeszcze chcę startować do rodzinnego co chociaż jakoś złagodzi ten kaszel bo już jestem głupia i nie wiem czy wychodzić na podwórko czy nie :( Trzymajcie się bo nie wiem jak u mnie będzie z netem i nie wiem czy uda się tu zajrzeć :( Przynajmniej do końca tyg mam spokój bo zostajemy na wsi i trzeba trochę dojść do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do przepuszczania kobiet w ciąży to owszem 3 razy z kolei na ośrodku osoby mi zwracały uwagę żebym poszła bez kolejki bo w ciąży i z dzieckiem na rękach ale zawsze mówiły to osoby będące za mną bo te z przodu jakoś zawsze z klapkami na oczach i nie widziały, że wypadało by przepuścić :) a tym za mną to i tak bez różnicy bo to im kolejki nie zmniejszy :) A ja i tak czekam na swoją kolej bo wiem co ludzie sobie myślą i jacy są a na szczęście z ciążą jest ok i wytrzymam w kolejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika to super że wszystko jest w porządku laryngologicznie. Ty sie weź kobieto zacznij oszczędzać troche, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika, Franek na taki kaszel od kataru dostał ostatnio mucosolvan pod jakąs inna nazwą, po 3 dniach przeszło. Ja pojechałam dzisiaj z odkurzaczem - bo gwarancja się kończy - sprawdzili, wymienili szczotki + cos tam i jest jak nówka sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Artigiana a Ty myśl zawsze pozytywnie :) Ale jak Tu się tyle oszczędzać z tym małym Smykiem który jeszcze nie wszystko rozumie :) i jeszcze to, że gdzieś zawsze trzeba zaparkować a miejsc nie ma :) Jutro z rana jeszcze muszę na badania jechać i pewnie znów odstać kolejkę żeby Damiana zarejestrować :) Dziś właśnie zwróciłam uwagę jak w aptece były wypisane osoby które są obsługiwane poza kolejnością - kombatanci, honorowi dawcy organów i krwi a o ciężarnych już nic nie wspominają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula właśnie jak ostatni lekarz powiedział, że przy mgdałkach nie można nic wykrztuśnego dawać to stwierdziłam, że nie dam nic bo nie chcę mu zaszkodzić! A tu okazuje się, że nie migdałki i teraz bądź tu mądra i wiedz co pomoże a nie zaszkodzi :( Dlatego chcę iść co w razie czego jak za długo będzie kaszlał lekarz będzie miał podstawę żeby ewentualnie go gdzieś jeszcze pokierować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - powodzenia! Uda się! Jak taki leser i leniwiec jak ja dał radę 20kg się pozbyć, to Ty tym bardziej, bo charakter masz! :-D Ale coś strasznie mało tego jedzenia masz w planach... Kami, mnie też rozwaliłaś tymi 4 kg, ale tak to już chyba z babami jest że zawsze chciałybyśmy mieć mniej (no wyjątki może chcą więcej) kamika, korzystaj z przywilejów ciążowych, bo to w zasadzie jedyny taki czas, no i przecież z młodym jeszcze chodzisz... My po bilansie, 91cm i 14.8kg, wszystko super ale czeka nas jeszcze w grudniu wizyta u urologa dziecięcego bo Tosia ma nie do końca "otwartą" dziurkę w cewce moczowej. To może prowadzić do zapalenia układu moczowego (leczenie to oczywiście antybiotyki...), więc kicha. Ale może uda się to farmakologicznie rozkleić, zobaczymy. Dziś "przeczytała" mi kilka wierszowanych książeczek - muszę ją nagrać któregoś dnia i wrzucić na FB, bo taka dumna jestem że chcę się tym moim brzdącem pochwalić :-D Za to z nocnikiem i smoczkiem do spania klapa, w ogóle nie jest chętna; jak ją próbuję przekonać to od razu na wstępie, zanim się rozkręcę, mówi "Tosia jest mała dziewczynka, nie duża" i tyle, odkręca się i idzie do zabawy... Spryciula mała, nawet u doktora wczoraj, jak pani skomentowała jej wymiary "duża dziewczynka", to tylko podniosła na nią oczy, uniosła paluszek i mówi "nieeee, Tosia jest mała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, ja się cieszyłam, że Franek waży 13 kg, a jest chyba jeden z lżejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba jeszcze jako jedyni przed bilansem :) ale ostatnio postawiłam Damiana na wagę i w końcu doszło do 11kg i ja się z tego cieszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też jeszcze nie byliśmy na bilansie, czekam, bo za tydzień w czwartek jedziemy z oczkiem i po tym pójdziemy na bilans. Kamika....oszczędzaj się kobieto. A z małym powinnaś jak najbardziej wychodzic na dwór nawilżać śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego taty nie ma już 3 lata :( :( :( doła mam :( dziękuję za komentarze na nk! nie wyglądam na tym zdjęciu- jakaś stara poważna baba tam siedzi.... ❤️ Michasia- największe szczęście ❤️ 🌻 19 październik 2008 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kolejny dzień w biegu :( No i nawet nie spóźniłam się do lekarza ;P Jak jeden facet widział jak Damian wszędzie musi wejść i nie usiedzi minuty to stwierdził ,że mam ciężko :) No ale infekcji nie ma i mamy skierowanie na badanie krwi i kału a potem prawdopodobnie do alergologa! No i dostaliśmy ZYRTEC! Bo jeszcze od lata ma suchą skórę na policzkach! Miałam nadzieję, że w piątek pójdę na te krew bo wtedy mąż ma wolne ale okazało się, że w piątek nie tylko on ma wolne i nie pobierają :( Kami trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zwymiotował chyba od jedzenia, tata dał mu taka czupatą miche kaszy, że ja bym zwymiotowała, a ja na dodatek dołożyłam Cebionu i pewnie od tego. Ale kichac kicha :(. Zobaczymy jak jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo! No i chyba za bardzo panikowałam, nos ma zapchany, ale tragedi nie ma:), ładnie sie bawi, humorek dopisuje. Tylko paradę sobie odpuszczamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że nie jest źle z Frankiem :) A ja wczoraj wymiękłam i nie miałam na nic siły i dziś mam zamiar się wyleżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za nerwowa, dla mnie każdy katar to koniec świata:( zrobilismy inhalacje z Olbasu - smierdzi w całym domu, ale pięknie zeszło fridą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×