Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Ojej same dobre wiesci :) Weroniczka - strasznie sie ciesze ze podjelas ta wlasnie decyzje. Myslalam o Tobie i trzymalam kciuki zeby wszystko bylo ok. ZObaczysz wszystko bedzie dobrze, masz wpsarcie w bracie, w nas no i w przyjaciolkach! Rodzice tez napewno zrozumieja, nawet jezeli na poczatku bedzie to dla nich szok. A z bylym nawet nie rozmawiaj nie odbieraj jego telefonow chyba ze znormalnieje.. 78aga - No to narobilas sobie stracha! Ale najwazniejsze ze juz wszystko w porzadku. I tak napewno bedzie. U mnie w pracy jest dziewczyna ktora tez miala tak samo, po miesiacu wrocila do rpacy i urodzila zdrowiutkiego chlopczyka! Tak chyba czesto sie zdaza. Gandziulka - ale masz fajnie, tez bym juz taki chciala! Uslyszec serduszko.. Ja do gin ide 4-ego marca ale nie wiem czy bede miala robione usg, chyba raczej nie, zobaczymy.. No pewnie ze masz z nami zostac! i tak napewno kilka z nas (moze nie ja bo mam termin na 19-stego, z reszta nigdy nie wiadomo!!) urodzi we wrzesniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest cos wspanialego do tej pory slysze to serduszko:) zakochalam sie w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj słyszałam serduszko swojego maleństwa. Też ciągle słysze ten dzwiek. Jest super. I ciagle też nie potrafie poradzić sobie z mdlosciami. Masakra. Jestem juz taka wykonczona że czasami boje sie o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az wam zazdroszcze ze juz slyszalyscie, ja jeszcze musze poczekac! A z tymi mdlosciami, to ja mialam przez 3 dni tak \"gorzej\", rano prawie wymiotowalam ale dzisiaj juz lepiej. Moze nie bedzie tak zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze. Ja od dwoch tygodni jestem na zwolnieniu. Naprawde jest strasznie. Ciagle musze leżeć bo jak chodze to od razu mnie podbija. Już nie wspomnę o nocach. To cudowne cieszyc sie że ma się w swoim brzuszku drugie serduszko. Jednak do mnie to chyba dotrze jak okres wymiotow bede miala za sobą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wczoraj coś mi nie chodziła kafeteria i tak się wkurzyłam ze wyłączyłam komputer i się poryczałm! Jak głupia jakaś:) Ale wam zazdroszczę tego usg!!!! Aż mi łzy stanęły w oczach, jak gandziulka napisała o tym serduszku... Nie moge się doczekać do środy! O 17 mam wizytę i ginka i mam nadzieję, że też usłyszę bicie serca. A w ogóle to się dzisiaj czuję bardzo dobrze. Nie mdli mnie i nawet jeść mi się nie chce tak bardzo. Tylko ciągle w kółko o tym myślę i myślę! Jeszcze nie mówiliśmy rodzicom ani teściom i nie wiem, jak zareagują. Właśnie zaczęliśmy budowę piętra w domu teściów(nasze mieszkanko to będzie) i boję się, że powiedzą że nie damy sobie rady. Ale tłumaczę sobie, że to nasze życie, nasze dziecko i nikt mi tego nie zepsuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle mam pytanko - stosujecie już jakieś kremy na rozstepy i ogólnie do biustu i brzucha? Nie wiem jaki wybrać. A mam tendencję do rozstępów i aż boję się myśleć co się porobi z moją skórą. A biust już mi się zrobił taki ciężki, że stanika to nie kupię! Dodam, że noszę rozmiar 80E, więc będzie masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie smaruje ale nie jakimis specjalnymi kremami bo kolezanki mi powiedzialy ze najlepsza to najprostsza oliwka. Wiec smaruje sie oliwka i kremem dla suchej skory (na zmiane) na brzuchu piersiach i udach.. mam troche rozstepow (przez odchudzanie sie i powracanie do normalnej wagi ;) wiecie jak to jest) ale to sa takie malo widoczne bo w kolorze skroy. Moze i jesli bede miala miec przez ciaze to beda tez takie jasne.. no nie wiem a piersi tez mam strasznie ciezkie, nosze na okraglo ten sam stanik bo mi dobrze wszystko \"trzyma\" jutro chyba pojde dokupic inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas smarowałam się oliwką i balsamami nawilżającymi. Ale mam straszni suchą skórę przez solarium i tendencję do rozstępów. A po stanik też się niedługo z pewnością wybiorę. Chyba kupię metalowy stelaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bicie serduszka jest naprawde super ;) ja za pierwszym razem tylko widzialam taką tykającą plamkę a na oststnim usg gin tak mi podglosnil i tak fajnie to slychac....:) chyba dopiero wtedy do mnie dotarlo tak calkowicie ze w ciazy jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) ale super z tym biciem serduszka, nie moge sie doczekac!! Ja mam skore raczej tlusta, wiec moze nie bede miala rozstepows, ale chyba to wogole nic nie znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zaraz się wprawiać do mojego siostrzeńca, który ma 2 miesiące:) W sumie to on nas w dużej mierze \"zaraził\" i zapragnęliśmy swojego maleństwa! Powiem mu w tajemnicy, że będzie miał kuzyna/kę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U nas w rodzinie pierwszy maluszek bedzie nasz. Moj maz najstarszy z rodzenstwa a ja druga (z siedmioro.. duza rodzinka :)) ale starszego brata chyba raczej na dzieci nie bierze jak na razie! Chociaz tak sie cieszy ze bedzie wujkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama36
witam wszystkie mamusie , a szczególnie te październikowe, bo najbliższe mi....właśnie dowiedziałam się kilka dni temu, że tez jak wszystko dobrze pójdzie to przybędzie nam ktoś nowy w rodzince. Podejrzewam, że będę najstarsza na tym topiku, mam już dziesięcioletnią cudowną córeczkę....ale musicie wiedzieć, że po takiej przerwie to dla mnie również jakby zupełnie nowe doświadczenia.....pozdrawiam jeszcze raz bardzo serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mama36! Wszyscy są tu mile widziani:) A kobietki z doświadczeniem moga podzielić się dobrymi radami z takimi laikami jak np. ja, hehe. Właśnie wróciłam od szwagierki. Debiut z pilnowaniem ich malca się udał! Zmieniałam mu pieluszkę, nakarmiłam a potem bawiliśmy się dwie godziny. Nawet nie marudził przez chwilę. Jemu pierwszemu powiedziałam, że jestem w ciąży:D Wiem, że się nie wygada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) pozwolicie , ze do was dołączę ? ja także mam termin na październik :) pozdrawiam serdecznie wszystkie \"ciężarówki\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mama36 et Kitka 26!! Jak milo ze nas przybywa :) :) :) Zapiszcie sie do naszej tabelki! powinna byc na poprzedniej stronie. Ojej dzisiaj sie wyspalam do 10-tej nigdy tak mi sie nie zdarzalo, to tez jeden z wielu objawow ciazy ;) Przez week end malo bede zerkac, caly tydzien siedze przed komputerem to sobie w week end troszke daruje! Ale zagladac bede! Papa dziewczynki ciezarowki 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kitka 76! Witamy serdecznie:) Karo zazdroszcze ci tego spania do 10... Ja miałam taki zamiar ale mój ukochany mąż obudził mnie już o 8! Bardzo to było miłe, bo obudził mnie całując w brzuch:D Taki jest szczęśliwy, że nawet nie byłam zła na niego, że nie dał mi pospać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami25
Witam! W Walentynki zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży :) Narzeczony dostał ładny prezent ;) W poniedziałek byłam u lekarza i potwierdził ciążę i obliczył, że to 6 tydzień :) Cieszę się bardzo i chę sie tą radością z Wami podzielić :) Mój termin to 17 październik! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Pochwalę się że też wczoraj słyszeliśmy serducho Maleństwa, 129/min i jeszcze lekarz ustawił całkiem głośno, do tej pory je słyszę :-D Coś niesamowitego! Narzeczony stał obok i aż go zamurowało tak się wpatrzył w monitor. Potem powiedział że wcześniej to tak nie do końca do niego docierało że coś nam tam rośnie, a teraz mu trudno uwierzyć że 9mm stworek ma już serduszko i że ono tak szybko i głośno bije :-) Na dodatek usg było 3D, więc mamy piękne kolorowe zdjęcie, dużo łatwiejsze do rozszyfrowania przez laika (ja już wcześniej miałam problemy różne, więc mi łatwiej nawet na zwykłym nowe rzeczy zobaczyć). No i widać już maleńkie króciutkie łapki i nóżki. Wiek wyszedł 7 tyg., jeden dzień różnicy zOM, ale to jakoś dziwnie jest liczone - internetowy kalkulator podał mi termin na 11.10, a lekarz wczoraj na 15.10 (pomimo tej 1-dniowej tylko różnicy), no ale lekarzowi chyba bardziej zaufam. W końcu i tak tolerancja jest po 2 tyg w jedną i drugą stronę, więc chyba się nie trzeba tak bardzo do konkretnych dat przywiązywać. Fajnie że jest nas coraz więcej, jakoś tak raźniej razem :-) Koleżanka ma termin na lipiec, ale mówi że żadnych dolegliwości nie miała... A ja podobnie jak Wy - piersi i nudności (na szczęście nie wymiotuję, choć w piątek mało brakowało, więc zacznę w samochodzie chyba jakieś torebki wozić, bo już się zastanawiałam czy pod kierownicę się schylić czy zaparkować i na chodnik celować hihi, pokazałabym kulturę w 100licy ;-D. Dopisujcie się Dziewczynki do listy, ja już poprawiam moją datę (na razie wygląda na najpopularniejszą :-)) NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 goja27.10..........26.........Wrocław..............27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec i ja sie dopisuję :) NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 goja27.10..........26.........Wrocław..............27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10 kitka76............31.........Gdynia.................25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i czytam i stwierdzam ze moj stworek jest narazie najwiekszy... wasze maja po 7 albo 9 mm... a moj ma juz 21.7mm bedzie bydlak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WAM ZAZDROSZCZE TEGO ZE SLYSZALYSCIE SERDUSZKO, PRZY PIERWSZEJ CIAZY LEKATRZ RZADNEGO GLOSNIKA MI NIE WLACZYL , TO NAPEWNO NIESAMOWITE UCZUCIE. JA IDE DO LEKZRZA JUZ WE WTOREK JEJKU ALE SIE CIESZE, MYSLALAM ZE JUZ SIE INIE DOCZEKAM. goja27.10 NAPEWNO MALUCH NIE WYGADA :D MOJEMU SYNKOWI TEZ JUZ POWIEDZIELISMY Z TEGO SAMEGO POWODU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandziulka bo pierwsza rodzisz. Teraz dzidzius rosnie w zawrotnym tempie. Twoj jest \"starszy\" od mojego o tydzien i dlatego jest wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami25
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 goja27.10..........26.........Wrocław..............27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10 kitka76............31.........Gdynia.................25. 10 Kami25............25..........Obj.....................17.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre.tete
witam was dziewczynki... ja jeszcze nie bylam u lekarza, ale tescik wyszedl pozytywnie :) i ogolnie nie czuje sie nienajgorzej :) lekkie mdlosci, bol piersi. Jedyne co mnie troche martwi, to bol brzucha... slyszalam,ze bol jest normalny, ale czasami mam straszne ataki, ze az oddychac nie moge (kilka sekund) :( wg kalkulatora termin mi wyszedl na 30 pazdziernika :) Moj maz jest troszke przerazony, bo caly czas znajduje cos podwojnego :P (np. podwojne zoltko w jajku, lub co mnie calkowicie zdziwilo... blizniacze banany :D ), nie jestem przesadna, ale wydaje mi sie, ze moj maz chyba takich 'znakow' dluzej nie wytrzyma :P. Oczywiscie oboje sobie z tego zartujemy i zobaczymy co los przyniesie :) Jak tylko lekarz potwierdzi moja ciaze, dopisze sie do listy :)... aha... wg kalkulatora dzisiaj jest 6 tydzien 1 dzien mojej ciazy :) Pozdrawiam wszystkich i juz nie moge sie doczekac wizytu u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×