Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

oj natalie.. juz ci to niepotrzebne naprawde.. zreszta gadaj sobie z kim chcesz i gdzie chcesz, mnie to nie obchodzi, nie bede ci zamykala dostepu do forum przeciez. temat zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, tylko bez nerwów, bo dosc ich już mamy :/. Forum tyle przetrwało, bo nie było bezsensownych kłótni, nawet jak ktoś miał odmienne zdanie. I mam wieeeelką nadzieję, ze nadal tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam nawet zamiaru sie klocic. po prostu niech ta osoba sie trzyma ode mnie z daleka, nie nawidze dwulicowych ludzi, bedziemy sie jakos mijac i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Paula- Masz rację. Falsa- Nadal jestem skonfundowana. Ale mówię, uważaj co chcesz, nie będę się tłumaczyć :(. Mam nadzieję, że Artigiana się trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
No dam sobie spokój, bo najechałaś na mnie bez żadnych podstaw. Ale spoko, już się zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo cie bylo wydedukowac, popelnilas blad i w ten sposob wiem, ze to ty. szkoda ze zabraklo ci odwagi zeby sie przyznac kim jestes. no ale tak maja co niektorzy, noz w plecy bo trzeba zachowac twarz "niewiniatka". nie bede tutaj na ciebie najezdzac bo nie chce psuc tego milego topiku. zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Ok, już wiem kogo omijać szerokim łukiem. Również żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86a
Ja już pass... Dzięki Kami za dobre chęci. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze co tu się dzieje??? wyluzujcie dziewczyny :) kto chce być drugim administratorem? zaraz się za to zabieram! jestem na fejsie jakby co :) aaa i ja jestem w pracy, także jakbym nie odpisywała o proszę o wyrozumiałość :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze laski.. coś w powietrzu wisi fatalnego, niech ten rok się już szybko kończy. Kilka dni temu dowiedziałam się, ze moi znajomi po 12 latach bycia razem rozstali się, a mieli już wyznaczoną datę ślubu. Ja pokłóciłam się z moim najlepszym przyjacielem i nie umiem tego naprawić, mąż mi się rozchorował, a i tu widzę same kłopoty i nieporozumienia. Buuu... co się dzieje? pzrypomniało mi się, ze jak malwina miała ospę to lekzrz kazał jej w buzi aftinem smarować i psikać tantum werde. Mogła pić tylko letnie napoje i jesć letnie rzeczy. oczywiście nie drapać i nie kąpać. Przeszło jej po ok tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka--> odezwij się jak najszybciej do mnie ! proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> nie sadze zeby to byla marta, ona nie wstawia takich linkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> ich się nie wstawia, ja na niego weszłąm i mam, ze to lubię- samoistnie! artigiana--> jak jesteś w domu to odezwij się bo ja już się w tym wszystkim niestety nie łapie! wczoraj byłaś tam- wiesz gdzie, a dziś dom?? przepraszam- nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> ich się nie wstawia, ja na niego weszłąm i mam, ze to lubię- samoistnie! artigiana--> jak jesteś w domu to odezwij się bo ja już się w tym wszystkim niestety nie łapie! wczoraj byłaś tam- wiesz gdzie, a dziś dom?? przepraszam- nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane jestem z wami ale normalnie mnie ściska i nie wiem co pisać mam pustke i mętlik w głowie bozie biedny Damianek ucałuj go odemnie :( falsa jak Oli ? jak ty się trzymasz ?dla was też całuski paula zadzwonię dzisiaj to kolegi informatyka on się zajmuje zakładaniem stron internetowych więc może jakoś uda mu się nam to wszystko skopiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dzieje z goją? wisienka? anioleczek asiurka też się odezwać proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami -> no rzeczywiscie.. na poczatku myslalam, ze to po prostu ktos inny. artigiana --> odezwij sie co z toba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam obiecał że zobaczy co da się zrobić ale jedyne to chyba kopiować każdą stronkę i wklejać np. w worda jak będzie trzeba to się podzielimy we 4 /5 osób każda machnie ze 150/200 i się powymieniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że koniecznie chcecie schować nasze wpisy na pamiątkę :) W razie czego zaklepuję sobie początek do kopiowania bo akurat zaczęłam i już mam 20 stron :P Damian mi właśnie zasnął i odsypia ciężką noc :( - przepłakaną tak go swędzi :( Rano jak jeden płakał bo go swędzi i boli a drugi bo ma kolki to myślałam, że po prostu do nich dołączę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulk, goja i paula - z udzielających się jeszcze jesteście najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale dopiero dziś... i nie wszystko kumam kami - napisz mi na fb lub nk adres nowego forum i czy są jakieś nowe wieści....coś się dzieje? o jakim linku mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie dostałam żadnej wiadomości o nowej stronie i co z tym linkiem. Artigiana....całujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika oj strasznie ta ospa wyglada.Smarujesz go jakas mascia,zeby go nie swedzialo? Po tym jak pokazalas zdjecia ide chyba zaszczepic dzieci przeciwko ospie... Kurcze zjadlam ser plesniowy i mam znow biegunke...czas sie pozegmac z tego typu smakolykiem :( Co do dbania o zwiazek zgadzam sie z Kami.O przyjazn i milosc trzeba non stop dbac jak o kwiat.Wystarczy chwila nieuwagi i krach.Czasem klopoty scalaja zwiazek a czasem..rozwalaja niestety.I na to nie mamy wplywu tak na 100%,ale mozemy troszke pomoc choc w jednej dziesiatej. Deli to dobrze,ze idziesz wczesniej na badanie,szybciej zaczniesz leczyc. JAkie to dziwne,ze jak jest haslo-Idziemy na inne forum-nagle znajduja sie zguby :)I jeszcze poznajemy skrytych podczytywaczy ;) Fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika oj strasznie ta ospa wyglada.Smarujesz go jakas mascia,zeby go nie swedzialo? Po tym jak pokazalas zdjecia ide chyba zaszczepic dzieci przeciwko ospie... Kurcze zjadlam ser plesniowy i mam znow biegunke...czas sie pozegmac z tego typu smakolykiem :( Co do dbania o zwiazek zgadzam sie z Kami.O przyjazn i milosc trzeba non stop dbac jak o kwiat.Wystarczy chwila nieuwagi i krach.Czasem klopoty scalaja zwiazek a czasem..rozwalaja niestety.I na to nie mamy wplywu tak na 100%,ale mozemy troszke pomoc choc w jednej dziesiatej. Deli to dobrze,ze idziesz wczesniej na badanie,szybciej zaczniesz leczyc. JAkie to dziwne,ze jak jest haslo-Idziemy na inne forum-nagle znajduja sie zguby :)I jeszcze poznajemy skrytych podczytywaczy ;) Fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×