Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

kami --> no i co z tym forum? probowalam sie zalogowac ale nie dziala:( artigiana --> witamy!!!! i calujemy i sciskamy cie serdecznie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane cierpliwości- z powodu mojego ograniczenia czasu nie mogę tego forum tak szybko założyć :) także cierpliwości! Tamten adres co wysyłałam jest nieważny, będzie nowy :) I dziś była kolejna noc, którą Miśka przespała całą! :) bez wędrówek do babci i robienia mleka : chwalę się bo rzadk0o to się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> ależ mocno Damianka wysypało. Milena przechodziła ospę jak skończyła rok, ale nie miała aż tylu wyprysków. i nie w buzi :( teraz mogę powiedzieć, że przeszła to bardzo łagodnie. mam jeszcze zdjęcia świąteczne z małą wysmarowaną na biało :) z tego co pamiętam Twój synuś też niejadek a teraz to już wcale pewnie nie chce nic do ust włożyć. Trzymaj się ! u nas znaczny postęp w nocnikowaniu. aż wstyd pisać bo my w tym temacie na szarym końcu. bardzo bała się nocnika, ale nastąpił przełom. sama zdjęła pampersa i zrobiła do nocnkia. była taka szczęśliwa, że skakała do góry. a nam kazała bić brawo :D Artigiana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita z nocnikiem nie jesteś na szarym końcu bo my to miejsce niestety zajmujemy :( a jak choruje to czasem żal mi go męczyć :( ale jak mu będzie lepiej to dalej zakładam mu pieluchy tetrowe! Co do ospy to tabletki już chyba powoli zaczynają działać bo dziś już lepiej spał - ale te w buzi mu strasznie dokuczają :( co chwilę płacze, że buźka boli :( gdybym wiedziała, że będzie tak przechodził ospę to też bym go zaszczepiła co by przynajmniej łagodniej to przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy się zaszczepia przeciwko ospie??? wkurwia mnie tamto forum bo takie nieczytelne jest! chyba poddaję się! a z tym zapisywanie stron to by mogły być dobry pomysł1 podzielmy się i później zrobimy wymianę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika- strasznie się ten Twój Damianek musi namęczyć...tak mi go szkoda, bidulka, żeby tylko Adrian się ustrzegł.... u nas na całe przedszkole jest 17 dzieci...taki pomór ale nie od ospy, tylko krtań, zatoki , rota....wszystkie świństwa po kolei mnie też boli całe gardło ale słuchajcie odważyłam się i poszłam powiedzieć że potrzebuje miesiąc wolnego na napisanie magisterki..i nawet szefowa się bardzo nie wkurzyła:P tylko namówiła mnie żebym zamiast zwolnienia poszła na urlop... na razie wzięłam 10 dni, czyli nie będzie mnie 2tygodnie ale jak się nie wyrobię to idę jeszcze na zwolnienie nie chcę całego urlopu wykorzystywać bo co potem do końca roku zrobię w razie czego?albo jak zmienię prace to będę musiała jej kasę oddawać...no ale oczywiście tego nie mogłam jej powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... własnie pocztałam nasze wpisy sprzed 2,5 roku i rycze jak bóbr. Kamika, Damianek troche lepiej? Asiurka a jak idzie pisanie? U nas w przedszkolu wszyscy mają katar, prócz mojego ancymona (tfutfu), ale co którąs noc, ma zapchany nos - czyli na bank alergia. Cały czas podaje Xyzal i buderhin, no i moja immulinę :). Ja nadal nie odzywam się do męża - ale widze, że jest coraz bardziej zły na mnie, jakbym to ja nabroiła, a nie on:/ Na obiad mam pieczonego łososia (mniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> te forum jest bardzo dobre, bardzo profesjonalne, tylko chwile niestety zajmuje zeby to wszystko jakos ogarnac.. jak chcesz to ja moge zajrzec, mozesz forum ladnie edytowac w rozne skorki i ustawiac duzo w nich. nawet uczyli nas o nich na studiach :) paula --> oj sentymentalna jestes :P jezeli chodzi o nocnik to niestety ale oli jest na ostatnim miejscu, ja sie chyba poddam! grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- to co on ci tam tak narozrabiał....? a jeśli chodzi o pisanie to mam stronę tytułową...:P bo na urlopie będę dopiero od poniedziałku a dziś mam wolne bo się wymieniłyśmy- ja wczoraj miałam dwie grupy(czyt.6 osób) a dziś koleżanka a ja mam wolne...ale na razie się zajmuje sprawami organizacyjnymi że tak powiem...typu opłacanie rachunków, zamawianie książek z biblioteki itd w weekend szkoła wiec za pisanie na dobre biorę się od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> Kochana działaj działaj! zrób siebie administratorem :) załóz nowe najlepiej :) paula--> tak jak rozmawiałyśmy na fejsie fochaj się troszkę ;) a mi przy piątku mnóstwo pracy się zrobiło! OMG! i pada buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Czesc Kobietki! Oczywisćie sto lat sie nie odzywałam, troche to snobistyczne, ale musze się pochwalić... jestem w drugiej ciąży :D Wiec Hubert bedzie mial rodzeństwo :) To dopiero poczatek, musze pojsc jeszcze do lekarza, ale 3 rozne tesy pokazaly wynik pozytywny :D U nas w ogole osttanio wiele zmian i zamieszania... praca, w styczniu wyszłam za mąż, wiec jestesmy rodzinką pełną gębą. Ostatnio wiele czasu zajmuje mi poszukiwanie mieszkania, bo chcemy przeprowadzic sie do wiekszego, tymbardziej w tej sytuacji :P Co do Huberta, to od wrzesnia idzie do przedszkola i juz teraz mam obawy, bo rozrabiaka z niego straszny i nic nie slucha, moje wszytskie metody wychowawcze zawiodły,a tak poza tym mowią , ze to inteligentne dziecko :) Moze dlatego wie co zrobic zeby wkurzc mamusie :) Ale co tam... Poza tym... miło się do Was wtrącić po tak długim czasie ;) Pozdrawiamy cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magslom --> super, gratulacje! podwojna mamusko i zono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysiedzialam troche nad tym naszym nowym forum i mniej wiecej rozgryzlam o co w nim chodzi i jak sie je prowadzi. wiec dziewczyny chetne o adres i zapisywanie sie proszone sa o kontakt. oczywiscie wcale to nie musi byc takie forum, moge zmieniac wyglad itd. probowalam znalezc cos latwiejszego w obsludzie ale kazde inne forum jest otwarte do czytania dla gosci a te jest w miare zabezpieczone, tzn. trzeba sie zarejestrowac ale kazda rejestracja raportowana jest do administratora. wiec bylo by tylko nasze. takze jesli jestescie "za" to prosze o kontakt ze mna na nk albo fb. podam adres i pomoge jesli trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi zal.. ale sama widzisz ze nic nie mozna osobistego napisac :( sama nie wiem.. mozna nowe forum traktowac w sytuacjach awaryjnych ale domyslam sie, ze umrze wtedy szybka naturalna smiercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ustawilam tak zeby zarejestrowani uzytkownicy nie mieli praw poki im nie przydziele. poki co jestem ja, paula, gandziulka i conqita. jakbyscie mialy dostep do froum bez reklam to dajcie znac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonił kumpel są takie programy które kopiująj te strony ale to trzeba mieć wszytkie hasła dostępu do forum :(i stron na których są zamieszczane chyba pozostaje nam ręczne kopiowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zglaszam do kopiowania, napiszcie mi tylko moj przydzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie ja sobie zamawiam 200 pierwszych stron :) bo jak już pisałam ja już zaczęłam kopiowanie Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka , a admini cos napisali w sprawie zapamiętania? Oni muszą mieć bekapy skryptów - tylko zeby im sie chciało nam go udostepnić? (mąż mi tak powiedział). Macie adres do admina? wyslę męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, bylismy wczoraj na 11 urodzinach męża chrześnicy. Franek troche sie nudził i zaczął rysowac. No i rysuje: głowa, ucho, oczy, nos... a to Franiu? (myslałam, że noga), to siusiak:). Ja się pytam: taki duży? Tak, taty:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> dobre :D usmialismy sie z moim R z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admini chyba w dupie maja to forum. tu jest taki burdel ze pewnie dawno by zamkneli gdyby nie zyski z reklam. a tak poza tym gandziula, probujemy rozruszac nowe forum, moze cos napiszesz? tak jak ci pisalam wszystko jest juz na maksa pozabezpieczane. ty jeszcze wchodzilas bez zabezpieczen ale dziewczyny juz musza czekac na odblokowanie najpierw. a kami chyba ma fajny weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> ano weekend fajny ;0 jak na złość siadły nam dwa laptopy- mojemu M. ekran, a mi system i mąż siedział nam lapem i w sumie wczoraj o 21 mogłam usiąść, ale nie miałam siły! I już zaglądam na forum :)) maglasom--> gratulacje :)))) paula--> uśmiałam się :P To ostatnio szwagier się kąpał i moja siostra weszła, żeby wziąć dla Miśki nocnik,a ta ciekawska za nią i po chwili wychodzi i mówi z taką zażenowaną minką- Piotlek też ma pisiola! Kamika--> może po 100 kopiujmy??? to ja od 200 zacznę! Kamika- 100-200 Kami- 200-300 i dopisywać się :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, ze artigiana juz w domu. U mnie niestety tragedia za tragedią.. w sobotę z Malwiną w szpitalu wylądowałyśmy bo atak jej nie przechodził a mój mąż jest bardziej chory niż myśleliśmy. No i dziś rano zadzwoniła pani z kliniki, że mój Kajtek zakwalifikował się do wycięcia migdałków w maju. Jak zlecicie mi cos do kopiowania to bardzo chętnie. W czwartek tesciowa przyjedzie to się czymś zajmę, tylko usicie mi napisać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) trochę mnie nie było bo normalnie nawał miałam wszystkiego i w pracy i w domu. Teraz mam trochę luzu bo okres rozliczeniowy powoli się kończy i wychodzę na prostą. Dziś wraca moja mam z wojaży ( wizyta u siostry) i w końcu mogę wracać do siebie do domu. Tak to jest jak tato ma dwie lewe ręce do gotowania i ktoś mu musi robić obiady. Mam nadzieją że powoli dochodzicie do zdrowia bo widzę że ospa nam sie pojawiła i inne takie badziewie :D My też podchorowywaliśmy ale nie najgorzej bo tylko katar i kaszel ale w miarę spoko. Wczoraj spadł i nas śnieg więc pogoda też szaleje. Co do nowego forum to prosze o linka oczka1980@wp.pl A jeśli chodzi o kopiowanie to ja mogę brać kolejną setkę Kamika- 100-200 Kami- 200-300 PolaL- 300-400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×