Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

mamamalwiny--> dużo zdrówka dla Malwiny! a co mężowi się stało?? jak się sypie to wszystko na raz! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny dużo zdrówka dla dzieci i męża raz dużo dużo siły dla Ciebie 🌻❤️🌻 rrrrkll;;'' a to pozdrowienia od Damianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polal- wszystkiego naj naj w dniu urodzin!!!! mamamalwiny - na prawdę tyle na raz na głowę ci spadło...biedna trzymaj się i myśl pozytywnie paula- uhahałam się z Frankowego rysunku do łez:D swoja drogą to mój młody jeszcze tak nie rysuje żeby można było cokolwiek poznać... namiary na nowe forum poproszę:) czyli to definitywnie zamykamy? szkoda będzie...jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o namiary na nowe forum prosze pisac do mnie na fb albo nk albo do pozostalych dziewczyn, bo nie chce za bardzo tutaj podawac - tak na wszelki wypadek. my juz tam watek zaczelismy i calkiem niezle to wyglada. trzeba sie tylko przyzwyczaic! anioleczek, kami i 26.10 odblokowalam dzisiaj. asiurka --> zaraz ci wysle na maila. nie moge sie cos z tym domem ogarnac, wszystko na jednej nodze... dopisuje sie: Kamika- 1-200 Kami- 200-300 PolaL- 300-400 falsa- 400-500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, wysylam maila do polal a nie do asiurka :) moj mail to kej23 (at) o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista dziewczyn zarejestrowanych i odblokowanych poki co: 26.10.2008 anioleczek conqita deli1982 falsa gandziulka Kami25 kamika_25 paula01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny...oj biedna Ty. Jest jakaś szansa na wyleczenie tej padaczki? A co jest mężowi, możesz powiedziec? ja mam w środę tą gastroskopie i boje sie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny --> napisz do mnie na fb,nk albo na maila to ci biegusiem podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli--? to się nie bój, ale jak bardzo Ci coś jest to gastroskopia nie wykazuje. Mojemu mężowi nie wykazała. Na szczęście mądra lekarz kazała mu zrobić koronoskopię czyli badanie przez odbyt. Mniej przyjemne, ale wyszło co trzeba i jest szansa na 70% , że bedzie o.k. jak Chcesz znajdz mnie na nk albo facebooku to ja Ci napiszę co i jak ale po Twoim badaniu, zebyś się nie stresowała za bardzo bo to, że mój mąż to ma to nie znaczy, ze ty też :) Głowa do góry, my sobie żartujemy troszkę z naszego pecha, dzięki temu mam jeszcze czarne włosy a nie siwe Hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny....u mnie jest podejrzenie wrzodów, więc jak co to będzie widać. Dadzą leki i mam nadzieje po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka--> dzięki :) No i trzeba zacząć kolejny dzień pracy ;( U mnie dziś znów mroźno i tak jakoś niewyraźnie ale liczę że jakoś się rozpogodzi bo mam w planach popołudnie rowerkowe. W końcu juz przyleciała babcia i trzeba ją rozruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też mroźno z rana! ja już po kawce lekko niewyspana, ale daję radę! I dziś aerbik1 kupuję karnecik :) zestaw lumpków już kupiłam w Tchibo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polal --> mozesz juz smialo wchodzic na nasze nowe forum, wszystko dla ciebie poodblokowane, dziewczyny juz sie w miare zaklimatyzowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że żyję:P falsa - zarejestrowałam się Dzięki dziewczyny za pamięć, ale ostatnio nie mam ani weny ani siły pisać. Mąż był tydzień w domu to same rozumiecie:P:P:P No ale już go nie ma, ja przeziębiona, kupa pracy i ogólnie łapie mnie wiosenne przesilenie. Mam deprechę znowu przez kasę, a raczej jej brak i już mam dosyć liczenia każdego grosza:( Zaraz lece na radę więc znowu mnie nie ma do wieczora. Buźka i pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
Kobietki czy przyjmujecie nowe? Napisałam do Kami25, ale nie odpisała ( o ile sama nie pomyliłam osoby z tutejszym loginem!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabel78
Ja też podpinam sie pod pytanie ema.. Podczytuję wasz wątek hu hu i jeszcze trochę, ale jakoś nie miałam weny żeby napisać. Rady i pomysły na postępowanie z waszymi maluchami mogłam przełożyć na wychowanie mojego synka. Przyjmiecie mnie na nowe forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie dziewczyny przedstawicie? zrozumcie, my te forum zalozylismy wlasnie zeby miec prywatnosc.. takze narazie rozwazamy co robimy, czy zostajemy w naszycm starym gronie nie powiekszajac go czy tez bedziemy przyjmowac nowe osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja nadal tu :D bede sobie tu zagladać oczywiście dopisuje się do listy kopiujacych tylko ustalmy jak to robimy jaką czcionką ,do jakiego programu wklejamy zebysmy potem jak sobie poprzesyłamy miedzy sobą miały porzadek,ja proponuję wklejać do worda bo każdy ten program ma no i najlepiej chyba print screnem a potem wklej co wy na to ? Kamika- 100-200 Kami- 200-300 PolaL- 300-400. falsa 400-500 dzagusia84s 500-600 ja jadę w piatek do dąbrowy górniczej bedę tam 3 dni 2 noce bez synka ,sama w hotelu :( zostałam wyznaczona do przeszkolenia salonu buuu już mi smutno a nie wspomnę o 4 12h pod rząd mamaomalwinki buziaki dla was i głowa do góry za nim się nie obejrzysz będziecie mieli z górki paula trzeba było zdjecie tego rysunku przesłac i nam pokazać polal buziaki i uściski z okazji urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> jak bedziemy kopiowac print screenem to ten plik bedzie przeogromniasty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> jak to sie stalo ze ty jeszcze nie na nowym forum???? my juz tam troche nabazgralysmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie print srenem wychodzi bezsensu :( najlepiej zaznaczyć tekst zaczynając od najwyższej daty a kończąc na osatnim poście i wklejać jedena strona pod drugą ja wrzucam do word pada bo najszybciej mi sie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się zgrałyśmy falsa wiem ale jakoś tak nie mogę tego opuścić :( zresztą wiesz pisałam ci mam jakiś taki sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
Falsa - doskonale Was rozumiem z ostrożnością. Chyba tez sobie odpuszczę bo Wy jesteście już ze sobą zżyte, a tu ktoś nowy :( Tak w ogóle to moją osobę potwierdziłaby Artigiana bo do niej pisałam na priv w zeszłym roku. Pozdrawiam Was wszystkie no i cóż? Będę tęsknić za Wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema-->przepraszam, że nie odpisałam - kompletnie zapomniałąm1 przepraszam! A jak przeniesiecie się na prywatne to będzie się udzielać Czyż nadal tylko podczytywać ?? :) ja też do worda wklejam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
Kami25 a jak sądzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabel78
Przepraszam ,że nie przedstawiłam się, już nadrabiam:)) Jestem mamą Igora, który urodził się 28.10.08 i dziesięcioletniej Oli. Moje dzieciaki to ogień i woda, Igor jest strasznym rozrabiaką a Ola wkracza w wiek nastolatki i ceni sobie poczucie własnej prywatności przez co najczęściej rodzą się kłótnie z bratem. A ja staram się pogodzić te dwa żywioły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabel78
Deklaruję się, że będę pisać bo fajną atmosferę stworzyłyście i zawsze można sie kogoś poradzić. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak dawno mnie tu nie bylo :), falsa a czy ja do waszego nowego forum moge przystapic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×