Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

ja tez od nowego roku zaczelam i mam nadzieje ze tez sie udalo..juz niedlugo sie okaze..ale masz fajnie:)ja bym miala termin na 19.10..ah te terminy z pierwszym synkiemmialam na koniec lutego a ur.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ty dbaj o siebie i szkrabika a ja zwiewam z tad!!mam nadzieje ze zawitam oficjalnie w przyszlym tygodniu!!!! caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka to synka urodzilas 2 tyg. przed termine tak? ja swojego prawie 2 tyg po terminie ale byl wtedy stresu, ehh... teraz tez pewnie urodze kolo 15 pazdxzernika, fajnie by bylo 11 urodzic bo wtedy moj maz ma urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie 2 tyg przed..ale wyobraz sobie zamial 60cm.dlugosci...co by bylo gdyby ur sie w terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drugie dziecko podobno rodzi sie szybciej przed terminem niz pierwse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie boje zeby bylo wszystko ok, mam na mysli prace , reakcje tesciowej ( ze za wczesnie na drugie) itd. ale mysle sobie ze 2 lata roznicy pomiedzy dziecmi jest akuracik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka bambino padlam naplecy u mnie to samo...z tesciowa a roznica bylaby miedy dziecmi 2 i 7miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zawsze chcialam mniejsza roznice ale nie moglismy sie zdecydowac..jestesmy sami sobie prawie 400km od rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka super bo rocznikowo 2 lata, mnie tak sie bardzo podoba jedno z drugim beda miec wspolne tematy, zabawy. mam nadzieje ze moj maluch bedzie za 9 miesiecy bardziej kumaty bo ostatnio jak bylam u znajomych, ktorzy maja malucha to najchetnir\ej by go zaglaskal, klepal go ta swoja lapka i chcial zrobic cacy, tylko ze przez jego nieskoordynowana ruchy balam sie ze zrobi krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 9miesiecy to bedzie inne dziecko!!widze po moim..z kazdym dniem jest madrzejszy,doroslejszy.nieraz jest migoszkoda jaksiedzi bida i sam sie bawi..bedzie rodzenstwo-odrazu weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez ni mam pomocy od rodzinki bo wszyscy pracuja ale jak chcemy gdzies wyjsc to zawsze mama wpadla wieczorkiem i posiedzi z malym( co zdarzyło sie nam az 2 razy :P ) a ty nawet tego nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio..dlatego wszedzie chodzimy z malym..nieraz zdarzylonam sie wyjsc z znajomymi na koacje..a nasz synek spal w wozku..a co tam!jak jezdzimy na swieta do rodziny wtedy sobie odbijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka no ty jeszcze troszke musisz poczekac , ciekawe jak bedzie, pisalas ze fajny bylby prezent walentynkowy, ja taki mialam 2 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie!!!ja nie narzekam,jestem spełniona i szczesliwa...moim zdaniem życie bez dzieci jest malo warte.. jesli nie dostane okresu 6-7luty zrobie tescik..jesli wyjdzie ze tak(błagam niech tak bedzie)powiem męzowi 14lutego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwko mojegomęza nie ma do 10.02..a przez tel mu nie powiem..mysle ze wytrzymam te 4dni..chociaz watpie hihi... ja mam 25 jestem z lodzi a mieszkam w gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×