Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Ja \"niespodziewam\" sie okresu 9 lutego.. I za bardzo o tym ostatnio mysle.. M mi wlasnie powiedzial : co Tys taka jakas dziwna ostatnio? Taka jakby smutna? Dlugie te dwa tygodnie nieznanej po jajeczkowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka82
mój mąż tez mi mówi zebym sie upokoiła i nie myslała tak intensywnie ale nie potrafie..jeszcze niczego tak w życiu nie pragnęłam..o synka staralismy sie tak mniej intenswnie.."jak bedzie to bedzie"..chcielismy ale sie nie nakrecalismy,nie liczyłam dni,nie robiłam testow owulacyjnych..w supie to po kilku miesiacach byłam juz w ciazy...musze się uspokoic!!! toska od kiedy wiesz?ale masz super!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka82
mój mały łobuziak w lutym skonczy 2latka..przydałby mu sie braciszek lub siostrzyczka:)twoja pierwsza ciaza?(miejmy nadzieje jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje i rowniez sie ciesze ze powstal kolejny topic:) Jestem tak jak dziewczyny z pazdziernika 2007:) Dowiedziałam sie o ciazy 13 lutego z testu:).(21 pazdziernika przyszedł na swiat Wiktorek). Dla wszytskich mamus gratulację, jak poczytalam Wasz poczatek to az łezka sie zakrecia w oku, wspaniały czas;) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszki na wierzbie
można się przyłączyć? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy sie o pierwsze dziecko. Ale jakos czuje ze to nie w tym cylku, nie wiem dlaczego.. Zobaczymy 9 lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super moze i nam sie tak uda? Mozna sobie pomarzyc!! Jeszcze raz gratulacje i napewno lakarz potwierdzi, nie mam watpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszki na wierzbie..ja ostatnia miesiaczke mialam 12 stycznia.staralismy sie bardzo intensywnie od 21.01 przez tydzien-w tym czasie byla owulacja..z obliczen z kalendaezyka internetowego wychodzi ze gdybym byla w ciazy to termin mam na 19.10 czyli tak ja ty..i tez bym byla w 2tc..ale jeszcze tego nie wiem..a ty juz wiesz?robilas juz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o potwierdzenie przez lekarza... już kiedyś robiłam sobie taki test i tez wyszło mi, że niby w ciąży, ale nie byłam akurat wtedy się cieszyłam, bo nie chciałam nie byłam przygotowana, ale teraz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z twoimi cyklami bylo?ile trwal ostatni?kiedy robilas test?kurcze zaraz polece do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE WAM DZIEWCZYNY, JA MAM MALENSTWO Z 9.10.2007,MOJ SKARB MA JUZ PRAWIE 4 MIESIACE,ZYCZE POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myslicie ze by mi juz wyszedł test??napaliłam sie ale chyba poczekam na termin okresu czyli 6-7luty...pewnie nic z tego nie bedzie boza bardzo o tym mysle i sie nakrecam...buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka - jesli mialas owulacje miedzy 21 a 28.01 to jestes chyba dopiero w pierwszym tygodniu ciazy, nie? Chyba z testem lepiej poczekac z tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie karo masz racje..ale jesli liczyc od pierwszego dnia miesiaczki..zaczekam napewno..(fajnie jest zyc z nadzieją..i piękny prezęt na walentynki męzowi zrobic:))a owulacji nie mialam caly tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.zaczelam robic testy owulacyjne od 23.01 to wyszedl mi pozytywny tylko raz..ale byl... ozostaje nam czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobitki ja chyba sie zmyje z tego topiku bo przeciez jest on dla dziewczynek w ciazy..poszukam jakiegos dla starajacych...a wy sobie piszcie kochane i mam nadzieje ze niedlugo wrocę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach ma wielkie oczy
Hej, od 25.01. wiem o ciąży. Bardzo się boję, bo to moja trzecia ciąża. Dwie poprzednie poroniłam. Jeśli 08.02. (idę wtedy do gina) wszystko okaże się ok, to będę pisać pod moim stałym nickiem. Na razie zbyt się boję i nie chcę zapeszać. Termin z ostatniej @ mam na 04.10.2008. Gratuluję wszystkim nowo zaciążonym :) I trzymam kciuki za oczekujące na dwie kreski na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
napewno wszystko będzie ok trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwkabambino czekałam na ta wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!szczerze gratuluje i wiem co musisz czuc!!!szczesciarko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki :) kamka, tobie tez zycze powodzenia termin wedlug moich onbliczen wychodzi a 5.10 :) staram sie od stycznia tego roku i prosze jeden strzal i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×