Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość angielka23
niestety dziś dostałam @ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozniez, wczoraj poznym wieczorem, takze pazdziernik odpada, ale zycze wam szczesliwego donoszenia dzidzi i urodzenia zdrowego człowieczka ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dla mnie to nie jest tak radosna nowina. Nie jestem po ślubie. A mężczyzny z którym mam to dziecko nie kocham. Własnie mieliśmy się rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKOS MALO TU DZIEWCZY, SAMA NIE WIEM MOZE TO JESZCZE ZA WCZESNIE? WERONICZKA BYLAS JUZ U LEKARZA, JA IDE DOPIERO 26 , CO ZROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracę mam. Ale moi rodzice pewnie nie będą zachwyceni to bardzo religijni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W KAZDYM RAZIE BEZ DZIECI ZYCIE NIE MIAŁOBY SENSU( TAK JEST PRZYNAJMNIEJ W MOIM PRZYPADKU), CHOC NIGDY JAKIEGOS ISTYNKTU MACIERZYNSKIEGO NIE MIALAM ,DOPIERO JAK URODZIŁAM SWOJE DZIECKO WSZYSTKO SIE ZMIENILO ZYCZE CI POWODZENIA, BEDZIE DOBRZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ALE MASZ "JUZ" 30 LAT , JEST TO ODPOWIEDNIA PORA NA DZIECI, MOI RODZICE TEZ ZAWSZE MIELI NA MNIE DUZY WPLYW ALE PRZECIEZ NIE JESTEM JUZ DZIECKIEM I CHCE DECYDOWAC ZA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIE BOLA PIERSI TEZ TAK MIALAM ZA PIERWSZYM RAZEM, STRASZNIE BOLA NO I CHYBA TYLKO TYLE W MOIM PRZYPADKU, AHA JESZCZE WCINAM GRZYBKI W OCCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej nie mialam zadnych wymiotow mama nadzieje ze teraz tez tak bedzie, ale pozyjemy zobaczymy, kazda ciaza jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Czy moge sie do was przylaczyc? Z testu zrobionego dzisiaj rano wychodzi ze jestem w ciazy! Nie moge dowierzyc, to nas pierwszy cykl staran, boje sie ze moze nie jestem i ze ciesze sie na nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avica
Witam Wszystkich Chyba będe Październikówką 2008 ;-), boje się zapeszać bo lekarza mam dopiero na 18 lutego umówionego, ale testy wyszły pozytywnie, na pierwszym , w zeszłym tygodniu druga kreseczka blado różowa, a jak robiłam test wczoraj to druga wyskoczyła chyba w 2 sekundy po pierwszej i to bardzo widoczna. Mdłości jeszcze nie mam tylko często czuje delikatne kłucia w podbrzuszu po lewej stronie. Mam nadzieję ,,że wszystko bedzie ok. Trzymam za wszystkich kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :)) JUż Wan gratulowałam na pierwszej stronie topicu :)) ale co tam! GRATULUJĘ raz jeszcze! Oliwkabambino Tobie szczególnie, bo widzę, że masz termin na 5 października, jak ja -tyle, że ja na 5.10.2007 :)) i też masz 28 lat :))i też to besdzie drugie Twoje dziecko,jak u mnie :)) i też jesteś z Kalisza :)) jak ja! Powodzenia dziewczyny! Niedługo rozkręci się ten Wasz topic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Tydzień temu test pokazał dwie grube kreski. Robiłam w dzień planowanej @. A cykle mam bardzo regularne. W przyszły tydzień(piątek) idę do gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha1977
Witam, pozwolicie kobitki że do Was dołącze, 4 tydzień!!! Pozdrawiam i życzę "łagodnej" ciąży.....bo mnie właśnie okrutne mdłości męczą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!!!!!!! aneczka jaki ten swiat maly, nie :D bede chodzic do greberskiego , do niego tez chodilam w poprzedniej ciazy i bylam bardzo zadowolona, a ty polecisz kogos? witam wszystkie pazdziernikowe mamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ale widze ze tobie sie udalo w 100% bo masz dziewczynke i chlopczyka :D taz bym tak chciala, ale czuje ze bedzie drugi chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×