Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

a moj synalek spi juz prawie 2h..alemu sie nie dziewie..bylismy ponad 3h na dworku..plac zabaw,karmienie ptaszkow i chlopaka znóżyło..meza nie ma a ja sie obijam...ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie86
WItajcie wszystkie przyszłe mamusie! :) Test Quick Vuo zrobilłam sobie wczoraj i dzisiaj, obydwa pozytywne! Data ostatniej miesiączki: 27 grudzień 2007 Przewidywany termin porodu: 3/4 październik 2008 W poniedziałek wyjeżdżam na swa tygodnie, potem się przejdę do ginekologa. Ja i mój narzeczony jesteśmy baardzo szczęśliwi teraz ;). Serdeczne pozdrowienia, mam nadzieję, że razem będziemy wymieniać się doświadczeniami w tym, jakże pięknym okresie dla kobiety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick już zaczerniony w razie czego. Jeszcze raz pozdrawiam i czekam na odzew od październikowych mamusiek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
moze i ja do Was dołącze jeszcze @miałam dostać 29.01 i nic takze zobaczymy jeszzce się wstrzymam do poniedziałku z testem a jak nie wytrzymam i zrobię wcześniej to napewno dam znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNIO TEZ ZAJADAM SIE GRZYBKAMI Z OCTU , KTORE LEZA JUZ W SZAFCE Z 2 LATA, NIE WIEM JAKI MAJA TERMIN WAZNOSCI ALE SA DOBRE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _doris_26
Kochane ja z miłą chęcią dołączę się do Was i podzielę się swoja radością. Ostatni okres miałam na święta Bożego Narodzenia, 26.01. dwa testy pokazały różowe kreseczki, dwa dni później lekarz potwierdził wczesną ciążę, co do terminu, hmmm myślę że początek października, choć może koniec września; zobaczymy co wykaże USG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie wiem ...mialam narazie nie zagladac do was poki nie bede pewna..ale widze ze u was cisza...jest juz kilka dziewczyn w ciazy..to moze zrobcie tabelke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dopiero teraz zajrzałam, wcześniej gdzieś temat utonął w powodzi innych. Nie dajmy mu zginąć! :) Gratuluję mamusiom i mamusiom, które jeszcze nie wiedzą, że nią będą ;). Kamka82 jaką tabelkę? Ile z nas jest w ciąży :)? Oliwkabambino ja mam to samo. Smakują mi rzeczy z octu jak nigdy dotąd! W ogóle strasznie dużo jem, o wiele więcej niż normalnie, obym za szybko nie przytyła :). Mam pytanie czy zajadacie się już kwasem foliowym? Ja niby dostaję 100% zapotrzebowania z tabletki centrum którą wcinam codziennie, ale boję się czy to nie za mało i nie kupić sobie jeszcze folika dodatkowo. Jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie folika musisz brac do jakiegos 45miesiaca a pozniej lekarz powie ci co innego brac..ja tak mialam w pierwszej ciazy,pozniej bralam feminatal.tabelke taka jak na innych topikach nick.........imie.......wiek.....termin porodu chyba tak to wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka_28
hej dziewczeta:) co u Was?? Jak się czujecie?? Ja całkiem nieźle:) Mam ostatnio niezły młyn w pracy dlatego nie za często tu zaglądam,ale wkrótce wrzuce troche na luz i będę częściej zaglądać Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek87
Hej kobietki! Prawdopodobńie do was dołącze bo juz 45 dzień cyklu a tu NIC. Teściki zrobiłam juz 2 i wyszły pozytywnie a najfajniejsze w tym wszystkim jest to że nasza rybeńka prawdopodobnie poczęła się w noc sylwestrową. We wtorek idę do giną i wszystko już będzie jasne. Już się nie mogę doczekać bo to było nasze marzenie z moim mężusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek87
Dziękuję kamka. A jak jest u ciebie bo jeszcze się nie wczytałam w topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIE TU JESZCZE NIE POWINNO BYC...ALE ZAGLĄDAM I CIESZE SIE WASZYM SZCZESCIEM...JA NIEOCZEKUJE MIESIACZKI 6-7LUTY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek87
No to kamciu życzę ci aby @ nie przyjechała. Ale z tego co przeczytałam to już masz jedno szczęście syneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jaska-2latka i chce zeby miedzy dziecmi nie byla za duza roznica wieku...dlatego juz czas... mam nadzieje ze sie uda...:) a twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek87
Pierwsza i dlatego cholernie dużo jest obaw żeby tylko było wszystko ok z dzieciaczkiem ale mam nadzieję że jakoś się to poukłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek87
Pierwsza i dlatego cholernie dużo jest obaw żeby tylko było wszystko ok z dzieciaczkiem ale mam nadzieję że jakoś się to poukłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek87
Pierwsza i dlatego cholernie dużo jest obaw żeby tylko było wszystko ok z dzieciaczkiem ale mam nadzieję że jakoś się to poukłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
część dziewczynki a ja jeszcze 2 dni niepewności i w poniedziałek robię test. @ miałam dostać 27 stycznia a tu nic do tej pory a mam regularne co 23 dni także jest coś na rzeczy a w poniedziałek (4.02) mija 6 miesięcy od naszego ślubu i jak wyjdzie pozytywnie test to będzie najlepszy dla nas prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGIELKA JA TO JUZ BYM DAWNO ZROBILA NA TWOIM MIEJSCU...TAKA JESTEM NIESTETY NIECIERPLIWA....MYSLE ZE JESTES W CIAZY...SUPER..NAPISZ ODRAZU JAK ZROBISZ TEST!!! JA TEZ BYM ZROBILA FAJNY PREZET MEZOWI NA WALENTYNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×