Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość angielka23
mam nadzieję że obie będziemy w ciąży a w paździeniku zostaniemy szcześliwymi mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
kamka a jak Ci wyjdzie 14.02 test pozytywnie to kiedy się wybierasz do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah nawet nie wiesz jak bym chciala...to wasz pierwszy cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie niespodziewam miesiaczki 7.02...wiec test zrobie 6-7.02...w zaleznosci czy sie bede czuła jak na okres... w pierwszej ciązy poszlam od razu,byl to 4tydzien...mysle że po tygodniu juz pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
tak pierwszy i mam nadzieję że trafny:)ja jak dowiem się w poniedziałek że jestem w ciąży to do lekarza wybiorę się pod koniec lutego bo wcześniej chyba nie ma sensu jak żle pisze to mnie popraw ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
ups trochę się spóźniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy doszło do zapłodnienia?wiesz powinnas isc wczesniej zeby potwierdzil..juz 4tygodniawa ciaza bedzie widoczna na usg....mowie ci jaki widok.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
ok w takim razie pójdę 14.02 na walentynki i dostanę wydruk odrazu?? a teraz mozna zrobić coś takiego usg4D czy jakoś tak się to nazywa. Tylko proszę się nie śmiać bo nie wiem czy dobrze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dobrze piszesz...chodzi ci o trojwymiar?mozna zrobic ale dopiero ok 6miesiaca najlepiej..wtedy mozesz zobaczyc buzke dzidzi-super sprawa.nikt sie nie bedzie z ciebie smial,ja w pierwszej ciazy tez nic nie kumalam.. jesli tylko twoj ginekoog ma usg z wydrukiem a pewnie ma to napewno ci wydrukuje:)mała kropeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
bardzo Ci dziękuje i zycze nam obu dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również tego nam życze... daj znac jak zrobisz tescik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
napewno dam znać teraz spadam sprzątać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI JAK SAMOPOCZUCIE MNIE TROSZKE POBOLEWA BRZUCH, NO I ROSNA PIERSI :( ( OKROPIENSTWO) I BOLA ALE CO ZROBIC TSAKIE SA UROKI CIAZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALI JA W PERWSZEJC CIAZY PRZYTYLAM 14 KG. NIE MIALAM ZADNYCH ZACHCIANEK, ALE TEZ NIE OSZCZEDZALAM SIE JESLI CHODZI O JEDZENIE, MYSLE ZE I TYM RAZEM JESLI DZODZI O PRZYTYCIE NIE BEDZIE ZLE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka bambinoliczac od dnia zaplodnienia?bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam .. ale niestety za wczesnie teraz jestem zapisana na 26 lutego- kurcze dopiero ale wczesniej nie bylo terminu :( 2 tyg. od zapłodnienia oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a po ilu dniach od zaplodninia wyszedlci test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie sama obliczylam..jestes w drugim tyg tak wiec do zaplodnienia doszlo 19stcznia..test robilas 29.01...czyli szybko ci wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj, do zaplodnienia doszlo 12 . 01 pamietam bo to był weekend wolny od pracy :) czyli to juz 3 tygodnie :) ups ale pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde jak pracuje to czas mi ucieka test robilam w poniedzialek 25.01 wieczorkiem - w 3 dzien braku miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze 25...30.01 napisalas ze test robilas wczoraj czyli 29.01...nic juz niekumam ale spoko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam troszkę ten temacik
Oliwka pozwól, że zacytuję Twoje słowa z dnia 30.01.08 "OFICJALNIE MOGĘ ZAPIAC SIĘ DO FORUM "PAŹDZIERNIK 2008" wczoraj jak wrocilam z pracy roblam tescik " Teraz piszesz, że test robiłaś 25. Więc jak to wkońcu jest? Nie piszę złośliwie. Pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, pewnie sie dziewczynie pokrecilo cos ;) Mialam nei pisac tu zeby nie zapeszyc, ale kurcze podczytuje was i tak jakos samo wyszlo ;) Witajcie, ja jestem po 3 testach, wszystkie wyszly negatywnie, okres spoznia mi sie 2 dni, ciagle latam siku i mam poranne mdlosci. W poniedzialek ide na badanie krwi, bo sama nie wiem co mam myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisze oststni okres 30.12.2007 zapłodnienie 12.01.08 planowana miesiaczka 26.01.08 a tescik 29,01 ale mnie pilnujecie :D mam nadzieje ze wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×